Jump to content
Dogomania

Świat Karm (SKLEP)


Maron86

Recommended Posts

Witam
Czy ktoś kto zamawiał w sklepie świecie karm wie może dlaczego przestał działać?
Nikt na maile nie odpisuje, nikt telefonu nie odbiera :-(...
Nie znam lepszego i tańszego sklepu z fajnymi karmami w przystępnej cenie (szczególnie przy promocjach) niż ten.

Karma starczy mi max do końca lutego, a później co - znów szukanie i dobieranie karmy do potrzeb mojego wrażliwego olbrzyma? :placz:

Tak więc czy ktoś ma może jakąś informację odnośnie tego sklepu i faktu dlaczego przestał działać, oraz czy zacznie znów funkcjonować?


EDIT: ZMIANA TEMATU, Jak by ktoś jakimś cudem nie pojął że chodzi o SKLEP Świat Karm. :roll:

Edited by Maron86
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie w tym problem, nie znam tańszego sklepu z porządnymi karmami. Gorzej nie znam sklepu gdzie sprzedają canidae czy firstmate (widziałam tą po .... 270zł!).
Dzwoniłam dziś, odpowiada automat - jak się wybiera opcję rozmowy z konsultantem to nie łączy :( . Do tego maila z tydzień temu wysłałam również 0 odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Pewnie sprzedawali za tanio i mają teraz problemy z płynnością finansową.
Tak już kiedyś było: [URL]http://www.opineo.pl/opinia/920679[/URL][/QUOTE]

Jestem w szoku, nigdy nie miałam z nimi żadnego problemu. Karma max w 48h dochodziła, do tego naprawdę ceny niskie i konkurencyjne. No i najbardziej to mi żal że nie mam gdzie kupić Canidae pure i Firstmate :(

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że to tylko przejściowe problemy, bo ja także zaopatrywałam się w tym sklepie w karmę i przysmaki dla moich milusińskich. Całe szczęście, że u nas problemów z karmą nie będzie, bo Brit Care jest powszechnie dostępny, ale Świat Karm miał konkurencyjną cenę.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź na maila.
[QUOTE]Witam serdecznie,

niestety do chwili ponownego uruchomienia strony nasza sprzedaż i wysyłka jest niestety zawieszona. Nasi technicy nie potrafią niestety podać terminu naprawy.


Poinformujemy Państwa o możliwości zamówienia.


Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia


zespół świat karm[/QUOTE]
Wynika z tego że jednak działać kiedyś tam będą, tylko nie wiadomo kiedy...
Mam nadzieję że szybko, bo osobiście nigdy z nimi problemów nie miałam. Baaa nawet jak jakiejś karmy nie mieli na stanie to zawsze dzwonili z informacją, nawet jak 'gratisu' brak to również dzwonili i proponowali inny.

Link to comment
Share on other sites

Też myślę że nie o same problemy techniczne chodzi. Profil na FB sam z siebie nie zniknął. Tak samo na allegro aukcje się same nie wykasowały.
Niemniej jednak mam nadzieję że szybko powrócą, naprawdę miło było robić u nich zakupy. Tak więc trzymam kciuki za szybki powrót.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']No mnie trochę zaskoczyła ta wiadomość. Kupuję karmę góra dwa razy do roku (tylko przed letnim urlopem i zimowymi feriami), więc nie jestem na bieżąco. Powolutku zbierałam się do zakupu, a teraz okazuje się, że trzeba szukać innego sklepu.[/QUOTE]

U mnie karma jest kupowana średnio co 2m-c. Mam 3 duże psy tak więc i karma idzie w setkach kg rocznie (jakies 25-30kg miesięcznie). Tu te karmy były super tanie, po kieszeni nie ciągnęły, skład fajny ... teraz rozpacz, fajna karma w cenie ponad 250zł-:placz:

Link to comment
Share on other sites

zdarzyło mi się na krakvecie zamawiać - totalna porażka. 2 zamówienia w sumie na 3worów karmy - 2 przeterminowane :roll:. Do tego wojna z nimi o 'udowodnienie' że spierniczyli sprawę też była długa...
Nigdy nie kupuję jak już raz się natnę (pierwszy raz - 1 worek był ok).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']Dostałam odpowiedź na maila.

