Jump to content
Dogomania

Szkielet na 4 łapach- ZA TM:(


Zofija

Recommended Posts

[quote name='lunarmermaid']Tula nie miała swojego wątku - była z fundacji SOS dla wyżłów, od Tanitki.
Była również u mnie ocelot - ma przyjść do mnie pies z tomaszowskiego schroniska,dziewczyny były sprawdzić warunki. Remik będzie w budzie na podwórku.
Możecie napisać do nich,dowiecie się szczegółów i jakie mam warunki.
Cena dt to 150 zł + karma. Mogę wystawić rachunek za pobyt i sprawdzić cenę karmy w hurtowni w Tomaszowie,będzie pewnie tańsza.[/QUOTE]

mam jeszcze dwa pytania:)
- skąd jesteś?
-czy piesek mieszkałaby w domu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alla Chrzanowska']Deklaruję 20,00 zł stałej. Poproszę o dane do przelewu[/QUOTE]:loveu:dziękujemy Ci bardzo
[quote name='Zofija']piesek idzie na dt- awaryjne-mam też stałe-bezpłatne-tylko koszty leczenia[/QUOTE]czyli zbieramy stałe deklaracje, czy tylko jednorazowe? A jak wizyta u weta?

Link to comment
Share on other sites

Feniks - zmiana imienia:)-jest w dt u mojej przyjaciółki. Będzie tam na pewno kilka dni. Miał wczoraj pobraną krew. Codziennie kroplówa. Wyniki będą po południu. Jeżeli się dogada z jej psem to zostaje na dt do czasu znalezeinia ds. Jak nie, to mam sprawdzone dt w Gorzowie. Też bezpłatne. Byłam wczoraj u niego. TO JEST SZKIELET. TO JEST SAMA SKÓRA I KOŚCI. Popłakałam się. Moja przyjaciółka jak przyszłam to już niem miała make-up-u bo cały czas płakała. Wpłaty jednorazowe. Na leczenie i ewentualny transport. Jak będę miała zdjęcia to wrzucę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rovaniemi']to super, że jest bezpłatne DT :)
wpłaty na to konto? [COLOR=#000000]Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat" z siedzibą w Cieszynie,
43-400, ul. Limanowskiego 8/3
KONTO: ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319

czekam i trzymam kciuki za wyniki[/COLOR][/QUOTE]

tak,jednorazowe. Trzymajcie kciuki. Dzisiaj będą wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...