Jump to content
Dogomania

Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds


dreag

Recommended Posts

2 godziny temu, dreag napisał:

Poszedł zwrot ;)

Dzięki :)

Julcia pokazała dziś, że jest ładną, mądrą i grzeczną panienką. Pilnuje domku ale gdy trzeba iść do kojca...domu to idzie. Gdy nie wolno nikogo "jeść" to nie je ,)

Takie ładne mądre panny a nikt ich nie chce. Głupie te ludzie (:

100_7429.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Coraz więcej ludzi na działkach... mamy wiosnę ,)

Oczywiście rozmowy o sierściuchach o adopcjach...Julcia tematem numer jeden. Dziś usłyszałam, głupie jesteście czy co, chcecie się pozbyć świetnego psa. ;D :D :D

No tak...one wszystkie świetne ,)

Link to comment
Share on other sites

Z Julcią jeździłam dziś do Białego na szczepienie a przy okazji zabezpieczono dodatkowo przed kleszczami (paragon).

Panienka waży - 46,300

Doktor Kalinowska nie poznała naszej "kruszynki"...,)

Była super grzeczna ...prawdziwa dama :) W stosunku do psów, ludzi...wetek zero agresji. Od obcych smaczków nie bierze poleceń/próśb nie wykonuje...słucha tylko opiekuna. Bez strachu weszła do lecznicy...  usiadła przy nodze i oglądała psy. Była w kilku gabinetach, asystowała przy badaniu yorka - zero problemów.

Byłyśmy na spacerze...kupiłyśmy kwiatki w kwiaciarni - spokojnie można z nią robić zakupy ,). Nie reaguje na przechodniów...zero reakcji na biegające dzieci, na dzieci w wózkach. Przejeżdżające samochody nie interesują jej...nie boi się ruchu ulicznego. Poruszanie się z nią po mieście nie sprawia najmniejszych problemów.

Jestem dumna z Julci :)

 

Zdjęć brak, (padły akumulatorki)...muszę się w końcu wybrać na prawdziwe zakupy

 

100_7661.JPG

Link to comment
Share on other sites

Poszedł zwrot za weta. 

Byłam wczoraj z wizytą w towarzystwe królowomostowym :) . Psiaki miło przywitały, wszystkie rozdawały buziaki, kochane czterołapy. Całe towarzystwo zadbane, błyszczące, a do tego grzeczne, piękne i mega przytulaśne :) . Moli@ podziwiam Cię, że tak wszystko chodzi jak w zegarku :) . Jak Ty to robisz?? Zrobienie zdjęć graniczy z cudem ;) . 

 2473bcde33d3.jpg

d2881d936a90.jpg

5b38a12b3151.jpg

 

18186bbe8ea1.jpg

Link to comment
Share on other sites

:D

Nie ma co ściemniać...trzeba włożyć dużo pracy...poświęcić jeszcze więcej czasu...nerwy zawiązać na supełek ,) Anielska cierpliwość to podstawa.

Jak zrobić fajne zdjęcia Meli...bo sama widziałaś jaka z niej wesoła radosna sympatyczna ładna panienka

 

Dianka pięknie witająca rozdająca całuski...Julcia mniej wylewna ale też bez agresji. Nie rzucają się do gryzienia ,)

 

trzy fotki poniżej - tak też spędzamy dzień, pańcia zajęta sierściuch kombinują  ,)

100_7668.JPG

100_7669.JPG

100_7670.JPG

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś prawie cały dzień pada burza goni burzę...zdjęcia zrobiłam około 19:00 ciemno jak w nocy (:

Julcia ma to głęboko pod ogonkiem, wyładowania (burza) nie robi na niej wrażenia nie stresuje, nie przeszkadza w memlaniu ulubionej zabawki ,)

100_8251.JPG

100_8253.JPG

100_8254.JPG

100_8255.JPG

100_8257.JPG

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pogoda była zarąbista ;) . Moli@ widzę, że poczułaś zew fotograficzny, super zdjęcia Ci wychodzą. 

Przy okazji - jak tam z karmą, dawaj znać, co potrzebuja psiury i przypominam, że u mnie do odebrania prezenty od jednej cioci z FB.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dreag napisał:

Wczoraj pogoda była zarąbista ;) . Moli@ widzę, że poczułaś zew fotograficzny, super zdjęcia Ci wychodzą. 

Przy okazji - jak tam z karmą, dawaj znać, co potrzebuja psiury i przypominam, że u mnie do odebrania prezenty od jednej cioci z FB.

Wątki obrazkowe ciekawsze ,)

Dziś będę w Białym... opłacić rachunki zrobić zakupy... będę na giełdzie w "naszej" hurtowni. Może trafię na promocję ,)

Sucha karma lepszej jakości potrzebna ,)

 

ps:,  jutro lub piątek też będę w Białym... wszystkiego dziś nie załatwię, nie chcę samych sierściuchów godzinami trzymać zamkniętych w domu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...