Jump to content
Dogomania

Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy


Szira

Recommended Posts

[quote name='Figunia']Pięknie dziękuję za kciuki.:buzi: Coraz bardziej są potrzebne...czas tak szybko biegnie.
Dopiero Sonia męczyła się w upalne dni, a już zima za pasem...:crazyeye:[/QUOTE]

Nie lubię zimy, ale tylko ze względu na te biedne zwierzęta:( :(:( w sumie to u nas już zimno a gdzie tam to zimy...
Figuniu a do kiedy a do kiedy Sonia może być u Ciebie? martwię się o nią...:( przepraszam, ale chyba to przeoczyłam:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='AgusiaP']Nie lubię zimy, ale tylko ze względu na te biedne zwierzęta:( :(:( w sumie to u nas już zimno a gdzie tam to zimy...
Figuniu a do kiedy a do kiedy Sonia może być u Ciebie? martwię się o nią...:( przepraszam, ale chyba to przeoczyłam:oops:[/QUOTE]

Okrutnie żal zimą wszystkiego, co bezdomne, głodne i cierpi. Straszny dla nich czas...

Lecę do córki 18 listopada.
Niby jeszcze trochę czasu jest, ale to zleci migiem...też się martwię, od dość dawna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']
A Twój brzdąc - Bandzior prawda? - to ile ma latek? Chyba młode jeszcze psiątko, skoro z zabaweczkami do Pańci lata...

....[/QUOTE]

Tak,Bandzior :) Ma 7 lat, więc taki wiek średni ;) Ale to będzie wieczny dzieciak tyko spacerki i zabawa mu w głowie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/serc_serducho8pq.jpg[/IMG]Figuniatko Soniatko sciskuniam:buzi:nasza ma 11 roczek i szaleje jak banda hipopotamkow :loveu::cool3::evil_lol::evil_lol:i my to kochamy jak szaleje , bo wtedy wiemy ,ze zdrowa nasza pogromczyni , ona kocha wsyckie istnienia na ziemi calej:iloveyou::iloveyou:tylko z wetami gorzej .... zamiera i umiera wtedy z placzu:-( i omdlenia .. ech .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/serc_serducho8pq.jpg[/IMG]Figuniatko Soniatko sciskuniam:buzi:nasza ma 11 roczek i szaleje jak banda hipopotamkow :loveu::cool3::evil_lol::evil_lol:i my to kochamy jak szaleje , bo wtedy wiemy ,ze zdrowa nasza pogromczyni , ona kocha wsyckie istnienia na ziemi calej:iloveyou::iloveyou:tylko z wetami gorzej .... zamiera i umiera wtedy z placzu:-( i omdlenia .. ech .....[/QUOTE]

No proszę, jeszcze lepsza artystka! 11 letnia szczeniarka... :crazyeye: :klacz::bigcool::Cool!:

Niech szaleje i rozrabia jak najdłużej :Dog_run:

a wetów omijać wielkim łukiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Proszę Cioteczki o uwagę!!![/B]
Ponieważ Sonia ma już swój DS (oby!!!), chciałabym abyście zadecydowały, co począć z zebranymi pieniążkami. Z bazarku Cioci Ewuni otrzymałam 285zł, z bazarku Cioci Poker - 30zł. Razem 315zł. Za leki na stawy, oddałam Patrycji 80zł (potwierdzenie, post 244). Czyli, zostało 235zł.
Miałam Soni kupić olej lniany, ale dostałam 250ml za darmo. Pestek też nie kupowałam jeszcze, bo mam furę "swoich". Trzeba najpierw zużyć to, co jest.
Jesli nowi Państwo zechcą, kupię Im i przekażę. Oby tylko zechcieli kontynuować tą kurację. To dla mnie najważniejsza teraz troska...A zostanie wówczas 155zł (pestki 55zł, olej lniany 25zł)
Jak nie kupię nic, to do zadysponowania będzie kwota 235zł

Jeśli Ciocie zgodziły by się, to te pieniążki chciałabym przekazać dla b. zadłużonego Zahira Suni2000. Ale jestem otwarta na Wasze sugestie.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/component/odudecard/odudecardshow/21/630.html"][IMG]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/wale50ss.jpg[/IMG][/URL]sciskam kochana sciskam ogromnie , aby milala dziecineczka tak dobrze , juk u Ciebie Figuniu:buzi::buzi::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Figuniu, już pisałam Ci na pw, ale napiszę też tutaj ;)

Jestem przeszczęśliwa, że udało się znaleźć DS dla Soni! Zaczynałam się już powolutku martwić, bo termin Twojego wyjazdu był już coraz bliżej, a tu taka niespodzianka!:multi:
Mam nadzieję, że Sonia będzie szczęśliwa w nowym domku i rozpieszczana do końca swoich dni, no i że czasem nowi właściciele dadzą znać co słychać, wyślą zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

