Jump to content
Dogomania

Świat Karm (SKLEP)


Maron86

Recommended Posts

[quote name='barbarasz49']Nudzi mnie już ta bezowocna dyskusja z tobą,tylko zapytam o jedno dlaczego ty możesz pisać peany pochwalne na temat świata karm,który był dostawcą karm dla twoich psów,a mnie nie wolno nawet wspomnieć o sklepie który jest dostawca karmy dla mojego psa?[/QUOTE]
bo to nie ten temat

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='barbarasz49']Nudzi mnie już ta bezowocna dyskusja z tobą,tylko zapytam o jedno dlaczego ty możesz pisać peany pochwalne na temat świata karm,który był dostawcą karm dla twoich psów,a mnie nie wolno nawet wspomnieć o sklepie który jest dostawca karmy dla mojego psa?[/QUOTE]

Idź załóż temat 'zooplus sklep' i tam pisz wierszyki i wywody jaki to zooplus jest wspaniały. To takie proste, a jednak do ciebie nadal nie dociera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dardamell']Bo to jest temat o Świecie Karm. W temacie o zooplusie możesz Ty sobie pisać peany pochwalne i nikt Ci za to nic nie może zrobić a w tym temacie to off.[/QUOTE]

Po pierwsze na początku ten temat nosił tytuł "świat karm" i dlatego odważyłam się napisać opinię o zooplusie, potem zresztą po mojej uwadze dopisano do tytułu "sklep".
Po drugie nie mam najmniejszego zamiaru zakładać tematu o w/w sklepie i pisać peanów pochwalnych na jego temat,mam swoja opinię o sklepie i pozostawię ją dla siebie,żeby nie oskarżano mnie o korzyści płynące z "reklamy" tego dostawcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']Po pierwsze na początku ten temat nosił tytuł "świat karm" i dlatego odważyłam się napisać opinię o zooplusie, potem zresztą po mojej uwadze dopisano do tytułu "sklep".
Po drugie nie mam najmniejszego zamiaru zakładać tematu o w/w sklepie i pisać peanów pochwalnych na jego temat,mam swoja opinię o sklepie i pozostawię ją dla siebie,żeby nie oskarżano mnie o korzyści płynące z "reklamy" tego dostawcy.[/QUOTE]
Blablabla. Serio, na pierwszym poście widać o co chodzi. Jest wprost napisane że chodzi o konkretny sklep, skoro nie umiesz czytać to co robisz na forum (oczywiście prócz siania fermentu)? Po raz chyba 3ci ci ludzie tłumaczą o co chodzi, dalej nie dociera. :roll:


Oooo proszę znów ktoś bana dostał, ciekawe za co skoro przecież ma rację :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobi 1']naprawdę byłem zadowolony z Swiata Karm. Czy ktoś mógłby mi polecić inny sklep do zamawiania karm? Byle tylko nie Krakvet! Już tydzień czekam na przesyłkę, a o kontaktu z nimi zapomnij!!
Dajcie znac co polecacie?:placz:[/QUOTE]

W żadnym innym sklepie internetowym niż ŚWIAT KARM nie spotkałam się z tak szybką i porządnie zapakowaną przesyłką (zawsze w kartonie).
Na Krakvecie widzę nie tylko ja się przejechałam (co zamówienie, to jakiś zonk).
Gorąco komentowany tu zooplus na mnie jakoś wrażenia nie zrobił, czasem mają fajne promocje.
Ja z braku laku po likwidacj/zawieszeniu mojego ulubionego Świata Karm korzystam ze sklepów ZooArt (w miarę szybko i dobry kontakt), ZooExpress i AlleZoo (tu szybko wysyłają).
Tak czy siak warto zawsze poświęcić parę minut i poszperać w necie, bo sklepów jak przysłowiowych mrówków. Dziś np. natrafiłam na sklep sznupa .pl złożyłam właśnie pierwsze zamówienie (karma za którą normalnie płacę 145 PLN nich po 132 PLN w pormocji). Zobaczymy jak będzie z terminem dostawy.
Choć Świata Karm chyba nic nie przebije, kupowałam u nich od 2010 roku. Zwłaszcza lubiłam u nich "Gwarancję najniższych cen", nikt inny chyba tego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

sklepów jest faktycznie wiele - do wyboru i koloru pod warunkiem...ze nie chce sie karmić psa Canidae np :(

a tak apropo karm - znalazlam kiedyś na FB ranking karm - można sie naprawdę mocno zdziwić :)

