Jump to content
Dogomania

JANTAR - chory labrador w hoteliku - okolice Krakowa. Jantar za TM ...


jolam

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maciek777']Co ja tu czytam:(
Czyli ani pomóc mu nie pozwolą ani sami nic nie robią?:angryy:
Ja myślę, że zdrowie Jantara (a raczej jego brak) mógłby dać wielkie szanse na utrzymanie go z dogowych darowizn. Jest możliwość żeby go wydali osobie chętnej do opieki nad nim i szukania mu domu?[/QUOTE]

Nic nie robią w tej kwestii. Ja już "wysiadam" po kłótniach o psy na forach labkowych. Jestem persona non grata.
Do poczytania wątek na info [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?t=19933&start=150[/URL]
Oceńcie sami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Nic nie robią w tej kwestii. Ja już "wysiadam" po kłótniach o psy na forach labkowych. Jestem persona non grata.
Do poczytania wątek na info [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?t=19933&start=150[/URL]
Oceńcie sami.[/QUOTE]

chyba nie tylko Ty cioteczko zostałaś tam potraktowana w nienależyty sposób - widzę że inne cioteczki też są olewane

Link to comment
Share on other sites

może by oddali jak by było dt nie powiązane z nimi. Widziałam że tam cioteczki deklarowały pomoc po 20 zł to już coś, może są na dogo? może udało by się coś uzbierać ?
Fatalne jest to że nie wiele wiemy o Nim - ciężko jest kogoś zachęcać do zabrania go do domu jak nie ma sie gwarancji że Jantar nie zdemoluje mu domu

Link to comment
Share on other sites

ja będę szczera- psa chorego i starego o którym NIC nie wiemy nie wyadoptujemy
cieszę się cioteczko Jolam że to Ty a nie ja z nimi się użerałaś bo ja bym chyba nie wytrzymała ...drażni mnie strasznie takie podejście
dobrze było tam określone że nie po to się wchodzi żeby pisać jaki słodki na tym koniec ale żeby coś zadziałać szczególnie że były ku temu możliwości - chętny dt to skarb - zaprzepaszczenie tego jest dla mnie zbrodnią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']ja będę szczera- psa chorego i starego o którym NIC nie wiemy nie wyadoptujemy
cieszę się cioteczko Jolam że to Ty a nie ja z nimi się użerałaś bo ja bym chyba nie wytrzymała ...drażni mnie strasznie takie podejście
dobrze było tam określone że nie po to się wchodzi żeby pisać jaki słodki na tym koniec ale żeby coś zadziałać szczególnie że były ku temu możliwości - chętny dt to skarb - zaprzepaszczenie tego jest dla mnie zbrodnią[/QUOTE]

[B]dineh[/B], cioteczko kochana, wątku ukrytego nie czytałaś ;-) masakra jak dla mnie, jestem wrak po dzisiejszych ukrytych dyskusjach..... nie wiem po co ludzie są we władzach for i koordynacji :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam'][B]dineh[/B], cioteczko kochana, wątku ukrytego nie czytałaś ;-) masakra jak dla mnie, jestem wrak po dzisiejszych ukrytych dyskusjach..... nie wiem po co ludzie są we władzach for i koordynacji :shake:[/QUOTE]

ale ja to chyba bym wyzywała na czym świat stoi
nie pojmuje po prostu nie pojmuje
czy bycie w fundacji daje jakiś prestiż ? Myślałam że tam chodzi tylko i wyłącznie o zwierzaki
a to już kolejna fundacja która mnie zraża ...
ile osób rezygnuje z pomocy po czymś takim?
jeśli nie chcą pomagać- spoko rozumiem
ale czemu uniemożliwiać to innym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']dineh, nie dociera
styl mojego pisania im się nie podoba bo przeszkadza w adopcji..... jestem krzykliwa....
masakra jakaś
jestem zła bo o psa się wykłócam
bo mi go szkoda że chory siedzi w budzie...[/QUOTE]

może jak tu by sie udało znaleźć dt napisało sie im że nic się od nich nie chce, nic nie muszą dawać mówić tylko psa oddadzą do tego dt?
ile cioteczka dexter bierze za psiaki?
moze coś by sie uzbierało tu?

Link to comment
Share on other sites

Witam
informację o Jantarze dostałam od koleżanki na FB.
prosiłabym o kilka informacji a mianowicie:
1. czy Jantar je jakąś specjalistyczna karmę?
2. czy konieczna jest opieka lekarza neurologa?
3. jak zachowuje się w stosunku do innych psów? (posiadam kastrata 3 letniego również labka)
4. czy są jakieś wymagania odnośnie piętra na którym miał by się znajdować DT?

za te informację z góry dziękuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza T.']Witam
informację o Jantarze dostałam od koleżanki na FB.
prosiłabym o kilka informacji a mianowicie:
1. czy Jantar je jakąś specjalistyczna karmę?
2. czy konieczna jest opieka lekarza neurologa?
3. jak zachowuje się w stosunku do innych psów? (posiadam kastrata 3 letniego również labka)
4. czy są jakieś wymagania odnośnie piętra na którym miał by się znajdować DT?

za te informację z góry dziękuje i pozdrawiam[/QUOTE]

Izunia-dziękuję,że jesteś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza T.']a to już jeden nick ogarniam :D[/QUOTE]
się nie martw-ja jak zaczynałam, to chyba z pół godz zastanawiałam się jak wysłać posta-a multicytatów nauczyłam się nie dawno ;)
Zdjęć za cholerę nie umiem wstawić-więc najpierw na fb wstawiam, robię kopiuj-i tu wklejam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...