Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 18.03.2020 o 08:10, Aska7 napisał:

A dobrostan Igusia ? Nikogo nie obchodzi ?

Kliknij link w moim podpisie (ten drugi), aby móc popyskować, a jednocześnie nie zaśmiecić za bardzo jego wątku..... I tak wiemy, że jego lepsza polowa nie pozwoli na odrobinę szaleństwa. :-D Nie wspominając o blokadzie nauczyciela '-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2020 o 15:12, TZmestudio napisał:

Kliknij link w moim podpisie (ten drugi), aby móc popyskować, a jednocześnie nie zaśmiecić za bardzo jego wątku..... I tak wiemy, że jego lepsza polowa nie pozwoli na odrobinę szaleństwa. :-D Nie wspominając o blokadzie nauczyciela '-)

Ależ radość życia - nie mylić z szaleństwem - leży w naturze Igulka. W trosce o jego dobrostan muszę dbać o to, by miał szansę na realizacje swoich potrzeb, ale oczywiście pod kontrolą! I tak oto dzisiaj Pańcio zasiadł na podłodze przed dekoderem tv, by zrobić coś bardzo ważnego. Iguś bardzo ucieszył się, że ktoś zaprasza go do interakcji. Obserwowałam więc (to ta kontrola), jak bardzo ucieszył się i zaczął okazywać tę radość Pańciowi. Uważałam też, by Pańcio nie zszedł na skutek zatkania otworów nosowych liźącym jęzorem i nic takiego się nie stało. Wręcz przeciwnie, przez jakieś 10 minut świetnie się chłopaki bawili:). Gajka się nie denerwowała, Łabiszyn szczęśliwy, Pańcio z pewnością też:D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A ja tam uwielbiam położyć się na trawie i czekać aż ta moja czereda wskoczy na mnie zabawowo, bo psy uwielbiają człowieka na swoim poziomie (nie wiem dlaczego), a dla mnie człowieka jest mega fajne jak leżąc na trawie skaczą, wtulają się we mnie wielkie kudłate suki i są bardzo delikatne podszczypując. Tylko kichanie prosto w twarz mogłyby sobie darować : )

Radek,  Ty się ciesz, bo on Cię kocha. I tak to okazuje, a pamiętaj, że miłość jest najważniejsza w życiu : )

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

 są bardzo delikatne podszczypując

Pojęcie delikatności chyba nie istnieje w świecie labradorów. 

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

I Pańciowi pewnie umył uszy : )

Iguś uwielbia myć uszy :D

Tak w ogóle to kochany pies z niego. Tylko namolny i na pewno nie jest najmądrzejszym psem świata. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Radek napisał:

Pojęcie delikatności chyba nie istnieje w świecie labradorów. 

Iguś uwielbia myć uszy :D

Tak w ogóle to kochany pies z niego. Tylko namolny i na pewno nie jest najmądrzejszym psem świata. 

A to dziwne. Bo to jest rasa która akurat nadaje się do szkolenia. No, ale może jeszcze treser powinien być wyszkolony :-)

To pies typowy na szerokie tereny, najlepiej zalewowo - wodne. Kiedyś służył aby wyganiać zwierzynę z szuwarów.  No i wodę ma wypisaną na czole. 

A w domu to on pewno się nuuuuuuuuuuuuuuudzi. 

Bardzo lubię tą rasę. :) Ma wszystkie cechy frywolnego, radosnego dzieciaka. 

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, TZmestudio napisał:

A to dziwne. Bo to jest rasa która akurat nadaje się do szkolenia. No, ale może jeszcze treser powinien być wyszkolony :-)

To pies typowy na szerokie tereny, najlepiej zalewowo - wodne. Kiedyś służył aby wyganiać zwierzynę z szuwarów.  No i wodę ma wypisaną na czole. 

A w domu to on pewno się nuuuuuuuuuuuuuuudzi. 

Bardzo lubię tą rasę. :) Ma wszystkie cechy frywolnego, radosnego dzieciaka. 

Brrrr. Nie cierpię czegoś takiego jak tresowanie, szkolenie. Po co i komu to potrzebne ? 

