Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, dreag napisał:

Dziś polecą nowe ogłoszenia. Znowu...

A co tam u Was?

Zima idzie...trzy dni drewno rąbałam, pieńki tak ciężkie że trudno podnieść, łap już nie czuję a czekamy na kolejną dostawę.

Dziewczyny zdrowe...odpukuję...futra zimowe, wiosną będzie zabawa to wyczesać... mam nadzieję że ta przyjemność już nas nie czeka .)

Julcia sprawdzała z kim rozmawiam, wyjrzała nad płotem... sąsiadka z okrzykiem przerażenia odskakiwała jak młoda łania. Małpica robi wrażenie, ogromna, czarna," prześwietla " oczami widać skupienie na pysiu. Ludzie się jej boją.

Melcia nadrabia stracony czas, zaprasza do zabawy, pokazuje brzuszek, przytula się.. podbija noskiem rękę i głaszcz mnie ;) i najważniejsze, kołami do góry układa się na kolanach

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Nadziejka napisał:

zagladam z pozdrowieniami

 lapciunkom wszystkim

Sympatyczne stadko ,)

Do zdjęć załapała się Stefania (czarna, krępej budowy), szatan nie sunia hihi. Gdy będzie padało i ziemia będzie mokra/lepka, zaczaję się z kamerą. Muszę pokazać...Stefanię czyszczącą stopki o wycieraczkę...dokładnie, zamaszyście wyciera łapy, sprawdzi czy nie ma błota, poprawi. Kilka razy widziałam. Urwis straszny a tak kochany ,)

Link to comment
Share on other sites

Już kiedyś chyba pisałam że Julcia w oczach miewa piaskownicę, trawki, nasionka...od kilku tygodni przepłukuję solą fizjologiczną. Oczyska czyste...Julcia grzecznie siada i bez problemów można zakraplać. Kochana niunia :)...a jaka dumna...uwielbia jak się nią zajmować, rób co chcesz ze mną abyś robiła .). "Malutkie " już spokojnie 50 kg psie dziecko :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Z Melcią jeździłam dziś do weta...z bolącym uchem. Nie ma wydzieliny, nie ma zapachu uszy czyste. Dostała antybiotyk w zawiesinie, będziemy 1 x dziennie zakrapiać bolące uszko.

Waży 15 kg

W lecznicy supr grzeczna, podczas badania, czyszczenia uszu, zakrapiania, ważenia zero problemów. W stosunku do innych psów, ludzi zero strachu, agresji. Siedzę i czekam :)

Ładnie chodzi na smyczy, nie panikuje. W samochodzie na początku podróży niespokojna...zaczęłam jej śpiewać "Mela, Mela kochana Melunia" i tak na okrągło przez około 14 km...hihihi :)...i po strachu :). W drodze powrotnej zwymiotowała...przesunęła się na drugi koniec kanapy, grzecznie leżąc przyjechała do domu. Jeszcze zakupy zrobiłyśmy. Dzielna dziewczynka

Badanie + antybiotyk - 31 zł / 17.11 (paragon) zapłacono dreag

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dreag napisał:

Super, dzięki bardzo za zajęcie się Melkowymi uszkami :)

Proszę :)

Potwierdzam, na konto wpłynęło 50 zł / 19.11 , pieniądze przesłała Pani Aneta ( badanie + antybiotyk - 31 zł ),

20 zł ( szczepienie przeciw wściekliźnie ) - czekamy na weta, wszystkie psy będą zaszczepione

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...