[url]http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food_reviews/index.php/cat/1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Skidder - vel Barbarasz - znamy twoją opinię na temat zooplusa i świata karm

[/QUOTE]
Baardzo szybko oceniacie nowych użytkowników, ja dodałam tylko swoją opinię na temat obu sklepów - bo czytając ten wątek od początku tematy są dwa - świat karm i 'nie reklamuj zooplusa'. Dlatego nie reklamuję tylko mówię gdzie kupuję.
Jeśli od razu wzięliście mnie za kogoś innego, i olaliście mój post = Wasza sprawa. Tylko chciałam Was poinformować że światkarm się nie podniesie, bo oprócz magazynów, sklepu, strony www i na fb, właściciele też zniknęli.

Skidder to Skidder a nie nikt inny, nigdy się pod nikogo nie podszywałam, a z tego forum nie korzystam dlatego tez nie mam tych wszystkich znaczków z ilością postów. Jak nie wierzycie, to poszukajcie tego nicku na forach retrieverowych albo na FB (eo ipso magnum opus skidder)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']kilka worków zużyłam tej karmy i nawet mojemu wrażliwcowi pasuje. Wysyłka zawsze jest expres w tym sklepie[/QUOTE]
No miło było się przekonać, że można kupić karmę praktycznie w 24 godziny, ale tak ogólnie to trąba jestem straszna :) bo jak już kupiłam, zapłaciłam i przyszło potwierdzenie zamówienia, to "odkryłam", że sklep mieści się w Kozach. A my na ten urlop w Beskidy suniemy, no i przejeżdżamy przez te, właśnie te Kozy :) Zamiast na kuriera byłoby na pierwsze piwo w schronisku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skidder']Baardzo szybko oceniacie nowych użytkowników, ja dodałam tylko swoją opinię na temat obu sklepów - bo czytając ten wątek od początku tematy są dwa - świat karm i 'nie reklamuj zooplusa'. Dlatego nie reklamuję tylko mówię gdzie kupuję.
Jeśli od razu wzięliście mnie za kogoś innego, i olaliście mój post = Wasza sprawa. Tylko chciałam Was poinformować że światkarm się nie podniesie, bo oprócz magazynów, sklepu, strony www i na fb, właściciele też zniknęli.

Skidder to Skidder a nie nikt inny, nigdy się pod nikogo nie podszywałam, a z tego forum nie korzystam dlatego tez nie mam tych wszystkich znaczków z ilością postów. Jak nie wierzycie, to poszukajcie tego nicku na forach retrieverowych albo na FB (eo ipso magnum opus skidder)[/QUOTE]

Dzięki Skidder:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie miałam wyjścia musiałam zamówić, w sumie zamówiłam Purizone rybne z zooplusa. Dopiero wprowadzam karmę więc prócz tego że wszystkie psy chętnie ją chcą jeść nie mogę napisać. Cena ... cóż trochę drogo i idzie po kieszeni jeśli prędzej kupowało się karmę o prawie 100zł taniej.

Link to comment
Share on other sites

Dobrą, zdrową karmą z dużą zawartością mięsa i bez zbóż jest Nutrivet.Tylko z różnych mięs w zooplusie 12 kg kosztuje 199 zł minus 5% rabatu,a z różnych ryb oceanicznych 12 kg = 229zł. minus 5% rabatu. Mnie ta cena wydaje się w miarę przystępna,no ale oczywiście macie prawo mieć inne zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...