Jump to content
Dogomania

Los na loterii wygrała - w Tarnowskich Górach zamieszkała!!! Wierka już w DS :):):)


Kejciu

Recommended Posts

Boże, jaka ja jestem bezdennie głupia! Gdzieś mi "zniknął" wątek Wierki i kompletnie się nie połapałam. A potem wertuję dogo, szukam, a podlinkowany banerek mam w podpisie!!! Wczoraj się okazało, że mam jakiś problem neurologiczny i m.in. mam przebadać głowę - może to i lepiej i może coś da! :megagrin:

 

Wieruszkę pozdrawiam cieplutko  :loveu:  i przy okazji informuję, że wczoraj poleciał przelew na 173,18 zł z XII regału: http://www.dogomania.com/forum/topic/143188-rozliczam-xii-rega%C5%82-z-ksi%C4%85%C5%BCkami-na-imk%C4%99-i-wier%C4%99-do-1310-godz-22/

Link to comment
Share on other sites

Wierka 6 listopada pojechała do Nowego Domku :) Zamieszkała w Tarnowskich Górach z młodym małżeństwem i 2 letnią córeczką Lenką :) wiadomo cieszymy się bardzo ale na spokojnie - bo różnie bywa Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem - narazie nic złego się nie dzieje, Wierka jest bardzo cichutka w domu, grzeczna i łagodna :) Przed wyjazdem do nowego domku kupiłam jej jeszcze obróżkę z feromonami aby złagodzić odrobinę stres jaki ją czekał w związku ze zmianą miejsca i otoczenia - więc to Wierka jest 3 psem " testującym " tą obrożę :) Mamy cały czas relacje od p. Marcina - ale kciuki trzymajmy dalej, chociaż jeszcze przez kilka dni :):):)

Link to comment
Share on other sites

Nie pisnęłyśmy bo już raz wszyscy się cieszyli a adopcja się nie udała :( Ziutka porobiła milion ogłoszeń z różnymi imionami - oprócz Wierki :) Była Zojka, Bella i wiele wiele innych na wiele wiele województw - dałyśmy najnowsze zdjęcia i był odzew - w sumie do Dexterki dzwoniło kilka osób, miały się zastanowić, do mnie też były ze 4 telefony .... ale wybrałyśmy ten domek :) potem się więcej rozpiszę bo teraz jestem z doskoku na dogo

Link to comment
Share on other sites

O rany, ale wiadomość!! :jumpie:  Wy to jesteście tajemnicze, ani słówkiem nie pisnęłyście ;) Baaardzo się cieszę, oczywiście kciuków jeszcze przez chwilę nie puszczam :)

 

 

SUPER!!! :klacz:  :laugh2_2:

Kto wyadoptował psa, ten stawia w Starbucksie!!

Link to comment
Share on other sites

Wierka 6 listopada pojechała do Nowego Domku :) Zamieszkała w Tarnowskich Górach z młodym małżeństwem i 2 letnią córeczką Lenką :) wiadomo cieszymy się bardzo ale na spokojnie - bo różnie bywa Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem - narazie nic złego się nie dzieje, Wierka jest bardzo cichutka w domu, grzeczna i łagodna :) Przed wyjazdem do nowego domku kupiłam jej jeszcze obróżkę z feromonami aby złagodzić odrobinę stres jaki ją czekał w związku ze zmianą miejsca i otoczenia - więc to Wierka jest 3 psem " testującym " tą obrożę :) Mamy cały czas relacje od p. Marcina - ale kciuki trzymajmy dalej, chociaż jeszcze przez kilka dni :):) :)

Czekalam,czekalam,az sie doczekalam. :klacz:

Kciuki zacisniete

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...