Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Gajulka w sobotę miała dzień pełen nowych wrażeń. Moja lepsza połowa pojechała z małą mordką na zajęcia z tropienia. Asia z Gajką wyjechały z rana, a wróciły po 14. W doskonałych humorach i zmęczone:) Gajulcowi taka forma spędzania czasu bardzo przypadła do gustu. Mała mordka to urodzony pies pracujący.

Jutro będzie półmetek podawania leków. Cały czas trochę stresu jest, chociaż zachowanie Gajki nie wskazuje żeby psisku coś dolegało. Pozdrawiamy zaglądających.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Gajulec ma urodziny, czyli rocznicę przybycia do nas:) Cieszymy się swoją obecnością równo 3 lata. Jak na urodziny przystało Gajka dostała prezent. Poznajcie nowego pluszowego lokatora - kaczuszkę. 

jjmnlt.jpg

A tak wygląda psinka podczas zabawy pluszakiem.

2s8ifk5.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  Gajuniu slodziunka przeeeecudna Podobny obraz

 

             Stokroc stokroc zdrowenka

wszelkuskiego

             cudownosci psiaczkowych

                              psich radosci odlotowych

serduszkami slemy z Nadziejkowa Burzynkowa

 

                                       Podobny obraz

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W nocy ze środy na czwartek Gajka napędziła nam strachu. Około drugiej zaczęła popiskiwać i ogólnie była marudna. Z czasem marudność i piszczenie się wzmagało, aż mała mordka usiadła w sposób nie pozostawiający wątpliwości, że chce wyjść. Wyszliśmy (ku radości Gajulca) i okazało się, że psinka ma rozstrój żołądka. Od razu złapałem różne strachy (bo przecież ostatnie wyniki etc...), ale na szczęście sytuacja okazała się jednorazowa. Teraz z Gajką wszystko w porządku, a po niedzieli czeka nas kolejne badanie.

1581m3c.jpg

A tak wygląda sprawczyni naszych ostatnich strachów:)

Link to comment
Share on other sites

Słodka sprawczyni, nie strachaj swoich Państwa ukochaństwa! :)

Na takie rozstroje nie wiadomo od czego, to ja mam zawsze w zapasie Taninal - można podać 1-2 tabletki na psisko 10-15kg. Delikatnie uspokaja żołądek, nie powodując zaparcia. Łagodzi obyczaje. ;)

Link to comment
Share on other sites

A nie padał śnieg aby przed tą pobudką w nocy? Pierwszy śnieg niemal zawsze skutkuje mniejszym czy większym rozstrojem żołądka u psów. Nie wytrzymają przecież, aby nie polizać, nie podjeść, a taki pierwszy śnieg to sama chemia - zbiera wszelkie zanieczyszczenia z powietrza.

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z Gajulcem z lecznicy. Mała mordka została osłuchana, obejrzana i miała pobraną krew. Jutro będą wyniki więc do jutra żyję w stresie:( W gabinecie Gajka była bardzo grzeczna, nie chciała zjeść pani doktor, a nawet znosiła inne psiaki w poczekalni:) Teraz odsypia stres w przedpokoju. 

Link to comment
Share on other sites

Wyniki badań odebrane i skonsultowane. Płytki nisko, ale po lekach wzrosły. Pani doktor uważa, że najprawdopodobniej ten typ tak ma. Mamy się nie denerwować, bo nie widać nic niepokojącego po wczorajszym badaniu i w wynikach. Gajka jak zwykle wesoła i niemożliwa;) Niewykluczone, że gdzieś w rodzinie Gajulca był spaniel i stąd takie, a nie inne wyniki płytek. Oczywiście mamy obserwować małą mordkę i gdybyśmy zauważyli coś niepokojącego to do lecznicy (ale to chyba oczywiste). Kolejne badanie krwi (nie lubimy chodzić do lecznicy) za miesiąc-półtora. Jeśli nie będzie zmian, to będzie pewność, że taka uroda Gajulca:)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Gajulka była na zajęciach z tropienia, taka aktywność to dla małej mordki bardzo ważna sprawa. Zazwyczaj z zajęć wraca z moją lepszą połową 14-15, ale wczoraj poszły jeszcze na spacerek z innymi psami z ćwiczeń. To wielka sprawa, bo Gajka raczej nie przepada za innymi psami, a wczoraj (wiem z opowiadań Asi, bo mnie przy tym nie było) zachowywała się bardzo poprawnie. Spacer po zajęciach spowodował, że powrót był o 16:30. Także Gaja była na powietrzu przez cały dzień. Jak wróciła była tak zmęczona, że aż się kiwała na łapkach:) Po powrocie spała do wieczornego wyjścia i później też właściwie cały czas.

vasy8.jpg

Tak właśnie wygląda zmęczona kochana mordka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...