Jump to content
Dogomania

Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)


AgusiaP

Recommended Posts

Dzięki dziewczynki, trzymajcie kciuki mocno :)
Prosiłam Kasie, żeby jeszcze raz powiedziała Państwu jak przyjadą poznać Diankę o sytuacjach z siusianiem i podgryzaniem.

Wczoraj Dianka też została sama, Kasia schowała koszyczek i maleńka nic nie zniszczyła, ale siusiu było...

Link to comment
Share on other sites

Calineczka-nasza szczęściara:lol:. Pragnę dobrych wieści, bo...właśnie wracam z wątku, na którym walczono o życie cudniastego, czarnego labka okrutnie zaniedbanego przez człowiekowatych i niestety...Bruno dziś odszedł:-(...Ech...jak na dogo: raz radość i szczęście, a raz łzy...
A w piątek nasza Kruszyna wyrusza w podróż życia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Calineczka-nasza szczęściara:lol:. Pragnę dobrych wieści, bo...właśnie wracam z wątku, na którym walczono o życie cudniastego, czarnego labka okrutnie zaniedbanego przez człowiekowatych i niestety...Bruno dziś odszedł:-(...Ech...jak na dogo: raz radość i szczęście, a raz łzy...
A w piątek nasza Kruszyna wyrusza w podróż życia![/QUOTE]
To prawda Aniu na dogo smutek miesza się z radością - niestety.

Dobrze, że Diance się poszczęściło.
Nie wiadomo jak długo by jeszcze siedziała w schronisku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiewoira']Wspaniałe wieści :multi:
Mam też nadzieję a raczej wierzę w to że Państwo postarają sie jak tylko mogą i siusianie ustanie ;)
No i do piątku :p[/QUOTE]
Ja też w to wierzę:lol:

Jak Agusia nie miała żadnych wątpliwości to jest to super domek uwierzcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja też w to wierzę:lol:

Jak Agusia nie miała żadnych wątpliwości to jest to super domek uwierzcie.[/QUOTE]

No tak, jak pomylę się co do tego domku, to sobie strzelę w łeb :flaming:
Myszka i Kasia są dokładnie takiego zdania jak ja, domek na prawdę bardzo fajny:):):)
Dostałam sms od Pani Iwonki, jak wracali od Kasi. Danka podbiła ich serducha, chociaż z pewną nieśmiałością do nich podchodziła :)

Dziewczynki nie wiem co o tym myślicie, ale chciałam proposić halszkę, żeby spróbowała podmienić Dianki wyróżnienia na Brenkę ;)
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/mala-spokojna-grzeczna-suczka-szuka-domu-540596584[/URL]

Miałam kolejny telefon i jak powiedziałam Pani, że ogłoszenie jest nieaktualne, pani z wielkim żalem powiedziała tak myślałam...

Jak tfu, tfu, tfu coś będzie nie tak sama spróbuję wyróżnić jej ogłoszenie :)
Szkoda, żeby wyróżnienie się marnowało a ludzie nie zawsze chcą, żeby zaproponować im innego pieska :)
Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']No tak, jak pomylę się co do tego domku, to sobie strzelę w łeb :flaming:
Myszka i Kasia są dokładnie takiego zdania jak ja, domek na prawdę bardzo fajny:):):)
Dostałam sms od Pani Iwonki, jak wracali od Kasi. Danka podbiła ich serducha, chociaż z pewną nieśmiałością do nich podchodziła :)

Dziewczynki nie wiem co o tym myślicie, ale chciałam proposić halszkę, żeby spróbowała podmienić Dianki wyróżnienia na Brenkę ;)
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/mala-spokojna-grzeczna-suczka-szuka-domu-540596584[/URL]

Miałam kolejny telefon i jak powiedziałam Pani, że ogłoszenie jest nieaktualne, pani z wielkim żalem powiedziała tak myślałam...

Jak tfu, tfu, tfu coś będzie nie tak sama spróbuję wyróżnić jej ogłoszenie :)
Szkoda, żeby wyróżnienie się marnowało a ludzie nie zawsze chcą, żeby zaproponować im innego pieska :)
Co o tym myślicie?[/QUOTE]

Jasne, że trzeba podmienić!!!!
Jest zapłacone, więc szkoda by było je kasować.

To prawda, że ludzie nie bardzo lubią, gdy się im proponuje innego pieska, poza tym irytują się, gdy ogłoszenie widnieje na portalu, a jest nieaktualne.

Aguś, wiem, że Myszce i Kasi ludzie też przypadli do gustu, ale napisałam o Tobie, bo wiem, że zawsze, podobnie jak ja masz cień wątpliwości (takie już z Nas panikary;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jasne, że trzeba podmienić!!!!
Jest zapłacone, więc szkoda by było je kasować.

To prawda, że ludzie nie bardzo lubią, gdy się im proponuje innego pieska, poza tym irytują się, gdy ogłoszenie widnieje na portalu, a jest nieaktualne.[/QUOTE]

Tak właśnie jest i to często, może to wyróżnienie i Brence przyniesie szczęście ;)
Jest też mała a takie psy mają największe wzięcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Tak właśnie jest i to często, może to wyróżnienie i Brence przyniesie szczęście ;)
Jest też mała a takie psy mają największe wzięcie...[/QUOTE]

Aguś, a skąd była ta pani, co dzisiaj dzwoniła, pytałaś, czy tylko powiedziałaś, że nieaktualne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Jasne, że trzeba podmienić!!!!
Jest zapłacone, więc szkoda by było je kasować.

To prawda, że ludzie nie bardzo lubią, gdy się im proponuje innego pieska, poza tym irytują się, gdy ogłoszenie widnieje na portalu, a jest nieaktualne.

[B]Aguś, wiem, że Myszce i Kasi ludzie też przypadli do gustu, ale napisałam o Tobie, bo wiem, że zawsze, podobnie jak ja masz cień wątpliwości (takie już z Nas panikary;))[/B][/QUOTE]
A tu szok, bo w tym przypadku ich nie mam :evil_lol: Boziu może nie powinnam tego pisać, żeby ni zapeszyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...