Ja mam zawsze w domu cztery wielkie kudłate suki (50-60kg). Zawsze z bidula, ne zawsze po sterylce i zawsze jest w domu spokój, bo od razu wiedzą kto jest suką alfa i kto rządzi - ja : )

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Aska7 napisał:

Brrrr. Nie cierpię czegoś takiego jak tresowanie, szkolenie. Po co i komu to potrzebne ? 

Ja mam zawsze w domu cztery wielkie kudłate suki (50-60kg). Zawsze z bidula, ne zawsze po sterylce i zawsze jest w domu spokój, bo od razu wiedzą kto jest suką alfa i kto rządzi - ja : )

Tresurą jest np. rzucanie patyków aby pies przyniósł. Zapewniam, ze nawet bieg za piłką jest fajną tresurą. Jak chcesz mogę zmienić nazewnictwo na "wychowanie". W sumie będzie ono bliższe Radkowi :-D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Asiula_d napisał:

Ależ radość życia - nie mylić z szaleństwem - leży w naturze Igulka. W trosce o jego dobrostan muszę dbać o to, by miał szansę na realizacje swoich potrzeb, ale oczywiście pod kontrolą! I tak oto dzisiaj Pańcio zasiadł na podłodze przed dekoderem tv, by zrobić coś bardzo ważnego. Iguś bardzo ucieszył się, że ktoś zaprasza go do interakcji. Obserwowałam więc (to ta kontrola), jak bardzo ucieszył się i zaczął okazywać tę radość Pańciowi. Uważałam też, by Pańcio nie zszedł na skutek zatkania otworów nosowych liźącym jęzorem i nic takiego się nie stało. Wręcz przeciwnie, przez jakieś 10 minut świetnie się chłopaki bawili:). Gajka się nie denerwowała, Łabiszyn szczęśliwy, Pańcio z pewnością też:D 

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie

,,ale cudnie 

 no to Pancio uradowany caluni wymymlany

szczerze z milosci wymyty

rajus maja kobity ..ojjjjj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Aska7 napisał:

Phii, najmądrzejszych ludzi na świecie też nie jest za dużo : )

To chociaż psy mogłyby być mądrzejsze;)

10 godzin temu, TZmestudio napisał:

Bardzo lubię tą rasę. :) Ma wszystkie cechy frywolnego, radosnego dzieciaka. 

Ja nazywam, że są namolne :D

9 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja mam zawsze w domu cztery wielkie kudłate suki (50-60kg). Zawsze z bidula, ne zawsze po sterylce i zawsze jest w domu spokój, bo od razu wiedzą kto jest suką alfa i kto rządzi - ja : )

Chyba nie jestem tym, który rządzi.

8 godzin temu, Aska7 napisał:

 Nigdy nie widziałam głupkowatego, rozbrykanego xxl, za to xxs widać wszędzie : /

Iguś co prawda nie jest xxl, a jedynie L (~35kg), ale zdecydowanie jest rozbrykany i głupkowaty. Za to urodziwy.

704e684643ad1ef5.jpg

Dzisiaj pojechaliśmy ostrzyc Gajulkę. Niezależnie od sytuacji trzeba było. Widzieliśmy, że nadmiar futra jej przeszkadza. Teraz mała mordka wygląda tak:
5da5ff957e58f68a.jpg

cd35ffb82e4587b1.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2020 o 14:14, Aska7 napisał:

Brrrr. Nie cierpię czegoś takiego jak tresowanie, szkolenie. Po co i komu to potrzebne ? 

Ja mam zawsze w domu cztery wielkie kudłate suki (50-60kg). Zawsze z bidula, ne zawsze po sterylce i zawsze jest w domu spokój, bo od razu wiedzą kto jest suką alfa i kto rządzi - ja : )

 

Dnia 22.03.2020 o 00:26, Radek napisał:

(...)

Chyba nie jestem tym, który rządzi.

(....)

Radek, śmiało możesz stwierdzić z całą stanowczością i nawet publicznie to powtarzać że na pewno nie jesteś suką alfa.  :-D Powiedziałbym nawet  że to żaden wstyd  :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...