Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='panienkabubu']To jeszcze zależy który macie ring - ale w zeszłym roku padało i było strasznie zimno :([/quote]

No faktycznie pogoda była do bani. Zimno padało. Na całe szczęście wystawa jest na przeciwko dworca więc mały kawałek do pokonania.
Co do zimno na wystawie na ringach, z córką można przyjsc nie musi sciągać kutrki. Może z tego wynika że nam było zimno że nie wystawiamy psów w kórtkach ani w polarach :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania z Petitką']Mam pytanie,
dowiedziałam się, że tylko finały są na zaproszenie, a normalnie można się zgłaszać...
Pytanie tylko, czy na MP można zgłaszać po terminie przyjmowania zgłoszeń na ring eksterierowy??? Jeśli tak, to czy mogę wysłać zgłoszenie e mailem???[/quote]
Nie ma konkursu MP w Poznaniu ...coż nie wyjaśnione dlaczego ale niestety .
Są tylko Mistrzostwa Polski MP.
Jeśli chodzi o zgłaszanie na konkurs , obojętnie jaka wystawa musisz zglaszać do termiunu zgłoszeń psów , bo to nie jest dla ideei tylko po to aby byli wszyscy w katalogu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']napewno to m.in. wynik tak wczesnego zakonczenia przyjmowania zgloszen :roll:
a druga sprawa to byc moze poziom organizacji tej wystawy

ja tam bojkotuje poznan od kilku lat :diabloti:[/quote]
Wiesz, kto chce zgłosic, to uwazam, ze zdarzy.. Poznan zawsze tak robił i bylo ok. Jesli chodzi o organizacje - z tego co wiem, zeszloroczna wystawa Swiatowa wyszla ZK Poznan bardzo dobrze, sedzia i goscia zagranicznym sie podobalo, przysylano do oddzialu listy gratulacyjne itp itd...

[quote name='Zambi']Mysle, ze obsada sedziowska rowniez odstrasza :mad:[/quote]
Mysle, ze tak wlasnie jest.. przez stawki w niektorych rasach...

[quote name='ewaf']Na terenie targów są udostepnone parkingi ?
Po informacji że tam zimno zaczynam sie zastanwiać czy zabrać córke ze sobą :roll:[/quote]
Tak, mozna wjechac na teren targow kupujac wjazdowke...

Link to comment
Share on other sites

dzięki za informacje a jak sie jeszcze dowiem gdzie i za około ile to bede bardzo wdzięczna :D Trzeba wczesniej gdzieś zgłaszac ?
I jeszcze jedno pytanko, czy z wystawcą może wejśc osoba czy trzeba płacić za bilet ?
A kiedy bedzie wiadomo jaki jest rozkład ringów ? Nie byłam nigdy na terenie targów i nie chce błądzić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaf']dzięki za informacje a jak sie jeszcze dowiem gdzie i za około ile to bede bardzo wdzięczna :D Trzeba wczesniej gdzieś zgłaszac ?
I jeszcze jedno pytanko, czy z wystawcą może wejśc osoba czy trzeba płacić za bilet ?
A kiedy bedzie wiadomo jaki jest rozkład ringów ? Nie byłam nigdy na terenie targów i nie chce błądzić :lol:[/quote]
kurcze nie jestem pewna - chyba 40 zlotych jak nie wiecej za wjazdowke.
Osoba towarzyszaca na kazdej wystawie musi kupowac sobie osobno bilet, nigdy nie wchodzi za darmo z wystawca!
Hm, czy bedzie plan wogole... powinien pojawic sie na stronie jakies 2 tygodnie przed... jesli wogole sie pojawi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaf']Pytałam sie bo byłam tylko na 2 wystawach Szczecin i Koszalin, w Szczecinie nie musialam za dziecko płacić w Koszalinie już tak.
No to mam nadzieje że nie pobłądze ;)
Dzięki :D[/quote]
Spokojnie! na kazdej hali jest numerek wiec nie powinno byc zle ! a tam gdzie na hali jest zegar (mniej wiecej na srodku, najlepiej wejsc od Ul.Sniadeckich) - tam jest zawsze biuro, gdzie ci wszystko wydadza i sie zorientujesz na pewno !;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']kurcze nie jestem pewna - chyba 40 zlotych jak nie wiecej za wjazdowke.
Osoba towarzyszaca na kazdej wystawie musi kupowac sobie osobno bilet, nigdy nie wchodzi za darmo z wystawca!
Hm, czy bedzie plan wogole... powinien pojawic sie na stronie jakies 2 tygodnie przed... jesli wogole sie pojawi ;)[/quote]

Rany 40 zł za wjazd :crazyeye:w Niemczech jest o połowe taniej, Berlin 5 euro a Rostock tylko 2 euro, toż to rozbój w biały dzień :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Na terenie wystawy sa resteuracje i stoiska z jedzonkiem.Stoiska z artykulami dla zwierzat sa w jednej z hal.
Natomiast faktycznie w zeszlym roku ceny byly w euro sama bylam zaskoczona, ale to dlatego, ze byla swiatowka i bylo bardzo duzo zagranicznych stoisk.[/quote]

