Jump to content
Dogomania

Lantash

Members
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Lantash

 • Rank
  Advanced Member
 1. Karmi ktos tym? Jakoś tak chyba duzo tych węgli tam dali...   Nutra Gold Grain Free Whitefish & Sweet Potato. Karma pełnoporcjowa dla psów bez zbóż z białych ryb i słodkich ziemniaków. SKŁAD Ryby słodkowodne, niedrapieżne (15%), mączka rybna, słodkie ziemniaki (15%), zielony groszek, ciecierzyca, ziemniaki, kanadyjski olej rzepakowy, przecier pomidorowy, proteiny z ziemniaka, siemię lniane, roślinny dodatek smakowy, sól, suszony korzeń cykorii (0,05%), pomidory, borówka amerykańska, maliny, suszone produkty fermentacji Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei i Lactobacillus plantarum, suszony ekstrakt z fermentacji Trichoderma longibrachiatum.   Nutra Gold Grain Free Duck & Sweet Potato. Kaczka (15%), niskopopiołowa mączka z kaczki, słodkie ziemniaki (15%), zielony groszek, ciecierzyca, ziemniaki, tłuszcz z kurczaka, przecier pomidorowy, dodatek smakowy z kurczaka, mączka rybna, siemię lniane, sól, suszony korzeń cykorii (0,05%), pomidory, borówka amerykańska, maliny, suszone produkty fermentacji Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei i Lactobacillus plantarum, suszony ekstrakt z fermentacji Trichoderma longibrachiatum.   4 rózne źródła węgli to kurcze ta karma gorzej od Brita Care wypadnie :P 
 2. U nas (mega alergik, testy z krwi, skórne, biorezonans - efekt pies uczulony na życie dosłownie) świetnie podziałał barf, a po zresetowaniu układu odpornościowego udało się wprowadzić karmę jagnięcino-ryżową, z ograniczona ilością składników i jest super. U nas właśnie wszystkie Acany, Orijeny, holistyki tylko pogarszały sprawę, widac pies nie toleruje setki składników. Karma z niezłych składników nie wymaga dokładania cudów ziółek i pierdółek. 
 3. Lantash

  CIBAU

  Cibau jako jedna z niewielu jak do tej pory oprócz Trovetu, i innych drogich karm spełnia warunki dostosowania do potrzeb mojego alergika, zastanawiam się nad wersja z rybą. Jak duże granule ma rybna dla dużych psiaków? 
 4. Lantash

  MARP Holistic

  I jak, probowaliście tej karmy? Nie podaja nigdzie %% zawartości mięsa w niej, ktos może wie ile ??
 5. Dostałem dziś informację od producenta karmy Trovet RRD że konserwowany jest mieszanką BHA i BHT. W związku z tym że nie ma o tym słowa na opakowaniu, rezygnuję z tej karmy. 
 6. Gdynia świetny wybór na targu, baranina za niewielkie pieniądze u Poznańskich. Rzeszów i podkarpacie zapraszam na PW
 7. Lantash

  Aspol

  Wedle wytycznych USDA bezpiecznie można rozmrozić w lodówce i zamrażać ponownie.
 8. Royal Canin Maxi Adult 5+, 15 kilogramów cena 130 zł. Termin ważności październik 2014. Więcej info na PW.
 9. Lantash

  Barf

  U nas kości od schabu wieprzowe sie nie trawią, ale bez problemu trawione są np. mostki czy żeberka.
 10. Lantash

  Aspol

  Ja się raz na Aspolu przejechałam, wywaliłam kilkanaście kilo mięcha i mielonek u nich nie kupię. Ale jak będzie w kawałkach mięcho to chętnie. Na razie z interesujących mnie jest tylko baran i konina, czekam na dziczyznę.
 11. Mi na pisali, że wracają po Nowym Roku. Zobaczy się jak będzie rzeczywiście.
 12. Świetne ceny jagnięciny i baraniny w podkarpackim :D Kto chętny zapraszam na PW.
 13. Potwierdzam, zadziałało, zamówiłam, przyszło. Będzie jako awaryjne żarło dla barfowego potffora :D
 14. [quote name='dogfog']Kod promocyjny na zakup karmy Canidae i Felidae [SIZE=3][B]GLNOTX[/B][/SIZE] uprawniający do 8% rabatu[/QUOTE] Kod nie działa...
 15. A czy ktoś ma doświadczenie z Canidae lamb & rice?
×
×
 • Create New...