Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Jak tu być twardym gdy obok jest takie małe łaciate;)

Wczoraj rozpakowywałem paczuchę z bazarku i Gajka bardzo pomagała. Asi udało się na szybko to wydarzenie uchwycić, więc jak już uproszę Lepszą Połowę o zgranie zdjęć to umieszczę:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2017 o 18:04, Radek napisał:

Chyba przy tak nadpobudliwym psiaku bym sie nie odważył:/ No chyba że Asia...

Owca ma dwie maszynki do strzyżenia - jedną psią malutką na baterie i drugą po-ludzką na kabel. Przy jednej z nich (już od zeszłego roku zapomniałam, ale chyba przy dużej) tak się relaksuje, że się pokłada i oczka się zamykają... ;) Co do nożyczek, to jestem poprostu "łagodnie stanowcza" i łeb ma być tam, gdzie ja chcę, chociaż go nie urywam przy tym. ;) Chociaż czasem nam cierpliwości brakuje do koszenia - Owcy, mnie i rwie. ;)

Dnia 5.04.2017 o 19:49, Aska7 napisał:

Radek, twardym trzeba być, nie miętkim ... super-heros-024.gif

Ale aż tak ostrym i kolczastym...?!?!?!

Dnia 5.04.2017 o 21:42, Radek napisał:

Jak tu być twardym gdy obok jest takie małe łaciate;)

Wczoraj rozpakowywałem paczuchę z bazarku i Gajka bardzo pomagała. Asi udało się na szybko to wydarzenie uchwycić, więc jak już uproszę Lepszą Połowę o zgranie zdjęć to umieszczę:)

Czekamy! :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.04.2017 o 15:09, inka33 napisał:

Co do nożyczek, to jestem poprostu "łagodnie stanowcza" i łeb ma być tam, gdzie ja chcę, chociaż go nie urywam przy tym. ;)

Czekamy! :)

Chyba nie umiem być "łagodnie stanowczy";)

Z małym opóźnieniem zdjęcia Gajulca pomagającego rozpakowywać paczuchę z bazarku. Fotki trochę nieostre, bo Gajka, gdy kierują nią emocje, porusza się zdecydowanie za szybko:)

qxky9j.jpg

33ucwfs.jpg

A na deser fotka małej mordki odpoczywającej

20jgr9u.jpg

i czujnej (wróg za oknem:)

10e4ehh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mały mózg, mały pies

Duży mózg duży pies

Dobra, to żarty, bo nie chce mi się biologicznie dziś przekomarzać, zasypiam ...

Kiedyś (30 lat temu), to trzy zarwane noce pod rząd to było nic, a teraz trzy zarwane noce w tygodniu i padam

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Majówkę spędziłem w domu. Książka, herbata te sprawy... Za to Asia i Gajka aktywnie wypoczywały. Naprawdę aktywnie, bo Gajulec był na obozie z tropienia gdzieś na Kaszubach. Mała mordka leży padnięta, a ja wrzucam fotkę:)

2lnfehz.jpg

Niestety nie mam bogatej dokumentacji fotograficznej, bo Asia nie nęka bez przerwy psa aparatem;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...