Tak nagle? Jak to się stało? Nie przestraszyła ich choroba Soni?
Może jednak lepiej poczekaż chociaż kilka dni z rozdysponowaniem pieniędzy jak już będzie pewne,że Sonia ma DS do końca życia.
Moje drobne pieniążki chciałabym przekazać jednak na staruszki u kikou.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][URL="http://www.dogomania.pl/component/odudecard/odudecardshow/21/630.html"][IMG]http://www.supergify.pl/images/stories/ecard/wale50ss.jpg[/IMG][/URL]sciskam kochana sciskam ogromnie , aby milala dziecineczka tak dobrze , juk u Ciebie Figuniu:buzi::buzi::modla::modla::modla:[/QUOTE]

Też Cię ściskam Ewuniu, dziękuję za wsparcie i sympatię...:buzi::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Figuniu, już pisałam Ci na pw, ale napiszę też tutaj ;)

Jestem przeszczęśliwa, że udało się znaleźć DS dla Soni! Zaczynałam się już powolutku martwić, bo termin Twojego wyjazdu był już coraz bliżej, a tu taka niespodzianka!:multi:
Mam nadzieję, że Sonia będzie szczęśliwa w nowym domku i rozpieszczana do końca swoich dni, no i że czasem nowi właściciele dadzą znać co słychać, wyślą zdjęcia:)[/QUOTE]

Szczerze mówiąc, nie umiem się jeszcze cieszyć.
Pusto w domu, nikt mnie nie wita :shake:
I ten niepokój, jak Jej tam jest, czy nie jest znowu smutna...
Wolałabym jej nikomu nie oddawać :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Tak nagle? Jak to się stało? Nie przestraszyła ich choroba Soni?
Może jednak lepiej poczekaż chociaż kilka dni z rozdysponowaniem pieniędzy jak już będzie pewne,że Sonia ma DS do końca życia.
Moje drobne pieniążki chciałabym przekazać jednak na staruszki u kikou.[/QUOTE]

Poszło to błyskawicznie.
W piątek wieczorem dostałam maila z info, że Państwo chcą spotkać się nazajutrz, by zobaczyć Sonię. Wczoraj więc było spotkanie a dziś Sonia już jest w nowym domku, bo Państwo od początku byli na "TAK" i tej decyzji nie zmienili.
Oni właśnie zapragnęli pomóc jakiemuś starszemu, choremu psiakowi, no i wpadła Im w oczy właśnie Sonia... Cuda się zdarzają, jak widać...
A ponieważ Państwo mają dwa psiaczki i między malutką rezydentką Lili, a Sonią dość mocno zazgrzytało (Spajkuś Sonię zaakceptował), i w dodatku Pani Magda została sama, bo Jej mąż własnie wyjechał w delegację, zatem obiecałam, że będę pomagać przy spacerkach. 3 psy, w tym 2 kłapiące do siebie suńki, to trochę za dużo na początek.
Zatem o 22 zobaczę (i wyprowadzę Sonię), a jutro ok. 15.
W ogóle, to żałuję, że nie poczekałyśmy z tym oddaniem do środy, do powrotu męża Pani Magdy...

Nie ma sprawy, jeśli tylko Sonia tam zostanie, wcale nie taka drobna suma, pójdzie dla psiaczków Kikou.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A jest kontakt z DS? Jest we Wrocławiu ?[/QUOTE]

Minęłyśmy się z postami, ale jak już na pewno przeczytałaś Pokerku, kontakt jest i będzie (dokąd Państwo zechcą), a mieszkają w okolicy pl. Bema. Mam nadzieję, że w pół godz. tam dotrę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker'][B]Tak nagle?[/B]Jak to się stało? Nie przestraszyła ich choroba Soni?
Może jednak lepiej poczekaż chociaż kilka dni z rozdysponowaniem pieniędzy jak już będzie pewne,że Sonia ma DS do końca życia.
Moje drobne pieniążki chciałabym przekazać jednak na staruszki u kikou.[/QUOTE]

Wcale nie tak na nagle, domy dla Sonii szukamy odkąd opuściła schronisko. Było kika innych zapytań, maili, telefonów, ale nic szczególnego, więc te inf nie pojawiły się na dogo. Nie chciałyśmy zapeszać.

figuniu pani Aga da sobie radę. Te zgrzyty pomiędzy Lili a Sonią to nic w porównaniu z tym co ja miałam w domu, a teraz Jumper przepuszcza Sunie do miski i nie ma mowy o jakichkolwiek zgrzytach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Wcale nie tak na nagle, domy dla Sonii szukamy odkąd opuściła schronisko. Było kika innych zapytań, maili, telefonów, ale nic szczególnego, więc te inf nie pojawiły się na dogo. Nie chciałyśmy zapeszać.

figuniu pani Aga da sobie radę. Te zgrzyty pomiędzy Lili a Sonią to nic w porównaniu z tym co ja miałam w domu, a teraz Jumper przepuszcza Sunie do miski i nie ma mowy o jakichkolwiek zgrzytach:)[/QUOTE]

Oby tak było!
Tylko, że tutaj to dwie suńczychy...i te nierówne gabaryty. Choć Soni nie podejrzewam, ale gdyby się mocno rozeźliła, to ten ratlerek nie ma szans...
Ale też niewykluczone, że Sonia ucierpi, bo Lili to przecież z charakteru rotek...już widzę Sonię pokąsaną i :-(:shake::-(
Zaraz do nich biegnę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...