Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Myślę, że pobyt w Domku Białogonków dobrze zrobi Tuni, ma towarzystwo, pobiega po trawce, nie ma stresu spacerowego. Może apetyt się jej poprawi.
A u Lusi niesamowita przemiana. A jeszcze kilka miesięcy temu rozważałyśmy jak założyć jej szeleczki!!!
Tunia i Lusia - tak trzymać!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochany Tuńczyczek,robi postępy bo żyje sobie w spokoju w domku z białogonkami,żeby nabrała jeszcze apetytu to byłoby naprawdę dobrze.Tunia ze mną zaczyna się pomału zaprzyjaźniać:-):-):-).Szkoda że nadal strasznie źle znosi wizyty obcych ludzi,ale mimo wszystko jestem dobrej myśli bo pomalutku bez pośpiechu zacznie coraz lepiej znosić wizyty ludzi z zewnątrz.Gdybym mieszkał w domku to bym za jakiś czas Tuńczyczka zaadoptował,ale niestety nie mam takiej możliwości:-(

Link to comment
Share on other sites

Nutusia, dziękuję za wiadomości o Tuni. Tuńczyk jest moją miłością i chociaż nie jest Białogonką cieszę, że jest szczęśliwa w Domku Biaoigonków.
A o tym kogo Tunia kocha przekonałyśmy się w dramatycznych okolicznościach.
Brykaj Tunia po trawce i ucz się od innych psiaków odwagi i radości.

Jolantino, przeczytałam na wątku Białogonków, że bardzo mlubisz Tuńczyka :)
Muszę Ci napisać, że Tuńczyk uwielbia spać na moim ramieniu ;) Nietety nadal nie znosi zdjęć, stąd słaba ostrść.

Specjalnie dla Ciebie Tunia na moim ramieniu :lol:



P1250066.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnie też Tunia bardzo się podoba ( Tusia zresztą też ) :)
Ale zabieranie jej od Izy to robienie jej krzywdy.


Skarpetka malutka za moment się powiększy, bo zaraz bazarek zrobię.
A czy na chwilę obecną Tunia potrzebuje jakiś szczepień, odrobaczenia czy preparatu na kleszcze ?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Tuńczyk!
Tunia jest taka delikatna i wrażliwa a tyle w życiu przeszła, łącznie z ciężką chorobą.
Pewnie dlatego moje serce bije mocniej na myśl o niej - jest taka bezradna i nieprzebojowa.
A kogo Tunia kocha to wiemy. Na mój widok uciekłaby pewnie wystraszona. No cóż - taka miłość bez wzajemności.

Zastanawiam się, czy Tunia nie powinna mieć wykonanych badań nerkowych. Po takiej ciężkiej chorobie to wskazane co pewien czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2']Mnie też Tunia bardzo się podoba ( Tusia zresztą też ) :)
Ale zabieranie jej od Izy to robienie jej krzywdy.


Skarpetka malutka za moment się powiększy, bo zaraz bazarek zrobię.
A czy na chwilę obecną Tunia potrzebuje jakiś szczepień, odrobaczenia czy preparatu na kleszcze ?[/QUOTE]

Mazowszanko na razie Tunia wszystko ma :) Na kleszcze i na robaczki dostałam od mojej Przyjaciółki :) Może faktycznie tak jak pisze Jolantina zrobić Tuńczykowi nerkowe badania?

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko już wiem . Morfologia i nerkowe kosztuja 63 zł ale wet proponuje jeszcze zrobić choć jedno badanie wątroby a to będzie o jakieś 10 zł więcej . Możemy podjechac w przyszłym tyg na czczo

Czyli straczy tych pieniązków co ma Tunia w swojej malutkiej skarpetce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Mazowszanko już wiem . Morfologia i nerkowe kosztuja 63 zł ale wet proponuje jeszcze zrobić choć jedno badanie wątroby a to będzie o jakieś 10 zł więcej . Możemy podjechac w przyszłym tyg na czczo

Czyli straczy tych pieniązków co ma Tunia w swojej malutkiej skarpetce ;)[/QUOTE]

Rób badania.
A jak moje konto zejdzie z minusa to uzupełnię skarpetkę, aby nie była pusta :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś byliśmy z Tunią na badaniach ...oczywiście maleństwo przerażone ...ona nie nadaje sie do miasta ...:( Z jednej strony odżyła w domku Białogonków , biaga po podwórku , bawi sie z Patonem a z drugiej nie jest juz w stanie chyba zaakceptować innego życia ...Dla niej domek musiałby być bardzo podobny do domku Białogonków ...:(
Jutro wyniki ...Zapłaciłam 53 zł ( dostaliśmy ulgę :) ) Jutro wstawię paragon i wyniki . Trzymajmy kciuki :)
Pan Doktor stwierdził że nie jest zachudzona ...jest według niego normalna , ona jest poprostu drobniutka . Waży 6,2 kg . Jak dla mnie to mogłaby sie deczko zaokrąglić ...ale może sie nie znam ...;(

