Jump to content
Dogomania

[CK]Kobra- piękna i... samotna :( Ile jeszcze będzie czekać?! 7 lat to za mało? :(


Macho

Recommended Posts

  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślłam poprostu o tym, żeby to dopisać do listy ogłoszeń, żeby nie zrobił się bałagan na wątku. A tam na pierwszej pisze, że mi coś zawdzięczacie:oops:

Mam nadzieję, że te ogłoszenia pomogą Kobrze, przecież nie może tak długo czekać. Od czasu wyróżnienia alegratki przez cioteczkę agatę51 oglądalność Kobruni znacznie wzrosła, ale odzewu brak:shake:

Link to comment
Share on other sites

Często sprawdzam oferty w dziale przygarnę psa, parę razy już proponowałam tam Kobrę, ale teraz niestety nie wiem czy mogłabym ją tam zgłosić. Czy wiecie może jaki jest jej stosunek do dzieci?

poniżej link do wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukam-duzego-psa-lubiacego-dzieci-144465/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U Kobry nic nowego...
Schronisko jest w bardzo złej sytuacji- grozi nam likwidacja :(
Kobra, jak wszystkie psiaki, potrzebuje bardzo, bardzo wielu ogłoszeń...
wiem, że dziewczyny porobiły już sporo ogłoszeń, ale jeśli ktoś jest zalogowany gdzieś, gdzie Kobry jeszcze nie ma to bardzo, bardzo proszę, dodajcie ją... to dla niej jedyna szansa... Kobra nie jest młoda, jej charakter też nie należy do łatwych...
Proszę, pomóżcie... :(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Wrzucam na wszystkie wątki to i tu też :eviltong:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Założyłam wątek patrolujący akcję ogłaszania psów w związku z groźbą likwidacji CK[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sytuacja-krytyczna-grozi-nam-likwidacja-pilnie-ogloszenia-147159/#post13018361[/URL][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Bardzo proszę wszystkich prowadzących wątki o uzupełnianie informacji o psie, tj.:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]- tekst do ogłoszeń (jeśli takowy ma)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]- podstawowe informacje, na przykładzie Nelly (któryś może brakować oczywiście, ale powinno być jak najwięcej [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Sally (od Koanka)'][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]imię[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - Nelly[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]wiek[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - ok.10 lat[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]wielkość[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - maleńka [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]zachowanie wobec innych zwierząt[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - żadnej agresji wobec psów (w kojcu przebywa z kolegą) ani kotów (była sprawdzana)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]charakter[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - energiczna jak na swój wiek, lubi kontakt z człowiekiem, ale nie narzuca się, przyjazna[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]jazda samochodem[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - nie sprawdzona (?)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]komendy[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - nie zna ich (?)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]chodzenie na smyczy[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - dobrze chodzi na smyczy, nie jest trudno ją utrzymać[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]zachowywanie czystości[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - trudno przewidzieć[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]zdrowie[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]miejsce pobytu[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - schronisko Cichy Kąt w Tarnowskich Górach (Śląsk)[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]wymogi co do domu[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] - brak kryteriów[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]dane kontaktowe: [/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]602318518 - Ania[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]600634303 - Krzysiek[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]- nowe zdjęcia (a nie ma ich na stronie)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]- gdzie już ma ogłoszenia ALE TYLKO TE AKTUALNE, CZYLI sprzed kilku tyg. a nie miesięcy [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Poza tym patrzeć, czy któregoś nei brakuje (a ma wątek, bo tylko te wrzuciłam...)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Coś tu cicho... :(

Kobra nadal czeka, ostatnio kilku mieszkańcó[I]w Cichego Kąta [/I]znalazło Dom, a Kobrą żadnego zainteresowania... :(

Mogę prosić o ogłoszenia dla Kobruni?
Kiedyś było w pierwszym poście były wszystkie linki do jej ogłoszeń, ale nie wiem czemu połowa zniknęła... :roll:
Albo automatycznie kiedy wygasły to linki "się usunęły", albo "cuś" z dogo... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='agata51']Fakt, były problemy z wejściem na wątek. Czy Kobra ma allegro?[/QUOTE]

chyba nie ma allegro

ja biorę się za kolejne ogłoszenia

przygarnijzwierzaka.pl
kupujsprzedaj.pl
neeon.pl
katowiczak.pl
hiperogloszenia.pl
nasipupile.pl
kokosy.pl
kupiepsa.pl
ojej.pl
slaskieogloszenia.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...