Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

15 godzin temu, Radek napisał:

Głównie robiliśmy nic:) Jak tylko Lepsza Połowa pojechała z Igusiem, Gajka położyła się pod stołem i ucięła sobie spokojną drzemkę. Korzystała, że nikt nie przeszkadza. Później trochę poczytaliśmy. To znaczy ja czytałem na sofie, a Gajulka była obok i nadstawiała się do miziania. Trochę czasu mała mordka wykorzystała do leżenia na podnóżku fotela. Trochę obserwowała świat za oknem

 

A trochę nasłuchiwała, co słychać na klatce schodowej

 

Tylko spacerki dzisiaj krótkie, higieniczne, ale nadrobimy gdy moja infekcja sobie pójdzie.

 

Nie wiem, czy publiczne napisanie że jak tylko Lepsza Połowa sobie poszła to w końcu mieliście spokój i nic nie robiliście to jest dobre i bezpieczne dla Ciebie :-D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, TZmestudio napisał:

Nie wiem, czy publiczne napisanie że jak tylko Lepsza Połowa sobie poszła to w końcu mieliście spokój i nic nie robiliście to jest dobre i bezpieczne dla Ciebie :-D

Chodziło jedynie o spokój ze strony Igusia :D

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, TZmestudio napisał:

Nie wiem, czy publiczne napisanie że jak tylko Lepsza Połowa sobie poszła to w końcu mieliście spokój i nic nie robiliście to jest dobre i bezpieczne dla Ciebie :-D

Dobrze, że Gajka nie jest kobietą tylko suką ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2020 o 14:25, TZmestudio napisał:

Nie wiem, czy publiczne napisanie że jak tylko Lepsza Połowa sobie poszła to w końcu mieliście spokój i nic nie robiliście to jest dobre i bezpieczne dla Ciebie :-D

 

Dnia 2.03.2020 o 20:10, Aska7 napisał:

I tak Lepsza Połowa może o Gajce powiedzieć "To ta suka, z którą sypia mój mąż" spacer.png

Znalezione obrazy dla zapytania: gify biedronkio matunku co ja widze co ja czytam....

alez sie usmialam 

 prosim utulinkac lapenki oczenki wszytkie wujciu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2020 o 08:05, Aska7 napisał:

W wyczeszecie rozczochrane uszy : )

I nie dało się wyczesać frędzli. Trzeba było sporo uciąć. Na szczęście frędzli, nie uszu;)
Jutro jedziemy z Gajulką na kolejną kontrolę i znów do wtorku będą nerwy. 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Aska7 napisał:

Kciuki trzymane : )

 

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

  Sciskamy caluni czas

Za kciuki bardzo dziękujemy i prosimy, żeby jeszcze nie puszczać.
Dzisiaj o 10 stawiliśmy się z Gajulką na zwyczajowym badaniu kontrolnym. Podróż z domu do lecznicy jest długa i po podróży Gajulec wyglądał tak

63ad8a41a9f7096e.jpg

Do lecznicy dotarliśmy ciut za wcześnie i trzeba było chwilę poczekać.

8333f1efc21ec63e.jpg

Dzisiaj była jednych z pań doktor, które Gajka lubi, więc wizyta przebiegła bezproblemowo. Pobranie krwi poszło błyskawicznie, a przy badaniu mała mordka nie protestowała. Została dokładnie osłuchana, później pani doktor obejrzała spojówki i dziąsła (płytki) oraz gardło. Później sprawdzenie węzłów chłonnych i oględziny oczka. Na oko nie widać nic niepokojącego. Oczywiście odetchnąć będziemy mogli dopiero we wtorek, po odebraniu wyników i konsultacji z naszą panią doktor. Po wizycie powędrowaliśmy do samochodu, a po drodze zrobiłem zdjęcie Gajki z opatrunkiem na łapce.

f03175a9d78ab0ba.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była ładna pogoda i wpadliśmy na pomysł, żeby zawieźć na działkę wypraną pościel. Dodatkową motywacją było to, żeby psiska miały trochę atrakcji:) Gajulka oczywiście była bardzo zadowolona.

078401a6a1e0655a.jpg

Trochę na działce pobyliśmy, Gajka sobie połaziła (Iguś biegał cały czas jak nakręcony)

41f8d4798ea3ad05.jpg

A później poszliśmy nad Pilicę. Sporo powędrowaliśmy, ale zdjęć się nie udało zrobić ze względu na tempo marszu:) Za to po wędrówkach Gajulka była zmęczona i bardzo zadowolona (pomimo zmęczenia). Oczki zmrużone od dyszenia:) 

539d9ef0fd50506e.jpg

Od razu po powrocie mordki zaległy:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Aska7 napisał:

Musisz mu pokazać : )

Nie jestem przekonany, że ta umiejętność jest Igusiowi niezbędna:)

48 minut temu, Aska7 napisał:

No i co z wynikami ?

Wszystkie wyniki Gajulca trzymają normę. Nasza pani doktor zadowolona (i my też). Zostajemy przy lekach na tarczycę i karmie nerkowej. Jeżeli nic się nie będzie działo, kolejne badania kontrolne będziemy robić dopiero po wakacjach. Mamy tylko Gajulkę obserwować i przyjeżdżać, gdyby pojawiło się coś niepokojącego (oby nie).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

W psim świecie jest

Może Iguś o tym nie wie :D

2 godziny temu, uxmal napisał:

No to masz prezent Radku na dzień mężczyzny. W postaci dobrych wyników 

A przy okazji. 

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny :)

Bardzo się cieszę z wyników i jednocześnie drżę, żeby dobry stan utrzymał się jak najdłużej. 

Dziękuję za życzenia:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Asiula_d napisał:

Ooo nie! Jestem niezwykle skuteczna w obronie zasobów!:)

Cudzych czy własnych? :-D

No ale w sumie można to połączyć: wszelakich :-))

 

Dnia 10.03.2020 o 23:31, Radek napisał:

Może Iguś o tym nie wie :D

Bardzo się cieszę z wyników i jednocześnie drżę, żeby dobry stan utrzymał się jak najdłużej. 

Dziękuję za życzenia:)

Radku, nie drżyj tak, bo ktoś pomyśli żeś liść na wietrze taki kruchy i delikatny. I jużci ze swemi piersiami, z rozłożonymi ramionami niczym zatoka dla zbłąkanych statków, będą chciały Cie przytulić, pocieszyć i nie daj Bóg, dodać odwagi..... I co wtedy???? Kiedy połowica patrzy.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...