Jump to content
Dogomania

Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!


DORA1020

Recommended Posts

Próbowałam dziś wykorzystać piękne słoneczko, chwilę wolnego czasu i fakt, że dziecięcie mi wyległo na podwórko, ale Sonia nie chciała się fotografować, wciąż uciekała do boksów wewnętrznych, a potem na swój wybieg. Gromadziły się chmury i wczesniej parę razy zagrzmiało z oddali i chyba po prostu bała się burzy... Tylko taka jedna fotka nam wyszło i to jeszcze musieliśmy Sonię przypiąć na smycz :)

[IMG]http://images61.fotosik.pl/922/e5feb24b31de6a53.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Innym razem. Słoneczka nie zabraknie,
Sonia jest usprawiedliwiona. Każdy normalny pies boi się burzy. :smile:
Pierwszy raz w życiu mam sunię, która nie reaguje na burzę, a nawet na fajerwerki. Dziwaczka. ;)
Bardzo lubię Twoją Córeczkę na zdjęciach z psiakami, Murka. Mała zaklinacza psów. :loveu:
Na zdjęciach z Dziecięciem widac, że Sonia jest w sumie niedużym psem.
I pięknym. W moim guście.
Dlaczego nikt jej dotąd nie wypatrzył?... :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Innym razem. Słoneczka nie zabraknie,
Sonia jest usprawiedliwiona. Każdy normalny pies boi się burzy. :smile:
Pierwszy raz w życiu mam sunię, która nie reaguje na burzę, a nawet na fajerwerki. Dziwaczka. ;)
Bardzo lubię Twoją Córeczkę na zdjęciach z psiakami, Murka. Mała zaklinacza psów. :loveu:
Na zdjęciach z Dziecięciem widac, że Sonia jest w sumie niedużym psem.
I pięknym. W moim guście.
Dlaczego nikt jej dotąd nie wypatrzył?... :sad:[/QUOTE]

Ja też się dziwię,że do tej pory Sonia nie ma domu. Też uważam,że to śliczna sunia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']Dominikabankert, jak miło, że nas odwiedziłaś. :loveu:
Sonia to naprawdę kochana sunia. Ma tu Dobrych Przyjaciół.
Ale trochę nas mało... :sad:
Zaglądaj. :smile:[/QUOTE]


posle jej symboliczny grosz w przyszlym tyg niestety ale wszystkie adopcje stoja nikt nie adoptuje a dogomaniacy sie tak staraja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']mam tez przy okazji pytanie moze ktos wie szukam w miare taniego hotelu lubdt platnego dla psa troche wiekszego niz Sonia jesli cos wiecie to prosze dajciemiznac[/QUOTE]

Witamy na watku. :) Cioteczki napewno cos wiedza . Ja osobiscie nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Nikt jej nie chce moze dlatego,ze swoje lata ma....sama nie wiem,przeciez jest taka sliczna i taka dobra.[/QUOTE]
ale ma poczciwą kochaną mordkę! po prostu nie miała szczęścia trafić na swojego...

Link to comment
Share on other sites

Niestety zauważyłam taką regułę, że pies powyżej 4 latach jest bardzo często uważany za "starego"...
Wczoraj Tola robiła wizytę PA pod Zamościem dla psiaka, który był u nas i znalazł dom gdzie indziej i plan był taki, że zaprezentuje inne pieski, m.in. Sonię podesłałam, ale wizyta wypadła kiepsko. Państwo sobie co prawda zostawili zdjęcia Soni (i Pucka, te dwa psiaki ew. brali pod uwagę), ale nawet jeśli się odezwą, to ustaliłyśmy z Alą123, że żaden pies tam nie trafi.

Do nas ludzie przyjeżdżają, ale jakoś na Sonię nikt nie zwraca uwagi, nie wiem dlaczego :(

Czy Sonię doszczpić przy okazji na wirusówki (szczepiona była ponad rok temu)?

Link to comment
Share on other sites

Pani Hotelikowa:evil_lol: nie traci Pani nadziei lepiej poczekac niz a wydac do jakis dziadow:oops:[quote name='Murka']Niestety zauważyłam taką regułę, że pies powyżej 4 latach jest bardzo często uważany za "starego"...
Wczoraj Tola robiła wizytę PA pod Zamościem dla psiaka, który był u nas i znalazł dom gdzie indziej i plan był taki, że zaprezentuje inne pieski, m.in. Sonię podesłałam, ale wizyta wypadła kiepsko. Państwo sobie co prawda zostawili zdjęcia Soni (i Pucka, te dwa psiaki ew. brali pod uwagę), ale nawet jeśli się odezwą, to ustaliłyśmy z Alą123, że żaden pies tam nie trafi.

Do nas ludzie przyjeżdżają, ale jakoś na Sonię nikt nie zwraca uwagi, nie wiem dlaczego :(

Czy Sonię doszczpić przy okazji na wirusówki (szczepiona była ponad rok temu)?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Murka, to niestety tak jest... Dla wielu ludzi Sonia, która ma siedem lat, jest stara. :sad:
Nie tracę nadziei, bo jeśli Sonia ma znaleźc Dom, to na pewno jest w dobrym miejscu i dobrych rekach. :)
Musi znaleźc Dom, bo jest za młoda, żeby do końca życia przebywac w hoteliku. Kto to udźwignie?...
Ja też się martwię o naszą sunieczkę, Dora... :sad:
Zadecyduj o szczepieniu.
Są bardzo różne szkoły na temat wirusówek. Ja szczepię co roku, bo mój wet szczepi tak swojego ukochanego psa. ;)
Planowałam właśnie wpłacic dla Soni 200 zł. Zrobię to jutro. I jutro pieniądze będą u suni, bo poczta ma teraz przelewy ekspresowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...