Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

1 minutę temu, dreag napisał:

Wysłalam też zapytanie do naszej jamnisi, schroniskowej Jori, która zameldowana w Gdańsku :), może pani Bożena będzie miała chwilę i się odezwie. 

Ostatnio chodziła mi po głowie...,)

Remik rozbawiony, zadowolony z siebie ćwiczył radosne hopsy i tak mi się skojarzyło

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jessi odhaczona, Bartuś byl wcześniej, z Zuzią w ciagłym kontakcie, była nawet dzisiaj.

Oto co ostatnio dostalam od zuziowej pańci:  "Dziękuję za najlepszą rzecz jaką dałas mi w moim życiu"

248311d03e1b.jpg

Sama radość z takich opiekunów, jakie mają nasze zwierzaki <3

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, dreag napisał:

Jessi odhaczona, Bartuś byl wcześniej, z Zuzią w ciagłym kontakcie, była nawet dzisiaj.

Oto co ostatnio dostalam od zuziowej pańci:  "Dziękuję za najlepszą rzecz jaką dałas mi w moim życiu"

248311d03e1b.jpg

Sama radość z takich opiekunów, jakie mają nasze zwierzaki <3

Masz rację, takich opiekunów za świecą szukać :)

Zuzinka, prześliczna a jaka pracusia...urzędniczka pełną mordką :)

ps, i ludzie Różyczki też wspaniali :)

Pozdrawiam serdecznie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
12 minut temu, Moli@ napisał:

Jakie komentarze?

 

Moje, chcę skasować i nie umiem, a powtórzyły mi się, sa niepotrzebne.

Czy Ci chodzi o komentarze o Jadzi i Kapciu - to trzeba wejść w linki, które podałam wyżej. 

Ot, dogadały się ;)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, dreag napisał:

Moje, chcę skasować i nie umiem, a powtórzyły mi się, sa niepotrzebne.

Czy Ci chodzi o komentarze o Jadzi i Kapciu - to trzeba wejść w linki, które podałam wyżej. 

Ot, dogadały się ;)

Fakt, dogadały się ;)

wiem tylko jak wyczyścić usunąć cytowane okno...najechać kursorem w róg - wyświetli się komunikat co robić

Link to comment
Share on other sites

Miłośniczka - zabrała jedną, drugiego zostawiła. Brak słów: 

To jest Ostatni post który napiszę. Gdybym wiedziała i była świadoma tego, że psy mają trafić do schroniska nigdy bym ich od siebie nie oddała, na pewno znalazłabym im inne miejsce . Osoby które wypowiadają się na temat zachowań psów dzikich widać nigdy z nimi nie miały nic wspólnego. Psy takie w większości przyzwyczajają się do jednego człowieka i jemu tylko ufają, co pokazała Jadzia w dzień kiedy je zabierano ode mnie, przybiegła do mnie gdy ją chciał Adam, jego ojciec i pani Ewa złapać. Do dziś nie daje mi to spokoju, ona czuła a ja tego nie zrozumiałam.

 
 
Lubię to!
Lubię to!
Super
Ha ha
Wow
Przykro mi
Wrr
 
Komentarze
Komentarze
Agnieszka Dreger
 
Agnieszka Dreger Brawo Pani Alino i wszyscy zaangażowani w rozdzielenie. Brawo! Tylko suni Pani pożałowała? Ot, miłośniczka 1f641.png:( . Ja zwyczajnie nie mogę tego ogarnąć. Były u Pani tyle czasu, zdecydowała się Pani na zabranie jednej????? Dla mnie to dowód na co??? Ech, chyba kżzdy ma takie samo odczucie....
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, dreag napisał:

A ja się zastanawiam jak oni wszyscy mogli to zrobić tym psom, nie wiem....

Rozwiązali problem...

a psy...jak ludzie... są lepsze i gorsze jedne zasługują na uwagę inne nie...

 

Rano piłam kawę i przeglądałam net siedząc na skraju fotela...za plecami rozpychała się Mela ;) Może odrobinę poprawiłam Ci humor :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...