Jump to content
Dogomania

Horacy-PILNE-prosimy o pomoc,szukamy hotelu,zbieramy deklaracje.Post 236


gallegro

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Horacek jest bardzo bliski naszemu sercu. Ciągle myślimy o nim.

Na razie telefony całkiem zamilkły, ale ogłoszenia są odnawiane i mamy nadzieję, że ktoś po świątecznym zastoju zadzwoni.

 

od Cantadorry wpłynęło 200 zł, dziękujemy :buzi:

Rozliczenie w 1 poście.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zawitała do nas zima; chciałam Horackowi zrobić parę fotek na śniegu, ale Horacek i śnieg to kiepskie połączenie - nie widać gdzie pies ma początek, a gdzie koniec :)

e40c7a29abb17869gen.jpg

 

3551b05d8cac59e4gen.jpg

 

bf334ff8e7251c21gen.jpg

 

Horacy kiedy jest sam na ogrodzie czuje się bardzo niepewnie i źle, chce cały czas wrócić do boksu. Kiedy jest człowiek lub suczka - nie ten pies, cieszy się, bawi, biega. 

Link to comment
Share on other sites

Towarzyski misio z niego bardzo.

 

Rano miałam telefon, ale pani mocno buraczana, nie umiała się wysłowić i  chciała Horacka do kojca. Była mocno zdziwiona, gdy powiedziałam, że on do kojca się nie nadaje.

 

Może nie powinnam tak oceniać ludzi, ale mam bardzo złe doświadczenia z mało rozgarniętymi ludźmi. Potem z tego są tylko problemy.

Link to comment
Share on other sites

Robię Horackowi nowe ogłoszenia z nowymi fotkami.

 

Zaktualizowałam 1 post, serdecznie dziękuję wszystkim za wpłaty, pomoc wszelaką i bycie tu z nami.

 

Murka, jak nasz misio znosi mrozy? Nie marznie? Nasze cudaki niechętnie wychodzą teraz, a jeśli już to na krótko i szybko do domu. Piecuchy :-)

Link to comment
Share on other sites

Horacy chętnie wychodzi i chętnie wraca z powrotem. Jest w boksie wewnętrznym, więc mu ciepło. Zaryzykowaliśmy i wstawiliśmy mu budkę zamiast posłania (bo wyciągał koce i jeździł z legowiskiem po całym boksie) - przeprosił się od razu i siedzi sobie w środku. Ale koce i tak czasami wyciąga ;)

Lubi czasami pomamlać piłeczki i bardzo sobie chwali wszelkie gryzaki :)

Ma taką manię, że zawsze jak mu sypię karmę do miski i się pochylam to mi łapie za pompony u czapki i często ją ściąga ;) A ogon to ma jak z drutu, jak się cieszy i nim wali po nogach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miałam przed chwilą fajny telefon w sprawie Horacka z FB, ale niestety, na podwórko do firmy. Do kojca. Nie widzę go w tych warunkach. Pani sympatyczna, empatyczna, ale wspólnie ustaliłyśmy po długiej rozmowie, że Horacek do takich warunków się nie nadaje. On musi być z ludźmi.

 

No cóż, czekamy nadal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...