Jump to content
Dogomania

olkuszaki - Jak Niusia Franią, a Gracja Mruczusią została - w ds , dziekujemy :).


Onaa

Recommended Posts

[quote name='magenka1']Javeno Ty wiesz, że jestem z Tobą całą sobą trzymam kciuki za wszystkie psiaki z Olkusza, oby udało się szybko znaleść super domy[/QUOTE]
Magenka ,dziekuje za wsparcie duchowe.Tego mi trzeba,bo nie wiem, jak to przyjmie mój tz. Do tej pory ,jakoś znosił te moje tymczasy i nawet szybko domy znajdowały.Ale czy coś mu sie nie odmieniło? Nie wiem? Zwłaszcza,ze mój kot ostatnio zwarjował i podsikuje co jakiś czas w rózne miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']ogłoszenia biorę na siebie.

MAŁA PROŚBA. mówiłyście ,że miedzy 12,00 a 13 ,00 .Wolałabym żeby było 1min po 13 ,ej Powód .mój tz wychodzi do pracy o pierwszej ,wiecie jak to jest obiadek ,kolacje zrobić do pracy i zamiast zająć sie Wami i psem ,bedę koło niego skakać.:)[/QUOTE]

Ale to był transport dla Gracji - umówiony na wtorek czyli jutro w godz. 12-13ej . Ale to już nieaktualne ponieważ Gracja zostaje u mnie na dt.
A teraz trzeba szukać TRANSPORTU dla czarnej suni do Javeny.

Link to comment
Share on other sites

hej. Przepraszam, że dopiero teraz, ale już nadrabiam. Za transport psiaków z Olkusza do DT i do hotelu wyszło nam siedemdziesiat pare złotych. Otrzymaliśmy już zwrot 70 zł za koszty paliwa, więc wszystko już uregulowane.
Widzę, że już w rozliczeniu jest to napisane, ale po prostu chciałam potwierdzić, że dostaliśmy pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale to był transport dla Gracji - umówiony na wtorek czyli jutro w godz. 12-13ej . Ale to już nieaktualne ponieważ Gracja zostaje u mnie na dt.
A teraz trzeba szukać TRANSPORTU dla czarnej suni do Javeny.[/QUOTE]

Gracja jednak zostaje u Ciebie na DT?
LUBIĘ TO! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Magenka ,dziekuje za wsparcie duchowe.Tego mi trzeba,bo nie wiem, jak to przyjmie mój tz. Do tej pory ,jakoś znosił te moje tymczasy i nawet szybko domy znajdowały.Ale czy coś mu sie nie odmieniło? Nie wiem? Zwłaszcza,ze mój kot ostatnio zwarjował i podsikuje co jakiś czas w rózne miejsca.[/QUOTE]
Może się przeziebił? (kot) A nie ma krwi w moczu? może to SUK. Te koty zawsze jak coś zaczynają chorować to sikają w różnych miejscach(przy najmniej u mnie tak jest).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']A ktora teraz najbardziej potrzebuje wsparcia...?[/QUOTE]

Hm, Niusia ma pieniążków najwiecej, Fiziu też ma troche, najmniej ma Gracja trzeba jej zakupić karmę dobrą, a za kilka dni idzie na szczepienie.
No i nie wiem jak sytuacja z tą czarną sunią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Hm, Niusia ma pieniążków najwiecej, Fiziu też ma troche, najmniej ma Gracja trzeba jej zakupić karmę dobrą, a za kilka dni idzie na szczepienie.
No i nie wiem jak sytuacja z tą czarną sunią.[/QUOTE]

Skoro Nusia ma kasę to moja skromna deklaracja może iść na Grację, mi to jest obojętne i tak obydwie są u Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Może się przeziebił? (kot) A nie ma krwi w moczu? może to SUK. Te koty zawsze jak coś zaczynają chorować to sikają w różnych miejscach(przy najmniej u mnie tak jest).[/QUOTE]

Gdyby był przeziebiony ,to zdarzałoby się to często ,a on normalnie chodzi do kuwety. To złośliwie ,bo zamykam koty na noc w drugim pokoju. Muszę ,bo urzadzają od 3 godziny rano wyscigi nad naszymi głowami.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale to był transport dla Gracji - umówiony na wtorek czyli jutro w godz. 12-13ej . Ale to już nieaktualne ponieważ Gracja zostaje u mnie na dt.
A teraz trzeba szukać TRANSPORTU dla czarnej suni do Javeny.[/QUOTE]
Czyli własciwie nie wiadomo ,kto i kiedy przyjedzie? Dajcie znać. Nr tel.macie.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam z Fafikiem u weta.
Nóżka Fafika to jakiś stary uraz. W nóżce jest już zanik mięśni. Ma zwichniętą miednicę. W obu tylnych nogach ma przykurcze mięśni. Miał zrobione dwa zdjęcia RTG.
Lekarz ma to jeszcze skonsultować. Powiedział, że kość można "naprawić" ale gorzej z zanikiem mięśni.
Fafik dostał zastrzyki przeciwzapalne i jeżeli nie będzie poprawy to to czeka go operacja usunięcia mięśni powodujących te skurcz które są bolesne i z czasem może być coraz gorzej. Ma też uraz mechaniczny oka. Dostałam receptę i wykupiłam mu leki.
W piątek kolejna wizyta.

Link to comment
Share on other sites

A to faktura z lecznicy.
Pierwsza pozycja to koszt dwóch zdjęć RTG i zastrzyki przeciwzapalne.
Druga (kołnierz) to koszt szelek i smyczy które kupiłam Fafikowi.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/jgkf.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1370/jgkf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest z tymi biedakami, że trzeba się liczyć z kosztami.
Najgorsze jest to, że Fafika bolą te tylne nóżki przez skurcze. Pewnie każdego kiedyś złapał skurcz, to wiecie jak to jest - nic przyjemnego.

Faik ma też starego mlecznego zęba którego trzeba usunąć.
Kolejna wizyta jest zaplanowana na piątek, jednak jeżeli nie dostanę zwrotu za wcześniejsze faktury to nie będzie mnie stać na kolejną wizytę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze gdyby ktoś zrobił osobne wydarzenie na fb dla jamnisia Fafika - tam trzeba apel o pomoc finansową dać, i jeśli potrzeba to także zrobić odrębny wątek na dogomanii, bo NIE MA PIENIĘDZY NA DALSZE LECZENIE, I W OGÓLE NA HOTELIK DLA PSIACZKA - a że jest już wyciągnięty to co z nim będzie ??!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...