Jump to content
Dogomania

*** KLUSIA (Łezka) z Radys (po 113 dniach w dt) już w DS - dziękujemy za wsparcie!


inka33

Recommended Posts

Cioteczka eloise wrzuciła na Klusine wydarzenie na fb takie dwie fotki z dogo-zlotu u Nutusi 06-08-2013:

[IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y2p_EDNY2AZXZkhmJDQQCVhjC2YQzlZ3xEbdTXSEf3jgt2kOUtSBgHVLA5qoJ4rqJpznSPBdeS6x1Su_Rws18_DayqPmoCnLHazeAfsyhVzPMPJZ2vWAAuVRnw8EeUD29NA/KLUCHA-zlot-u-Nutusi-2013-08-06-dzieci-eloise-01.jpg?psid=1[/IMG]

[IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y2p9QHNLQIV-8Jn4_qdfMyZVDcSx44vjcvMPfH2IruRd7z-YJ8bDSLFFb-cmhmBoDzT-gfwQ-AlIuioAtPs8RXVoX0uvfHU-pjw_izWN1M78tOZ7MYR7dYNEUx2mC2OIv1o/KLUCHA-zlot-u-Nutusi-2013-08-06-dzieci-eloise-02.jpg?psid=1[/IMG]

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='edek']Mega pieszczoszka :loveu:[/QUOTE]
Wręcz pieszczochowa terrorystka! :mad: :p

Jak sobie leży gdzieś-nie-na-posłaniu, to jak się przechodzi, od razu brzuchol do góry i jedna tylna łapka "lata", mówiąc:
"No, podrapsiaj mnie... Proszę, proszę, proszęęęę!" :loveu:

Albo, jak wychodzę do sklepu i mówię "Zostajesz." to najpierw się zatrzymuje w miejscu zawiedziona, bo miała właśnie w planach pójść za mną do przedpokoju, a po chwili jednak przychodzi, wywala brzuchol, łapka "lata" i znowu:
"Skoro nie mogę iść z Tobą, to mnie chociaż przed wyjściem podrapsiaj... Proszę, proszę, proszęęęę!" :placz:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie mi się przypomniało, że nie odpisałam... :oops:

[quote name='ewu']Klusinko nie będę przepraszać ale zrekompensuję nieobecność na wątku jakimś prezentem.
Wieści o Tobie mam i bardzo się cieszę,że już lepiej po pogryzieniu.
Frodzinka poszedł do domku więc coś wyskrobię:)[/QUOTE]
Jak chcesz się zrekompensować, to zapraszam na to obiecane odkurzanie... :eviltong:

[quote name='ewu']Proszę o konto na pw:)[/QUOTE]
Nie dam Ci! :p

Kochana, nie pisałam na wątku, ale wiem o Lusi i 3 kluseczkach - one teraz bardziej potrzebują niż Klucha.
Klusia jest zabezpieczona, więc na mamuśkę i maluchy przeznacz.

Link to comment
Share on other sites

Zdaje się, że wiszę Wam aktualną fotkę postępów gojenia ran... :hmmmm:
No to proszę z wczorajszego poranka:

[URL]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y2pzj14BpsgS5AAk99Mir2yvDI3W39XVLN8HUP-NUUElE5ug153_hVXSzeIYTm621pqw1nxf12D_XWliI4NBEv7XM1wUqcfqvNWAWQenWWhu7AcCLltAVMeAI1VP6tNAo7n/KLUSIA-rany-18-09-2013-ok7mej.JPG?psid=1[/URL]

Już odpadł wczoraj ten największy strupek, dziś zrobił się nowy, mniejszy.

Te burawe plamy na odrastającej sierści to efekt przemywania Rivanolem... :roll:
Nie wiem, dlaczego u Kluchy ślady zostają nie żółciutkie (to tylko miejscami malutkie), a takie burasy... :hmmmm:

Edited by inka33
porządki... ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']
Te burawe plamy na odrastającej sierści to efekt przemywania Rivanolem... :roll:
Nie wiem, dlaczego u Kluchy ślady zostają nie żółciutkie (to tylko miejscami malutkie), a takie burasy... :hmmmm:[/QUOTE]

To jest pewnie reakcja zachodząca pomiędzy rivanolem a Kluśkowymi... piegami ;) :)
Zagoiło się książkowo!!! :)

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze macie z dziś:

[URL]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y2pKPIUW_mA-mMFOQCm7GSjptYK5gywnBkdWaTQ4lQixdATxJcD070skwDnNrlGMdVZOnijxT0avw3Xj_QcDAVlHBWbcWB1LwMmNDvE7BRzw2OmB77B8-VGRFFlATzFoptD/KLUSIA-rany-20-09-2013-ok13tej.JPG?psid=1[/URL]

Mina nietęga, bo t-pańcia kazała Kluśce siedzieć zamiast drapsiać jej wywalony brzuchol... :bigcry:

Pomocnicy od trzymania za klosz dziś mi zastrajkowali, więc w sumie bok (szczegóły) mało widać... :oops:
Chociaż, z drugiej strony - mało tych szczegółów do oglądania zostało! :multi:

Edited by inka33
porządki... ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']
Pomocnicy od trzymania za klosz dziś mi zastrajkowali, więc w sumie bok (szczegóły) mało widać... :oops:
Chociaż, z drugiej strony - mało tych szczegółów do oglądania zostało! :multi:[/QUOTE]

znaczy nidługo Klucha będzie wychodzić na "łączkę"? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Klusia do domu, marsz!![/QUOTE]
A kogo chcesz mi "upchnąć"...? :evil_lol:

[quote name='Czorcik']wygląda nieźle :)[/QUOTE]
[quote name='Mattilu']Wyglada coraz lepiej:multi:[/QUOTE]
Tylko biedaczka nie może zrozumieć, dlaczego część innych psiaków, m.in. tych, które do niedawna zwykle się z nią witały, teraz nie chcą i się jej boją... Przecież ona jest taka grzeczna, pokazuje psiakom przyjazne zamiary, a one ogon pod doopkę albo od razu w nogi...! :bigcry:
Tak mi jej wtedy szkoda, że nie może zrozumieć, że to przez klosz, który ci okrutni ludzie każą jej nosić... :(

[quote name='Nutusia']To ja teraz czekam na foto... bez abażura! ;)[/QUOTE]
A co, ciemno Ci...? ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaraz jedziemy na RTG przepony... :nerwy:

Problem jednak polega na tym, że nawet dobre wyniki badania nie gwarantują w 100%, że nic sie nie stało, bo ew. uszkodzenie moze być na tyle malutkie, że RTG go nie wykaże, a "temat" może wyjść i tak za kilka m-cy... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...