Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaskalska']

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=4141"]PARSONRK[/URL] widzę że trochę się nalatasz. A tak z tematu to Klub HOP przenosi się bliżej centrum bo jak tak to bym chętnie zapisala mojego malucha[/quote]

Tak od 1 listopada treningi będą na P.Pawła (teren AR, naprzeciw seminarium duchownego )
Info będzie na naszej stronce :):)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Julix ja tez bede przy borderach wiec licze ze sie spotkamy tak jak wiele innych osob licze ze spotkam;-)[/QUOTE]

Ja tez licze ze sie spotkamy :) Jakos sie rozpoznamy :P Tzn. ja Ciebie rozpoznam po aparacie :) No i w ogole wiem jak wygladasz :cool3: [ale to zabrzamialo :diabloti:] A Palme juz poznalam w zeszlym roku :d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']No to jak tyle osob bedzie przy seterach to ja ślicznie prosze o zdjęcia angliczków, bo moje małe dziecko ma pierwszy "powazny" debiut w szczeniaczkach :diabloti::diabloti: wiec zdjec niestety zrobic nie bede w stanie :razz:[/quote]
spoko - ja będę w sobotę w roli fotoreportera ojcowskiej doliny więc małego lilianka też chętnie odbfocę:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julix']Ja bede caly czas stac przy borderach :D[/quote]

[quote name='Ewelinabuck'] Julix ja tez bede przy borderach wiec licze ze sie spotkamy tak jak wiele innych osob licze ze spotkam;)[/quote]

Widzę samych fanów BC :D Super ... no tak się składa ze ja też przy borderach.... Julix nie mogę doczekać siuę kolejnego spotkania :cool1: :eviltong: ;)


Sylwia, Ewelina ... możecie dołączyć się do nas [ tj. Sonia od Vigo, Natalia z Milą, Dominika i p. Magda] Będzie wesoło ;)

Paula ja już dostałam numerek pocztą, a na hodowlaną to do pani Magdy wyślą ... dzisiaj dzwonię do Świnoujścia. ;)

[quote name='dorotal']
Ja tez dzisiaj dostalam numerki, niestety bez karteczki na katolog :angryy:.
[/quote]

No ja też nadal nie mam, może katalogi trzeba będzie kupić samemu?

Już się wszystko wyjaśniło z ZK, sorki za zamieszanie i dzięki za odpowiedzi ;) :oops: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...