Jump to content
Dogomania

JANTAR - chory labrador w hoteliku - okolice Krakowa. Jantar za TM ...


jolam

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dineh']myślę że ludzie też teraz mają takie podejście że przecież jest już jakieś dt a tyle potrzebujących psiaków ...[/QUOTE]
i to jest cholernie nie sprawiedliwe podejście :( zaopiekowany=bezpieczny=idziemy ratować następnego, który bezpieczny jeszcze nie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dineh']mam nadzieje że zrobią to szybko bo zima jest coraz bliżej[/QUOTE]
u nas od jutra śnieg zapowiadają...chociaz n ie zdziwiłabym się, gdyby pojawił się wieczorem...ochłodziło sie bardzo, wieje mroźny wiatr...
kurczę...Jantar z tym pysiem nie powinien stać na dworze :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']u nas od jutra śnieg zapowiadają...chociaz n ie zdziwiłabym się, gdyby pojawił się wieczorem...ochłodziło sie bardzo, wieje mroźny wiatr...
kurczę...Jantar z tym pysiem nie powinien stać na dworze :([/QUOTE]

na forum czytałam ze nie ma co się pieklić bo mu na pewno zimno nie jest ..ja nie jestem do tego przekonana, poza tym to nie pies do budy

a Ty cioteczko z której części polski? u mnie jest 5 stopni więc nie jest źle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']u nas od jutra śnieg zapowiadają...chociaz n ie zdziwiłabym się, gdyby pojawił się wieczorem...ochłodziło sie bardzo, wieje mroźny wiatr...
kurczę...Jantar z tym pysiem nie powinien stać na dworze :([/QUOTE]
Zgadzam się z Tobą cioteczko.
[quote name='dineh']na forum czytałam ze nie ma co się pieklić bo mu na pewno zimno nie jest ..ja nie jestem do tego przekonana, poza tym to nie pies do budy

a Ty cioteczko z której części polski? u mnie jest 5 stopni więc nie jest źle[/QUOTE]

Właśnie to miałam na myśli - chory pies nie powinien siedzieć w budzie, no i labek nie jest psem do budy.
Ale cóż ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']opolskie :) nie wiem ile jest stopni, ale wiatr powoduje,że wydaje się jakby z -2 było (na pewno jest na plusie, bo błotko w stanie płynnym jest)
Kurczę...a jak sprawdzają to,czy mu zimno?[/QUOTE]

może spali z nim w niej ?(żart;)) nie można zapominać że nie zawsze temp odczuwalna jest jednakowa z tą jaka panuje rzeczywiście - i że temp jest różna zależnie od wysokości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Jantar jest w okolicach Krakowa... czyli zimno.
Ja bym takiego gadającego wsadziła na jedną dobę do bud, ciekawe czy było by ciepło....[/QUOTE]

ja jestem za - a do tego zafundować mu schorzenia Jantara które osłabiają organizm co za tym idzie utrzymanie odpowiedniej temp. ciała może być trochę utrudnione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Cioteczko, mam info że leki Jantara kosztują miesięcznie 150 zł, hotelik 390 zł, karma pewnie ze 150 zł. Hektor jest w BDT ale ile kosztują leki nie wiem. Spróbuję sie dowiedzieć.[/QUOTE]

[quote name='Olena84']Czytam na bazarku że drogie jest utrzymanie Jantarka, a gdzieś jest rozliczenie, bo nie mogę znaleźc :oops:, zadłużony bardzo?[/QUOTE]

Tu cioteczka pisała ;) chyba że coś pokręciłam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...