Jump to content
Dogomania

olkuszaki - Jak Niusia Franią, a Gracja Mruczusią została - w ds , dziekujemy :).


Onaa

Recommended Posts

[quote name='edek']Nie wiem, ja tylko mogę zaoferować dla małej kasę.....[/QUOTE]

Zaproponuję ale narazie to tylko propozycja z mojej strony ! - sama musze sie nad nią jeszcze zastanowić - ale co Wy na to - zwł. JAVENA - może skoro już u mnie jest Gracja to ona by została na dt za zwrotem kosztów na jedzenie, weta itp (bo ja sama nie dam rady psa utrzymać sama mam b. ciężką sytuacje fin. :( ) a na dt do Javeny za opłatą kosztów pojechała by czarna sunia o której pisze edek ?!

I może dodam że coś sie puściutko zrobiło u uratowanych psinek a one Was bardzo potrzebuje a MY Waszego wsparcia, bycia z nami nawet wirtualnie dlatego prosimy i odzywanie sie na watku :) :) :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Ja od środy będę miała baaardzo ograniczony dostęp do internetu, czy mogłabym komuś przelać te 100 zł ?[/QUOTE]



Edek - ale czy ktoś oprócz Ciebie wie która to sunia ?
I kto będzie organizował pomoc dla niej ?
I czy w ogóle ona tam jest ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Pytanko: to jedziemy jutro z Gracją czy nie? nie mogę dodzwonić się do Dogo07, a chcialabym wiedziec...[/QUOTE]

Komórke pożyczyła moja córka.
No właśnie ja też nie wiem, ale czekam co Wy na to , no i co na to Javena.
Troche sie boje że za dużo sie nabierze tych psiaczków olkuskich a potem skończy sie zainteresowanie nimi a one zostaną i będą czakać.
Jak myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

Troche sie boje że została sama w Gracją ale..
Ponieważ ja też mam dziś mocno zajęty dzień i zaraz znowu wychodze, Javeny nie ma , więc jeśli coś to będziemy najwyżej kombinować potem z transportem, ale może jeśli Javena by mogła dać dt tej czarnej suni co pisała edek zamiast Gracji to może by faktycznie tak zrobić i uratować jeszcze jedną olkuską bide.
Ale ja sam nie chce decydować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']A ten czarny piesek to kto ?
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-U-qns2jRlr8/Uh0Qv46Cs2I/AAAAAAAAP0E/b3QoJUqjfOc/s640/WP_001555.jpg[/IMG][/QUOTE]


Chodzi mi o tą sunię. Pisałam wczoraj jeszcze pw do ewu bo mała miała jechać do Myszkowa, ale niestety nie udało się jej :(

Edited by edek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']Chodzi mi o tą sunię. Pisałam wczoraj jeszcze pw do ewu bo mała miała jechać do Myszkowa, ale niestety nie udało się jej :(

Ja jadę na urlop i nie wiem jak będzie z netem .....[/QUOTE]

Ale ewu wie o tej czarnej suni i że chcesz ją wyciągnąć ?
Bo ktoś musi sie zająć zorganizowaniem transportu, a jak Ciebie nie będzie to los suni może sie zagubić ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale ewu wie o tej czarnej suni i że chcesz ją wyciągnąć ?
Bo ktoś musi sie zająć zorganizowaniem transportu, a jak Ciebie nie będzie to los suni może sie zagubić ...[/QUOTE]

Napisałam ewu, ze mogę dać na sunię 100 zł miesięcznie jakby znalazł się dla niej tymczas :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Tu by się przydała chyba decyzja Javeny[/QUOTE]
No cóz ,ja już jestem nastawiona na tak ,tylko jaka duża jest ta sunia? (wyglada na małą) Nawet podobna do mojego Timka.:) Czy ktos wie ,że trzeba ja z tamtąd wziaść i czy tam jest jeszcze? Nie mogę wziasć dużego psa . 1. W blokach 2. 4 -te piętro 3. Mam dwa koty ;) Duzy pies ,mógłby krzywde zrobic.

[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3488/dcw6.jpg[/IMG]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Czyli wszystko jasne tak ?
Gracja zostaje u mnie na dt, będzie ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu jej domku, tak samo jak Niusi oczywiście i jamnisiowi.
Myśle że za kilka dni, jak jeszcze zostanie zaszczepiona to będzie można jakiś ładny tekst jej napisać i powoli ogłaszać sunieczki.
A co ze sterylkami będzie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogo07']czyli wszystko jasne tak ?
Gracja zostaje u mnie na dt, będzie ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu jej domku, tak samo jak niusi oczywiście i jamnisiowi.
Myśle że za kilka dni, jak jeszcze zostanie zaszczepiona to będzie można jakiś ładny tekst jej napisać i powoli ogłaszać sunieczki.
A co ze sterylkami będzie ?[/quote]
ogłoszenia biorę na siebie.

MAŁA PROŚBA. mówiłyście ,że miedzy 12,00 a 13 ,00 .Wolałabym żeby było 1min po 13 ,ej Powód .mój tz wychodzi do pracy o pierwszej ,wiecie jak to jest obiadek ,kolacje zrobić do pracy i zamiast zająć sie Wami i psem ,bedę koło niego skakać.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Czyli wszystko jasne tak ?
Gracja zostaje u mnie na dt, będzie ogromna prośba o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu jej domku, tak samo jak Niusi oczywiście i jamnisiowi.
Myśle że za kilka dni, jak jeszcze zostanie zaszczepiona to będzie można jakiś ładny tekst jej napisać i powoli ogłaszać sunieczki.
A co ze sterylkami będzie ?[/QUOTE]


O sterylki zapytaj Ada-jeje, pomaga psom olkuskim w opiece weterynaryjnej, tylko potrzebne są FV lub rachunki (nie paragony)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']O sterylki zapytaj Ada-jeje, pomaga psom olkuskim w opiece weterynaryjnej, tylko potrzebne są FV lub rachunki (nie paragony)[/QUOTE]
Zadeklarowane sterylki od fundacji mają sunie ciezarne.
Ja napisze na watek sterylkowy. Wpłacam tam co miesiac ,wiec chyba pomogą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...