Wynika z tego że jednak działać kiedyś tam będą, tylko nie wiadomo kiedy...
Mam nadzieję że szybko, bo osobiście nigdy z nimi problemów nie miałam. Baaa nawet jak jakiejś karmy nie mieli na stanie to zawsze dzwonili z informacją, nawet jak 'gratisu' brak to również dzwonili i proponowali inny.[/QUOTE]

Jak dla mnie to co napisali to jest jakaś bzdura. Jeśli pada im strona, ok... ewentualnie mogą zmienić domenę i działają. Jednak chcą się bawić w odzyskiwanie strony, niech się bawią (choć i tak nie trwa to TAK DŁUGO w obecnych czasach, więc to jakaś ściema).
Ale żaden normalny sklep nie zamyka działalności bo padła strona... maja konto na allegro i tam mogą sprzedawać. Na FB wystarczyło dać ogólną informację, że zapraszają tymczasowo do dokonywania zakupów na ich profilu na allegro i myślę, że dla nikogo nie było by problemu, wszystko działa jak należy jedynie trochę inaczej - ale wiadomo, że to do czasu rozwiązania problemu. Jednak oni zrobili ze wszystkiego jakąś okryta tajemnicą akcje... na zadawane pytania odpowiedź najprostsza, czyli ucieczka - usunięcie FP z Facebook i wszystkich produktów z allegro.
Jak zadałam im pytanie na FP napisał do mnie chłopak (rzekomo były pracownik firmy) z informacją, że mają puste magazyny, że tam już nic nie istnieje, że siedzi tylko kierowniczka, która odbiera telefony i wysyła maila fałszywie podtrzymując działalność firmy? Nie wiem o co chodzi. Wszystko wygląda bardzo dziwnie. Nie ukrywam, że nawet jeśli firma ruszy ponownie, będę miała opory przed składaniem u nich zamówienia z obawą czy na pewno wszystko będzie w porządku...

Bardzo szkoda, że tak zrobili... ja również mam teraz problem bo akurat mój pies jadł First Mate... i szukaj człowieku na nowo karmy i sklepu.

Chyba przerzucę się na Husse, niezły skład za nienajgorszą cenę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Dwa czy trzy razy chciałam coś zamówić w Krakvecie, ale za każdym razem czegoś brakowało więc dałam sobie spokój z tym sklepem.[/QUOTE]

Ja też kiedyś kupowałam w krakvecie, ale raz dostałam karmę której termin się kończył za miesiąc,drugi raz worek był pęknięty,a kilka razy w ofercie towar był i jak przelałam kasę okazało się że go nie mają.Potem musiałam dosyć długo czekać na zwrot pieniędzy.Moim zdaniem to jeden z gorszych sklepów w internecie,a w ich reklamie że są najtańsi jest duża przesada, bo w innych sklepach oferują nawet do 5% rabatu i często robią bardzo korzystne promocje.

Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście, że zrobiłam spore zamówienie więc mam dużo czasu na szukanie nowego sklepu, bo z wypowiedzi na tym wątku wynika, że Świat Karm upadł i nic nie wskazuje aby miał wznowić działalność. Skłaniam się ku Telekarmie. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą firmą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maron86']zdarzyło mi się na krakvecie zamawiać - totalna porażka. 2 zamówienia w sumie na 3worów karmy - 2 przeterminowane :roll:. Do tego wojna z nimi o 'udowodnienie' że spierniczyli sprawę też była długa...
Nigdy nie kupuję jak już raz się natnę (pierwszy raz - 1 worek był ok).[/QUOTE]

Postaram zorientować się, co się tam dzieje. Mam blisko, a znajomy którego czasem spotykam na spacerach, zaopatruje się bezpośrednio u nich i kilka razy w tygodniu tamtędy jeździ. Jak go spotkam, to zapytam - może coś wie.

Link to comment
Share on other sites

Jak to świat karm już nie istnieje?! :placz::-o myślałam,że to tylko chwilowe problemy bo chciałam złożyć zamówienie w czwartek i musiałam poszukać innego sklepu bo jak zawsze spóźniłam się z zamówieniem puszek.Padło na zooplus(już kiedyś w nim zamawiałam i było ok) ale miałam nadzieje,że już za miesiąc znów złoże zamówienie w Świecie karm. Mieli zawsze jakieś super promocje a karmę Canidae moje spanielki polubiły bardzo, wiecie w jakim sklepie dostane tą wersje bez zbóż w przystępnej cenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...