Jump to content
Dogomania

Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)


AgusiaP

Recommended Posts

Agusia przed chwilą do mnie dzwoniła.

Wrażenia po wizycie pozytywne, ludzie super!!!

Agusia lub Mysza napiszą więcej.

Państwo chcą pojechać do Kasi by poznać Diankę, a zabiorą ją w piątek po pracy, by móc poświęcić małej cały weekend.

Kciuki nadal potrzebne, by wszystko się ułożyło po Państwa i naszej myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Pierwsze wiadomości bardzo obiecujące,ale kciuki nadal zaciskamy i czekamy na obszerniejszą relację z wizyty :kciuki::smile:[/QUOTE]
Bogusiu, jak zwykle telepatia, właśnie wysłałam pw do Ciebie.

Czekamy na relację dziewczyn.

Ja nauczona doświadczeniem będę się cieszyć dopiero, gdy Dianka zadomowi się w DS i wszystko będzie ok.

Na razie nadal trzymam kciuki!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki ja też się boję jeszcze cieszyć ;) ale skłamałabym, gdybym napisała, że coś nam nie pasowało;)
Najbardziej bałam się, że po wizycie będziemy miały wątpliwości a tu takich nie ma :)
Bardzo fajni ludzie :) u Pani Iwonki zawsze w domu były pieski :)
Nasza maleńka jest bardzo podobna do suni, jaką mają rodzice ;)

Mają dzwonić dzisiaj do Kasi i umawiać się kiedy mogą przyjechać poznać Diankę:)

Miałam telefon o Diankę jak wracałyśmy z Tychów, ale bardzo kiepsko było Pana słychać, ale powiedziałam, że ogłoszenie jest nieaktualne. Wiem, że Myszka rozmawiała też z jakąś Panią, jak Pani do mnie dzwoniła ja rozmawiałam z córką a jak oddzwoniłam Pani powiedziała, że dzwoniła na ten drugi numer i już wszystko wie, wiec już o nic więcej nie pytałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziewczynki ja też się boję jeszcze cieszyć ;) ale skłamałabym, gdybym napisała, że coś nam nie pasowało;)
Najbardziej bałam się, że po wizycie będziemy miały wątpliwości a tu takich nie ma :)
Bardzo fajni ludzie :) u Pani Iwonki zawsze w domu były pieski :)
Nasza maleńka jest bardzo podobna do suni, jaką mają rodzice ;)

Mają dzwonić dzisiaj do Kasi i umawiać się kiedy mogą przyjechać poznać Diankę:)

Miałam telefon o Diankę jak wracałyśmy z Tychów, ale bardzo kiepsko było Pana słychać, ale powiedziałam, że ogłoszenie jest nieaktualne. Wiem, że Myszka rozmawiała też z jakąś Panią, jak Pani do mnie dzwoniła ja rozmawiałam z córką a jak oddzwoniłam Pani powiedziała, że dzwoniła na ten drugi numer i już wszystko wie, wiec już o nic więcej nie pytałam.[/QUOTE]

Często tak jest, że jak się pojawi chętny domek to telefony zaczynają się urywać.
Ciekawe kiedy nastąpi zapoznanie Państwa z Calineczką????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Czy domek wie, że Kruszynka może podsikiwać?[/QUOTE]
Wszystko rzetelnie opowiedziałyśmy, podsikiwaniem pani się nie martwi, mówi że mają panele i to nie problem dla nich.
Większym problemem byłoby niszczenie w domu, ale opowiedziałyśmy jak sobie z tym radzić.
Kasia mówiła dzisiaj że podgryzanie posłania już się nie powtórzyło.

I rzeczywiście miałam jeszcze jeden telefon z Opola w sprawie Dianki, powiedziałam, że Dianka jest zarezerwowana do piatku.
Gdyby tfu tfu coś nie wypaliło to mam się z Panią kontaktować:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...