Jump to content
Dogomania

Los na loterii wygrała - w Tarnowskich Górach zamieszkała!!! Wierka już w DS :):):)


Kejciu

Recommended Posts

Co myślicie o takim tekście do ogłoszeń?może być?


Ta malutka sunia została wyrzucona z auta tuż przy ruchliwej drodze ponad 4 miesiące temu - z dala od zabudowań,
przed wjazdem do lasu...
Mimo porzucenia - czekała dzień i noc....spała na asfalcie, czekała...nie wiedziała
że jej człowiek nigdy po nią już nie wróci.
Była dokarmiana przez okolicznych mieszkańców ale jak to zazwyczaj bywa - nikt nie chciał dać jej domu.
Wielkimi krokami zbliżająca się zima spowodowała że nie mogłam zostawić psinki na pastwę losu bez schronienia skazując
na śmierć...
W chwili obecnej przebywa w hoteliku i oczekuje na cud - na własny dom.
Wierka została odrobaczona, zafiprexowana, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, wysterylizowana
i zaczipowana.
Jest bardzo spokojną sunią, cichą, grzeczną, nie szczekającą - akceptuje inne psy, rewelacyjnie zachowuje czystość - umie chodzić na smyczy. Sięga do połowy łydki i waży około 20kg jej wiek oceniany jest na około 5lat
Akceptuje dzieci i dobrze się z nimi dogaduje - delikatne zachęca do zabawy ale nie jest namolna. Prosi o głaski - to bardzo mądra, poczciwa sunia - w jej spojrzeniu jest jeszcze widoczy ból i cierpienie
związany z porzuceniem ale pracujemy nad tym aby oczka się z dnia na dzień coraz bardziej iskrzyły :)
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Osoby zainteresowane adopcją Wiery proszone są o kontakt:
tel. 792 330 240
lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']I na pewno pojdzie sladami Justyny Kowalczyk a nie naszych pilkarzy :-)[/QUOTE]

[quote name='Gosiapk']Ziuka, czy ja o czymś nie wiem? :)[/QUOTE]
Hmmm...sie nie odzywasz do mnie wcale a wcale :obrazic: to może nie wiesz :eviltong: :diabloti: ale w sumie ja też nie wiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']O rany, no skoro Ziutka wraca do gry, to mam nadzieje, ze wyniki tego powrotu beda takie jak u J. K. A nie jak u naszych pilkarzy! Czyli: ze Wierka znajdzie DS po ziutkowych ogloszeniach :)[/QUOTE]

A! Tylko tyle?! Moje rozumowanie było następujące: JK wygrywa, czyli odnosi sukcesy + Ziutka zajmuje się Aleksandrosssem = Ziutka będzie miała sukces, czyli Aleksandrosss bis w drodze :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek dla Wierki :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249359-NOWA-BIELIZNA-KOSMETYKI-BI%C5%BBUTERIA-OPCJA-KT-na-PREZENT%21-18-12"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249359-NOWA-BIELIZNA-KOSMETYKI-BI%C5%BBUTERIA-OPCJA-KT-na-PREZENT%21-18-12[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...