Link to comment
Share on other sites

Ale radość - Tuńczyk zdrowy!!!
Czasem brak apetytu wiąże się z problemami nerkowymi ale u Tuni wszystko w porządku. Ona jest malutka, ma taką delikatną budowę i tak malutko jedzenia jej wystarcza. Grubaskiem nigdy nie będzie.
Nawet na zdjęciach widać, że Lusia, chociaż też mała, ma mocniejszą budowę i pewnie lepszy apetyt.
Tunieczko - tak trzymać. Choroby to już przeszłość.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci Mattilu że miałam ja teraz w Kielcach przez 2 dni ( w związku z tymi badaniami ) i zachowywała się ...bez zmian ... tzn. całe dwa dni za wersalką :( Nie jadła , nie siusiała :( Sam głos mojej córki w drugim pokoju ją paraliżował :( Natomiast po przyjeździe do domku natychmiast odżyła , brykała po podwórku i dokazywała z Patonem ( Białogonek którego Tunia uwielbia :) Ciężko będzie jej coś znalezc :( To musi być mega doświadczona osoba ....

Link to comment
Share on other sites

Mega doswiadczona, mega cierpliwa i z psim terapeuta w rodzaju Patonka. Nie martw sie Iza na zapas, cuda sie zdarzaja, a Ty na dodatek potrafisz sama je prowokowac, vide: Domek Bialogonkow (wielki, wielki szacun za to co robisz). Ten domek tez sie kiedys objawi.

Link to comment
Share on other sites

Tuńczyk wcale nie jest taki chudy! Fakt, nie macałam jej, tylko widziałam jak przemyka po ogrodzie, ale na wychudzoną nie wygląda. A Iza ma spaczone oko, bo reszta Białogonków w znakomitej większości to... pączusie w masełku ;) Tunia jest jak porcelanowa figurka - drobniutka, delikatna, krucha, proporcjonalna i wyjątkowo piękna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Tuńczyk wcale nie jest taki chudy! Fakt, nie macałam jej, tylko widziałam jak przemyka po ogrodzie, ale na wychudzoną nie wygląda. A Iza ma spaczone oko, bo reszta Białogonków w znakomitej większości to... pączusie w masełku ;) [B]Tunia jest jak porcelanowa figurka[/B] - [B]drobniutka, delikatna,[/B] [B]krucha, proporcjonalna i wyjątkowo piękna[/B] :)[/QUOTE]Otóż to!!!! Taka jest Tunia!

Link to comment
Share on other sites

A ja napiszę parę słow o Lusi(waga 7,6kg:evil_lol:). O dwóch tygodni mam na DT kociaka na butelce i Lusia okazała się wspaniałą ciocią! Myje go,wylizuje i ma anielską cierpliwość!!! Mała obgryza jej łapki,uszy,spaceruje po Lusi i próbuje odgryźć jej nos a Lusia znosi to ze stoickim spokojem. Widać,że była mamą.Na spacerach też jest super,tak szaleją z Zuzą,że ta nabawiła się kontuzji!!! Widząc,że Zuza nie nadaje się tymczasowo do zabawy Lusia potrfi bawić się sama- ostatnio odkryła zabawę z jabłuszkami - podrzuca i turla je sobie sama brykając przy tym jak koza.Dostała też w prezencie sukieneczkę w której przedefilowała cały skwerek budząc niemałą sensacje (a chodziła w niej jak modelka!). Pozdrawiamy .

Link to comment
Share on other sites

Mam apetyt kosmiczny, ale figurę podobną Twojej
wetka oceniła mnie na 7-8 kg, kiedy okazało się 10 rzekła "a nie wygląda" :evil_lol:
jestem umięśniona i tyle ;)
Gusiak pilnuje diety :mad:
Ovo pilnowana

Bardzo się cieszymy z wieści o Lusi - kociej cioci :loveu:

Zaglądamy do Was często, ale rzadko się odzywamy
Pozdrawiamy serdecznie :)
O&G

Link to comment
Share on other sites

Zaintrygował mnie banerek Izy i tak trafiłam na wątek dziewczynek. Przeczytałam wszystko od deski do deski, płakałam, śmiałam się, czasem mamrotałam pod nosem przekleństwa na głupotę ludzką i ciemnogród. Determinacja, z jaką walczyłyście o życie Tuni - to niesamowite. Wielki szacunek za to co robicie. Może to zabrzmi banalnie, ale przywracacie mi wiarę, że czasami "człowiek, to brzmi dumnie". :)

[quote name='agasz']CIĄGLE NIE UMIEM WSTAWIAĆ ZDJĘĆ...:oops:[/QUOTE]

Możesz zdjęcia wysłać mi na maila, ja chętnie wstawię je na wątku.
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...