Jump to content
Dogomania

Pepe z przetrąconym kręgłosupem prosi o życie.....


ewu

Recommended Posts

[quote name='ewu']Nie wiem bo Pepe jest u Makili.
Prosiłam żeby dzisiaj spisała wszystkie leki , jakie dostał[/QUOTE]


moja jak miała wylew (zauważony w stadium początkowym) dostała steryd, combivit, które trzeba było powtarzać kilka razy; od razu miała wprowadzony karsivan już do końca swoich dni. Po wylewie pozbierała się i wróciła całkiem do formy. Zmarła na nowotwór, gdyby nie on pewnie by jeszcze żyła (miała 16 lat);

ile lat ma Pepe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']moja jak miała wylew (zauważony w stadium początkowym) dostała steryd, combivit, które trzeba było powtarzać kilka razy; od razu miała wprowadzony karsivan już do końca swoich dni. Po wylewie pozbierała się i wróciła całkiem do formy. Zmarła na nowotwór, gdyby nie on pewnie by jeszcze żyła (miała 16 lat);

ile lat ma Pepe?[/QUOTE]
Około 15 , jeśli go dobrze ocenili...

Link to comment
Share on other sites

Pepuś po zastrzykach czuje się dużo lepiej. Jest żywszy i lepiej chodzi, ale jednak trochę się zatacza.

We wtorek dostał w zastrzyku steryd, nivalin i miligamma.
Dzisiaj też dostał nivalin, miligamma i witaminy z grupy B.

Dstałam zastrzyki na sobotę i jeżeli Pepuś będzie się dobrze czuł, to kolejne wizyty nie będą konieczne. Natomiast gdy dalej będzie miał problemy z chodzeniem, to będą kolejne zastrzyki. Wzięłam też leki przeciwbólowe na trzy dni gdybym widziała, że coś go boli, to mam mu podać.

To faktura za dzisiejszą wizytę

[IMG]http://i60.tinypic.com/2gvk4ki.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Pepuś po zastrzykach czuje się dużo lepiej. Jest żywszy i lepiej chodzi, ale jednak trochę się zatacza.

We wtorek dostał w zastrzyku steryd, nivalin i miligamma.
Dzisiaj też dostał nivalin, miligamma i witaminy z grupy B.

Dstałam zastrzyki na sobotę i jeżeli Pepuś będzie się dobrze czuł, to kolejne wizyty nie będą konieczne. Natomiast gdy dalej będzie miał problemy z chodzeniem, to będą kolejne zastrzyki. Wzięłam też leki przeciwbólowe na trzy dni gdybym widziała, że coś go boli, to mam mu podać.

To faktura za dzisiejszą wizytę

[IMG]http://i60.tinypic.com/2gvk4ki.jpg[/IMG][/QUOTE]

po wylewie wizyty są konieczne co jakiś czas
wylewy lubią się powtarzać;
no i taki staruszek po wylewie powinien zostać zabezpieczony lekiem

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do dziadka Pepinka i mocno trzymam kciuki , że szybko odzyska pełną formę.
Mam nadzieję , że poza wylewem nic mu nie dolega . Chodzi mi o to , że w tym wieku psiak może się posypać praktycznie z dnia na dzień :( Teraz właśnie przeżywamy to w rodzinie z naszym staruszkiem :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...