Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 17.02.2020 o 21:40, Aska7 napisał:

Moje nigdy nie chodziły w abażurach

Nasze poprzednie suczyce bezwzględnie respektowały zakaz interesowania się szwami (ONki) ikołnierz nie był konieczny. Gajka to istny demon i indywidualistka i nie ma mowy o próbie pozbawienia jej kołnierza - będzie po szwach w tri miga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Radek napisał:

Gdy odbierałem Gajkę, pani doktor powtarzała mi chyba ze sto razy (chociaż mi to akurat raz wystarcza;), żeby bardzo uważać. 

Abażur Gajulki chyba za mały będzie na mnie. 

Więcej wiary we własne możliwości! W razie czego załatwię Ci większy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2020 o 12:25, Radek napisał:

Gdy odbierałem Gajkę, pani doktor powtarzała mi chyba ze sto razy (chociaż mi to akurat raz wystarcza;), żeby bardzo uważać. 

Abażur Gajulki chyba za mały będzie na mnie. 

Znalezione obrazy dla zapytania: abazury zdjecia               ...wyobrazilam wujenka w takim 

to a takim ...Znalezione obrazy dla zapytania: abazury zdjecia

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Jak tam rekonwalescentka ?

Gajulka w porządku. Dostaje leki (antybiotyki i osłonowe, dziś już bez przeciwbólowego) i ma smarowaną powiekę. Szew wygląda ładnie. Smutne tylko, że abażur przeszkadza. Widać to po zachowaniu Gajulki, szczególnie na spacerach. Dzisiaj zawadziła abażurem o krawężnik i się przewróciła:/ W domu też nie jest łatwo, cały czas się o coś obija bidulka. Za to Iguś nie jest w ogóle uciążliwy. Widzi, że z Gajulką nie jest do końca w porządku i nie męczy Gajki. Głównie się przygląda z zainteresowaniem, ale i z lekkim zaniepokojeniem.
Nie mogę się już doczekać zdjęcia abażuru.

53 minuty temu, TZmestudio napisał:

No i znów przegapiłeś ;-)

Co przegapiłem tym razem? Spostrzegawczość nie jest moją mocną stroną;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nadziejka napisał:

 coby sie nie umartwial z milosci 

 

 

Jakoś to martwienie ciągle się gdzieś obok kręci.

3 godziny temu, TZmestudio napisał:

I jak postępy z gojeniem? 

I przy okazji zapraszam na bazarek. 

Gojenie przebiega bez zakłóceń, szwy wyglądają bardzo dobrze. Po wycięciu gruczolaka i szyciu powieka jest mniejsza, w związku z tym oczko wygląda inaczej niż przed zabiegiem. Z czasem ta różnica zmaleje.

66f90a04bea85733.jpg

Na żywo sytuacja wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciu. Ogolone miejsce nad okiem było świeżo posmarowane maścią, też wygląda lepiej w naturze.

Chętnie bym zajrzał na bazarek, tylko nie widzę linka:/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, TZmestudio napisał:

Inni bazarek znaleźli. :) Jakoś :)

A ten klosz, to rzeczywiście duży. Moje  miały jakoś bardziej "smukłe" te klosze. 

W sygnaturce brak...

Taki klosz dali, pewnie dla bezpieczeństwa. Żeby nie było ryzyka, że Gajka jednak do szwu dosięgnie.

Link to comment
Share on other sites

Gajulce abażur coraz bardziej dokucza. Zrobiła się nerwowa. Zarówno w domu, wobec Igusia, jak i na spacerkach. Dzisiaj na wieczornym wyjściu od początku było szukanie okazji do rozpaszczenia. Pora była akurat taka, że okazji nie brakowało. A na koniec tak się mała mordka nakręciła, że starając się Gajki nie nadepnąć wykonałem efektowną glebę. W błoto! Spodnie raczej się nie dopiorą:) Dopiero słowna reprymenda pomogła. Dawno się aż taka sytuacja nie zdarzyła:/ Oby do zdjęcia abażura. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...