Jump to content
Dogomania

Frędzel zmienił status - dom tymczasowy stał się jego domem stałym :)


Patrycja*

Recommended Posts

Frędzel dziś był jakby radośniejszy:) na spacerze najpierw byliśmy sami, a potem z Mimi i Toresem, co Frędzlowi się bardzo spodobało :) ciągle zaczepiał to jednego to drugiego psa. Oczywiście badań nie miał zrobionych :| p. Ania powiedziała, że jutro ma na rano to dopilnuje, żeby te badania miał. Do szczeniarni nie został przeniesiony, ponieważ tam już trzy inne psy urzędują. A okazało się, że jego nowa współlokatorka bardzo przypadła mu do gustu. Podobno oboje na siebie dobrze wpływają i Frędzel ją bardzo polubił :)
Co do tych Państwa to już powiedziałam p.Ani jaka jest sytuacja i na pewno jeżeli będą jakieś wątpliwości to Frędzel nie zostanie wydany do tego domu. O ile okaże się, że to ten pies. Wołałam dziś do niego Sapcio. Raz reagował raz nie. Ale chyba była to bardziej nadzieja na dostanie parówki niż reakcja na imię. Poza tym on ma w ogóle problemy ze skupieniem się, jest bardzo rozkojarzony i trudno skupić jego uwagę. Także zobaczymy w sobotę. A nie chce, żeby okazało się, że oni wezmą Frędzla, pojawią się problemy, oddadzą go, a tamta rodzina weźmie już innego psa.

Link to comment
Share on other sites

Frędzel jednak nie okazał się Sapciem. Ale za to miał w końcu wczoraj zrobione badania. Wyniki powinny być w poniedziałek więc będę dzwonić. A na razie chłopak został w schronisku, oby nie na długo.
A dziś byliśmy na spacerze w towarzystwie Flawii, Eliota, Toresa i Kulki. Ekipa była bardzo zgrana, nie było żadnych zgrzytów, a Frędzel bardzo dobrze czuje się w tak licznym gronie :) trochę sie chłopak otworzył. Nawet naszczekał dziś na innego psa, bo coś mu tam nie spasowało i byłam w ciężkim szoku :D ale za to okropnie boi się dużych samochodów czy autobusów. Już z daleka jak widzi to albo się kładzie albo chce uciekać.

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja wygląda tak, że... dalej nic nie wiem!:angryy: Tym razem weterynarze mają sporo zabiegów i będą dopiero po południu w schronisku a p. Ani już nie będzie... A zatem muszę czekać znowu do jutra. Chyba, że jedna z pań weterynarz odpisze p. Ani na smsa ale na to już nawet nie liczę...

Link to comment
Share on other sites

Niestety sporo psów ma problemy z trzustka po pobycie w schronisku, niestety wikt nie jest najlepszy dla naszych psów. Podstawą jest lekkostrawna i chyba niskotłuszczowa karma

A czy wiadomo też jak z cukrem u Frędzla? Cukrzyca idzie w parze z trzustką czesto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...