Jump to content
Dogomania

Wyspiarz Mohito ma najwspanialszy domek na świecie :):):)


Martika&Aischa

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wieści bardzo bardzo dobre :):):) Rana po operacji pięknie się goi :) szwy zdjęte :) Pan doktor powiedział że nie powinno byc śladu :) "kulka" na głowie to po prostu większa brodawka nic groźnego :):):) Zakupiłam Panu Kotu żwirek silikonowy ( koszt 27 zł ) powinien starczyc na dłużej. Rachuneczek wstawię jak naładuje aparat. Pytałam Anetki jaką karmę mam kupic ale Anetka stwierdziła że jak jej kot Mru jest na Royalu to gościa nie wypada karmic czym innym ;) A że Pan Mru gościnny jest to i karmą się z Anglikiem podzielił ;)

Edit : rachunek za silikonowy żwirek - Sosnowiec - sklep zoologiczny.
ul. Kierocińskiej
Niestety mój aparat nie zrobi lepszych zdjęc :angryy:
Rachuneczek oczywiście w każdej chwili do wglądu w oryginale :)

[URL="http://naforum.zapodaj.net/6f83458ba234.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f83458ba234.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Martika@Aischa
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki no to mamy [B]WIADOMOŚC DNIA [/B]:) WŁAŚNIE DZWONIŁA DO MNIE ANETKA Z PYTANIEM CZY ONA MOGŁA BY SIĘ STARAC O ADOPCJĘ NASZEGO PANA KOTA??? Pytam ją czy jest świadoma swojej decyzji bo Anetka roztrzepana a Pan Kot nadzwyczaj spokojny :cool3: I jakoś mi w parze nie pasują choc mawiają że przeciwieństwa się przyciągają ;) Anetka po powrocie z lecznicy usiadła z Emilem i przedyskutowali sprawę. Emil stwierdził że NIGDY W ŻYCIU GO NIE ODDA!!! NIE MA NAWET TAKIEJ OPCJI ;) [B]TAK WIĘC DECYZJA ZAPADŁA NASZ ANGLIK MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE [/B]!!!!!!!:multi::multi::multi: Tak się tylko zastanawiam kiedy zapracowana Anetka znajdzie czas aby wypic z naszym Wyspiarzem o równej 17.00 codzienną angielską herbatkę :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dziewczynki no to mamy [B]WIADOMOŚC DNIA [/B]:) WŁAŚNIE DZWONIŁA DO MNIE ANETKA Z PYTANIEM CZY ONA MOGŁA BY SIĘ STARAC O ADOPCJĘ NASZEGO PANA KOTA??? Pytam ją czy jest świadoma swojej decyzji bo Anetka roztrzepana a Pan Kot nadzwyczaj spokojny :cool3: I jakoś mi w parze nie pasują choc mawiają że przeciwieństwa się przyciągają ;) Anetka po powrocie z lecznicy usiadła z Emilem i przedyskutowali sprawę. Emil stwierdził że NIGDY W ŻYCIU GO NIE ODDA!!! NIE MA NAWET TAKIEJ OPCJI ;) [B]TAK WIĘC DECYZJA ZAPADŁA NASZ ANGLIK MA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE [/B]!!!!!!!:multi::multi::multi: Tak się tylko zastanawiam kiedy zapracowana Anetka znajdzie czas aby wypic z naszym Wyspiarzem o równej 17.00 codzienną angielską herbatkę :roll::evil_lol:[/QUOTE]


Hurra!!!!

Happy End!!!!

[B]Pani Anetka i Emil są cudowni, Pan Kot nie mógł lepiej trafić[/B]:multi::multi::multi:

Ale się cieszę:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi i mnie spadł kamień z serca :):):) Bardzo ale to bardzo się cieszę :):):) i przyznam się szczerze że tak po cichutku na to liczyłam że Emil się w Wyspiarzu zakocha na zabój ;)[/QUOTE]


Mohito trafił do najwspanialszego domu na świecie!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Miło sie czyta takie szczęsliwe zakonczenia:lol: Super waidomosc :multi:

A ja z prosbą, do milosniczek kociaków, ktorych na tym wątku nie brakuje.
Czy ktos mógłby odwidzic czasem watek 2 kotków, ktorymi zajęła sie fona i pragnie im pomoc.
Kotki nawet nie maja imion, moze ktos potrafiłby zrobic bazarek imienny ? Ja nigdy nie robilam, a kasa przyda sie na szcepienia i karme dla maluchów.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248532-Zaliczyli%C5%9Bmy-ju%C5%BC-dachowanie-a-teraz-szukamy-dom%C3%B3w!-Wa-wa?p=21517139#post21517139[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Miło sie czyta takie szczęsliwe zakonczenia:lol: Super waidomosc :multi:

A ja z prosbą, do milosniczek kociaków, ktorych na tym wątku nie brakuje.
Czy ktos mógłby odwidzic czasem watek 2 kotków, ktorymi zajęła sie fona i pragnie im pomoc.
Kotki nawet nie maja imion, moze ktos potrafiłby zrobic bazarek imienny ? Ja nigdy nie robilam, a kasa przyda sie na szcepienia i karme dla maluchów.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248532-Zaliczyliśmy-już-dachowanie-a-teraz-szukamy-domów!-Wa-wa?p=21517139#post21517139[/URL][/QUOTE]

zaraz się zamelduję u słodziaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...