Jump to content
Dogomania

Fionka - nasz kochany aniołek biega za Tęczowym Mostem W naszej pamięci na Zawsze!<*>


Matusz

Recommended Posts

Zwierzęta przy antybiotykoterapi mają obraz krwi często daleki od normy a pies miał wyniki prawie idealne. Za to miał podawane sterydy po których niejeden miałby tragiczne wynik. Narządy wewnętrzne np wątroba jest ok.
Jak na razie nikt nie wykazał przyczyny dla której Sunia miała by być uśpiona.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matusz5']Laluna zgadzam się z Tobą,

proszę jutro o smsy co i jak się dzieje, bo chyba mnie nie będzie na dogo:(

Fionuś pamiętaj, że cały czas modlę się za Ciebie, wierze, że będzie lepiej i stanie się cud...[/quote]

I ja zgadzam się z Laluna i Mateuszkiem...i tez wierze w cud...Żyj Fionka,przeciez masz juz po co :-(:placz:Walcz kochanie,błagam,WALCZ

Link to comment
Share on other sites

Maupa jutro będzie przytulać Fionkę w momencie podawania jej narkozy.

Mała nie będzie sama na szpitalnym stole, będzie na kolankach, głaskana.
Co jeśli okaże się że to na przykład rak żołądka albo perforacja jelita? Pewnie ostatnia rzecz jaką Fionka zapamięta to głaszcząca ręka Maupy...

Link to comment
Share on other sites

Wtrace sie,przepraszam mialam psa chorego na raka co prawda nie bialeczke, ale naczyniaka miesakowego. Chcialam Go ratowac, ale... ale on sam podjal decyzje na dzien po wynikach badan. Meczyl sie. Zajrzyjcie Fionce gleboko w oczy i patrzcie w nie one Wam powiedza czego sobie Fionka zyczy. A jak wygladaja Jej spacery?? Czy chetnie chodzi na spacery?? Moj pies niestety na spacery nie chcial juz chodzic szedl kawalek i wracal, byl slabiutki. Wspolczuje dziewczynki, to najtrudniejsza decyzja w zyciu czlowieka. Ja bym ja jednak zbadala, wtedy bedzie mieli pewnosc, ze zrobiliscie wszystko. Cokolwiek postanowicie popieram Was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ona już sie nie bedzie meczyc tym badaniem. Jezeli zrobią pod narkoza i uznaja ze nic juz nie mozna zrobić to jej nie wybudza. A jezeli okaze sie jednak ze coś jej blokuje w przewodzie pokarmowym i mozna ratowac to bedą ratowac bo póki jest szansa. Przynajmniej ja to tak rozumiem. A narokoze moze dostac w objeciach dziewczyn, wtedy bedzie miała kogos przy sobie.[/quote]
Tak Laluna ma Świętą Rację!!usypiając(a wiadomo,że to się tylko nazywa"uśpienie"a naprawdę jest to wywołanie sztucznego zawału serca)poddajemy się,nie ma już odwrotu, a poddawając narkozę,albo przeżyje,albo....się nie wybudzi(nie będzie wtedy bardziej cierpieć,a bliskie osoby i tak przy niej będą)

Link to comment
Share on other sites

[B]Zajrzyjcie Fionce gleboko w oczy i patrzcie w nie one Wam powiedza czego sobie Fionka zyczy. [/B]

[B]Tym cytatem i to pieknym cytatem Fiona powiedziała nam ,ze jest w raju.Biega po zielonych łąkach ,koło niej jest kochana młoda czuła osoba -Kasia.Fiona jest taka szcześliwa ,ze juz nic ją nie boli ,ze jej miseczka ,która dostała jest pełna mięska ,które zje z apetytem ,ze jest kochana i ma tylu kochajacych ją przyjaciół.[/B]

[B]Wszystkim ,którzy wspierali nas w trudnych chwilach bardzo dziekujemy ,tych których zawiedliśmy -przepraszamy.[/B]

[B]Najważniejsza jest FIONA.[/B]
[B][COLOR=blue]Aniołku[/COLOR] cały czas zostaniesz z Nami.[/B]

[B]Fiona zawsze prosiła zajmijcie sie moimi bracmi i siostrami a ona bedzie nam w tym pomagac.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris'][B]Małej spada temperatura.[/B] Właśnie rozmawiałam z Maupą, siedzą z Fionką. Jest Maupa, Kasia i córka Maupy. Jest doktor Monika.[/quote]

Boże,to dobrze czy zle?Ona miała gorączkę,czy spada jej prawidlowa temperatura?:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']
[B]Fiona zawsze prosiła zajmijcie sie moimi bracmi i siostrami a ona bedzie nam w tym pomagac.[/B][/quote]

Fionko
[*], tak jak obiecałam mojej ALDUNI
[*] tak obiecuję i Tobie - ile mi sił wystraczy tak będę zajmowała się Waszymi siostrami i braćmi. Pomagajcie mi w tym obie. Żegnaj kochanie...

Link to comment
Share on other sites

Śpij kochanie...

[URL="http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.drewnozamiastbenzyny.pl/grafika/flamme.jpg&imgrefurl=http://ogrzewanie.drewnozamiastbenzyny.pl/&h=240&w=192&sz=8&tbnid=Sv_1bMoTQxQ1lM:&tbnh=110&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3Dp%25C5%2582omie%25C5%2584%26um%3D1&start=1&ei=_daTRqXLJ6jknAPt5NjHCg&sig2=jjz-dEjz7aEhL9kaJu7tbw&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Sv_1bMoTQxQ1lM:www.drewnozamiastbenzyny.pl/grafika/flamme.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']spada po nizej normy ....? ,czy wczesniej miala temperature ?(przepraszam jezeli nie doczytalam)[/quote]

Fiona odchodzi. Badzcie myslami przy Niej i tych co z nia teraz sa.To ciezkie chwile dla bliskich Jej ludzi, na ziemi, a dla Fiony juz szczesliwe chwile. Dołaczy do swoich braci i siostr, do ludzi, ktorzy sa tez z nimi i będą czekac na nas, tez kiedys tam ich wszystkich spotkamy. Spotkamy ich radosnych, bez bolu i cierpien, wsrod kolorowych pol i łak pelnych kwiatow, drzew, ptakow-wyjdą nam na przeciw, jak przyjdzie taki czas......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...