Ale mozna było płacić w złotówkach - w wiekszosci stoisk ceny przeliczno na zł. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kostkowicz']Wjazd na teren targow kosztuje 30 zł tyle samo co w Łodzi. Nie wiem dlaczedo tyle płaciłeś :crazyeye:[/quote]
No ja też nie wiem dlaczego tyle płaciliśmy ale pani przy wieździe powiedziała że wiazd kosztuje 50 zł więc zapłaciliśmy! Ja mówie o klubówce w łodzi a nie o międzynarodówce!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haker11']No ja też nie wiem dlaczego tyle płaciliśmy ale pani przy wieździe powiedziała że wiazd kosztuje 50 zł więc zapłaciliśmy! Ja mówie o klubówce w łodzi a nie o międzynarodówce![/quote]

My tez bylismy na klubówce i na miedzynarodowej - zwsze płacilismy 30 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dog Handler']Nie ma konkursu MP w Poznaniu ...coż nie wyjaśnione dlaczego ale niestety .
Są tylko Mistrzostwa Polski MP.
Jeśli chodzi o zgłaszanie na konkurs , obojętnie jaka wystawa musisz zglaszać do termiunu zgłoszeń psów , bo to nie jest dla ideei tylko po to aby byli wszyscy w katalogu.[/quote]

Dzięki za informację, przyda się:)
Szkoda, że nie ma...
a może to i lepiej, nie będę miała problemu z tym czy zdążę, czy nie:)
Oczywiście jako widz przy MP mimo wszystko się pojawię;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']Hej! Czy ktos ma namiary na fajny hotel/motel czy ccos w tym stylu, w ktorym przyjmuja gosci z pieskami i nie jest on szalenczo drogi? Niestey odpadl nam dotychczasowo zarezerwowany i nei mamy gdzie przenocowac z soboty na niedziele...[/quote]
niestety z tego co ja wiem, ogromna wiekszosc jest juz zarezerwowana:roll:

Link to comment
Share on other sites

Najwięcej psiaków widziałam w okolicach Ibisa i Novotelu, aż na wystawę bym nie musiała iść, taka rewia ras ;) Zwłaszcza wpadł mi w oko ogromniasty bernardyn, toż to wielkości kuca było, a jaka sierść :roll:
Ale dzisiaj się zorientowałam, że 10 to ja chyba w górach będę, a wtedy są owczarki, jeśli się nie mylę... Żałuję strasznie, bo na tą wystawę czekam od miesięcy (ale w tym roku wybitnie mi się parę rzeczy na jeden termin już nakładało ^^)
Może mi ktoś powiedzieć, kiedy są charty?

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym roku wyjatkowo wystaswiam w sobotę tz IX grupa - dla mnie to akurat dobrze

Wstawiam co kiedy kto wystawia dla przypomnienia :)

[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]ROZDZIAŁ GRUP FCI NA POSZCZEGÓLNE DNI WYSTAWY:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Sobota – 10.11.2007 - Grupa 1, 5, 6, 7, 9[/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma]Niedziela – 11.11.2007 - Grupa 2, 3, 4, 8, 10[/FONT][/B]
[B][/B]
[B][FONT=Tahoma]No i charty [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Afghan Hound [/FONT][/B][FONT=Arial] (Chart afgański)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Greyhound [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Irish Wolfhound [/FONT][/B][FONT=Arial](Wilczarz irlandzki) [B]Maciej Lipiec (PL)[/B][/FONT]
[B][/B]
[B][FONT=Arial]Whippet [/FONT][/B][I][FONT=Arial][B]..... [/B][/FONT][/I][B][FONT=Arial]Iveta Vojteková (SK)[/FONT][/B]
[B][I][/I][/B]
[B][FONT=Arial]Chart Polski[/FONT][/B][FONT=Arial] [I]Polish Greyhound [/I][/FONT]
[B][FONT=Arial]Barzoi [/FONT][/B][FONT=Arial] (Chart rosyjski borzoj) [B]Vlastislav Vojtek (SK)[/B][/FONT]

[B][FONT=Arial]Deerhound[/FONT][/B][FONT=Arial] (Chart szkocki) [/FONT]
[B][FONT=Arial]Saluki [/FONT][/B][FONT=Arial](Chart perski)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Magyar Agar[/FONT][/B][FONT=Arial] (Chart węgierski) [I]Hungarian Greyhound[/I][/FONT]
[B][FONT=Arial]Piccolo Levriero Italiano[/FONT][/B][FONT=Arial] (Charcik włoski) [B][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial]Galgo Españo[/FONT][/B][FONT=Arial]l (Chart hiszpański)[B][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial][I]A[/I][/FONT][/B][B][FONT=Arial]zawakh[/FONT][/B][FONT=Arial] (Chart afrykański)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Sloughi[/FONT][/B][FONT=Arial] (Chart arabski) [I]Arabian Greyhound [/I]........... [B] Marion Finney(IE)[/B][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']Hej! Czy ktos ma namiary na fajny hotel/motel czy ccos w tym stylu, w ktorym przyjmuja gosci z pieskami i nie jest on szalenczo drogi? Niestey odpadl nam dotychczasowo zarezerwowany i nei mamy gdzie przenocowac z soboty na niedziele...[/quote]

wejdz na strone skoczynska travel lub oddziału poznanskiego oni maja pule pokoi w roznych hotelach. Rzeczywiscie hotele moga nie miec wolnych pokoi bo sa w gestii biura. Ceny to samo sprawdzałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...