Jump to content
Dogomania

JANTAR - chory labrador w hoteliku - okolice Krakowa. Jantar za TM ...


jolam

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolam']Olena84, nie ma rozliczenia bo finansuje go Fundacja Dar Serca. Jest pod ich opieką. Płacą za hotelik 390 zł, plus leczenie, plus karma. Nie mamy ich rozliczeń. A ich nie ma na dogo.[/QUOTE]
Czyli wątek jest po to by szukać mu domu (ogłoszenia itd), a nie do zbierania pieniędzy?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Maciek777, zbieramy dla niego pieniądze, jest bazarek cegiełkowy.
Pieniądze przekazuję albo na labradory.info albo do Primy która dokłada się do leczenia Jantara i tu Dar Serca przekazuje np. rachunki za weta i leki.
Prima jest bardzo sumienna w rozliczeniach więc im jak najbardziej wierzę.
Szukamy też domu dla chłopaka.
dar Serca ma pod opieką około 40 psów więc wydatki ma spore, dlatego pomagamy jak możemy.
Ale ja nie mam wglądu w finanse Daru Serca.

Link to comment
Share on other sites

I to mnie przeraża... a dwie fundacje nadal cisza.
Prima poprosiła Dar Serca o wyniki badań Jantara i podanie kosztów leczenia jakieś 1,5 tygodnia temu albo dwa.
Dar Serca jeszcze ich nie przesłał. Ostatni wpis u Jantara na Primie jest 20.11.
A chory pies siedzi w budzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']dineh, masz rację, któraś z cioteczek tu na wątku to pisała.
popołudniu przegladnę wątek bo teraz zaczynają mi net moderować i może zaraz szwankować.[/QUOTE]

jak znajdę chwilkę może uda mi się przeglądnąć ;)
teraz już będzie tylko zimniej niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']melduję się na zaproszenie. Niestety u mnie wszystko na bdt zajęte, a dokładniej to mam 3 psiaki więcej niż mieć powinnam:(

Jedyne co mogę zaoferować to miejsce w zimowym , cieplejszym pokoiku, który mam zamiar zrobić z biura Tz :P[/QUOTE]

znalazłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie kontaktowałam się jeszcze z dexterką bo byłam wczoraj odszedł Bruno i nie byłam w stanie.

[quote name='dineh']to ja czekam na wiadomość ...
widziałam ze na forum Primy jeśli chodzi o Jantara jest cicho[/QUOTE]
Ostatni wpis zrobiłam ja a reszta jak widzę ma to w d...

a na forum labkowym Dar Serca się wypowiedział
cyt.
[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Nie bardzo rozumiem ton wypowiedzi "moglibyście się zacząć dogadywać z Primą". Prima wie, że Jantar jest chory i wie w jakim stopniu jest chory. Zna warunki w jakich przebywa. Jeśli będzie miała do zaproponowania jakiś dom tymczasowy dla niego, to pewnie to zrobi. Nie sądzę, żeby sypała z rękawa propozycjami, zważywszy stan Jantara. Jeśli taki dom się pojawi - Jantar do niego pojedzie. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Lekarz z Krakowa, który został zaproponowany nie jest neurologiem. Wystarczy wejść na jego stronę internetową, żeby to stwierdzić.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Wiecie co, ręce mi już opadają.....
Prima poprosiła 2 tygodnie temu Dar Serca o dokumentację Jantara. A pies siedzi w budzie na mrozie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Nie kontaktowałam się jeszcze z dexterką bo byłam wczoraj odszedł Bruno i nie byłam w stanie.


Ostatni wpis zrobiłam ja a reszta jak widzę ma to w d...

a na forum labkowym Dar Serca się wypowiedział
cyt.


Wiecie co, ręce mi już opadają.....
Prima poprosiła 2 tygodnie temu Dar Serca o dokumentację Jantara. A pies siedzi w budzie na mrozie.[/QUOTE]

Czy można się jakoś skontaktować z kimś decyzyjnym w tej sprawie z Daru Serca ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']proponuję odpuścić temat Jantara pomimo tego że labka szkoda mi strasznie.
dzisiaj dostałam pw od władz info ze mam się nie wtrącać w sprawy dwóch fundacji
mam dość, muszę odpocząć chyba........[/QUOTE]
jolam...jak to rozumieć? masz zamknac wątek???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']jolam...jak to rozumieć? masz zamknac wątek???[/QUOTE]
Nie, nie zamykamy wątku, będziemy sobie monitować co się dzieje u Jantara.
Ale nie szukamy mu DT, chyba że DS.
Ja już nie nadążam za tymi porąbanymi funadacjami. Mam dość.
My tu się staramy, szukamy.... a oni jakby delikatnie to mówiąc mają to gdzieś.
I pretensje ...
Napisałam na info a Dar Sreca do mnie z pretensjami co to za ton ? Jakby Prima miała DT to by się do nich zwróciła... Ja pierdziu ... psa szkoda....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']brak słów....
szkoda...bardzo szkoda :([/QUOTE]

[quote name='dineh']a może znalazło by się jakieś dt niezależne ? bez fundacyjne ?[/QUOTE]

Dar Serca jakoś nie wykazuje większego zainteresowania :shake: :-( dziewczyny jestem załamana postawą forum, i 2 fundacji, szczególnie Daru Serca. Ryczeć mi się chce bo pies siedzi w budzie na mrozie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Dar Serca jakoś nie wykazuje większego zainteresowania :shake: :-( dziewczyny jestem załamana postawą forum, i 2 fundacji, szczególnie Daru Serca. Ryczeć mi się chce bo pies siedzi w budzie na mrozie.[/QUOTE]

ciotka Ty się nie załamuj .. nie fundacje się liczą tylko psiaki w nich ;) i dzięki takim ludziom jak Ty te psiaki są ratowane. Te fundacje nic by nie dały gdyby nie tacy ludzie. Robisz bazarki, zbierasz fundusze, oddajesz swoje rzeczy żeby pomagać a nie siedzisz i czekasz z założonymi rękoma a to się liczy najbardziej.
Patrząc w lustro możesz powiedzieć "zrobiłam wszystko co mogłam"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A moze udac że sie go adoptuje a szukać mu dt[/QUOTE]
Musimy pomyśleć.

Zaglądnijcie cioteczko kochane do Nesia staruszka którego wyciągnęłam w kwietniu ze schroniska z koleżanką malgo70.
Koleżanka mnie olała i zostawiła z Nesiem.
Robię dla niego bazarki i utrzymuję go w hoteliku. Na razie chłopak jest zabezpieczony finansowo ale może uda się znaleźć mu dom.
Poprosiłam dzisiaj forum labradory.info o pomoc ale stwierdzili że jak pies jest bezpieczny to kolejnego nie wezmą sobie na głowę.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242021-NESIO-staruszek-by%C5%82-3-lata-w-schronisku-teraz-czeka-w-hoteliku-na-sw%C3%B3j-DOM"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242021-NESIO-staruszek-by%C5%82-3-lata-w-schronisku-teraz-czeka-w-hoteliku-na-sw%C3%B3j-DOM[/URL]

Mam dzisiaj ciężki dzionek psi. Zaglądnijcie do Neśka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...