Jump to content
Dogomania

Marcel/Mentos już w DS bardzo Wam dziękuję za pomoc!!!


mestudio

Recommended Posts

Rachunek z wyszczególnionymi kosztami i numerem konta do spłaty długu :
Marysiu koniecznie z dopiskiem : uregulowanie rachunku bezdomnego psa Mentosa.

[IMG]http://i41.tinypic.com/foirte.jpg[/IMG]

i zastosowane leki :

[IMG]http://i41.tinypic.com/2j2euxj.jpg[/IMG]

Pani Anetka została zaopatrzona również w komplet leków. Oby tylko pomogły.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malgoska']A on mial leczone wcześniej te uszy???
Jakiś antybiotyk?[/QUOTE]

Małgosiu Pani Anetka była z chłopakiem u osiedlowego weta bo ja nie mogłam podjechac. Spojrzał i stwierdził że są mega brudne ale z pewnością sobie z tym poradzi :roll: Anetka czyściła mu uszka codziennie i zakrapiała kropelkami ...niestety nic to nie dało a uszy z dnia na dzień były coraz gorsze i gorsze. Wróblewski jak je zobaczył to się przeraził.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Małgosiu Pani Anetka była z chłopakiem u osiedlowego weta bo ja nie mogłam podjechac. Spojrzał i stwierdził że są mega brudne ale z pewnością sobie z tym poradzi :roll: Anetka czyściła mu uszka codziennie i zakrapiała kropelkami ...niestety nic to nie dało a uszy z dnia na dzień były coraz gorsze i gorsze. Wróblewski jak je zobaczył to się przeraził.[/QUOTE]

osiedlowy wet do odstrzału.............

Link to comment
Share on other sites

Marysiu doszła karma psia :) a razem z nią ten sam kurier oddał nam z powrotem karmę kota :roll: powiedział że jak będzie zlecenie to ją zabierze inaczej ją nam zostawia i mamy ją przyjąć :roll: no to mamy gratiss :eviltong: Marysiu skontaktuj się z firmą od karm aby zrobili zlecenie bo przecież to ich pieniążki i towar :) Pani Anetka czeka na syganał aby mogła przekazać karmę kurierowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']oj tak !!! szkoda mi słów ...omijam osiedlowego weta od lat z daleka.
Mentosek chodzi w kołnierzu bo rozlizuje rany na ogonie :( ech ...w tej chwili siedzi z opatrunkiem z Rivanolu.[/QUOTE]

Biedaczysko :( Wiem, że to konieczne, ale pewnie baaaardzo mu się to nie podoba :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']na ogonie ma te ranki?
a gruczoły miał wyciskane?[/QUOTE]

tak tak ...gruczoły zostały wyczyszczone. Poproszę Beatkę o wstawienie zdjęcia choc nie jest zbyt wyraźne bo robione telefonem. Na ogonie jest duża paskudna rana a że nasz chłopak poradził sobie z kołnierzem podczas chwilowej nieobecności Pani Anetki to sobie tą ranę jeszcze rozlizał i od wczoraj się ślimaczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']tak tak ...gruczoły zostały wyczyszczone. Poproszę Beatkę o wstawienie zdjęcia choc nie jest zbyt wyraźne bo robione telefonem. Na ogonie jest duża paskudna rana a że nasz chłopak poradził sobie z kołnierzem podczas chwilowej nieobecności Pani Anetki to sobie tą ranę jeszcze rozlizał i od wczoraj się ślimaczy.[/QUOTE]

Psiakowi nie wytłumaczysz,że dla jego dobra powinien nie ruszać.. :( Kurczę.. :( Prześlij kochana,ja wstawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Przekażę Pani Anetce i zakupimy :) Mentosek pod czujnym okiem Pani Anetki udaje ( oczywiście ) że ogonek wcale ale to wcale go nie interesuje ;)[/QUOTE]

Moja Szelcia jak po sterylce chodziła w ubranku, to jak wracałam z pracy to miała zawiązane jeszcze tylko w jednym miejscu, wszystkie inne supełki były pokonane; tak nieustannie pracowała, żeby sie dostać do ranki i polizać.....

Marcelek jak mu się zacznie goić to przestanie. Będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Moja Szelcia jak po sterylce chodziła w ubranku, to jak wracałam z pracy to miała zawiązane jeszcze tylko w jednym miejscu, wszystkie inne supełki były pokonane; tak nieustannie pracowała, żeby sie dostać do ranki i polizać.....

Marcelek jak mu się zacznie goić to przestanie. Będzie dobrze[/QUOTE]

tylko to cholerne drapanie :shake: mimo że ostatnio dostał zastrzyki odczulające drapie się jak opętany.

Link to comment
Share on other sites

kochani bardzo proszę o pomoc dla Jagny z tego wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240050-Owczarki-Iwony-watek-zbiorczy-onk%C3%B3w-w-Chacie-Zwierzaka?p=21323242#post21323242"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240050-Owczarki-Iwony-watek-zbiorczy-onk%C3%B3w-w-Chacie-Zwierzaka?p=21323242#post21323242[/URL] która jest po ciężkiej operacji z ogromnym rachunkiem do zapłacenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...