Jump to content
Dogomania

Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='madziak25']Cioteczki, a może by zrobić bazarek? ja w niedzielę będę w Sosnowcu bo mam egzamin - mogłabym komuś przekazać kto zrobiłby na szybko bazarek-wybaczcie ja czasowo nie dam rady. Rzeczy nie ma dużo - są kolczyki, pierścionek z apartu, 2 paski i parę drobiazgów.[/QUOTE]
Bardzo chcemy rzeczy na bazarek:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziak25']:) ok to ja wszystko poszykuję:)[/QUOTE]

[quote name='teresaa118']Moje stale 35 poszlo.[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']Moje "niestałe" też poszło :)[/QUOTE]

[quote name='halszka']Wspaniale,że ta prześliczna sunia jest już bezpieczna:) gdy tylko będzie gotowa do adopcji pomogę chociaż w ogłoszeniach a na razie trzymam kciuki żeby Lara szybko się odnalazła w nowej sytuacji :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='madziak25']Moja deklaracja tez poszła:)[/QUOTE]

Serdeczne dzięki!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Nie wiem, jak Ci dziękować:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]


Gabi jak tego naszego aniołka kiedyś będziemy miały przyjemność spotkać to zacałujemy go na śmierć :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Gabi jak tego naszego aniołka kiedyś będziemy miały przyjemność spotkać to zacałujemy go na śmierć :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

O nie, tylko nie na śmierć, bo kto wtedy psiaki wspomoże ??????????:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Ja zza grobu też będę wspierać:lol: i już sobie postanowiłam, że będę straszyć tych, co psiaki męczą:evil_lol:[/QUOTE]
I bardzo dobrze:):) Strasz, ale póki co to lepiej nam żyj:loveu::loveu:
Ja też będę dopiero w niedzielę wieczorem:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Cieszę się, że wszystko się układa i niunia już zabezpieczona na jeden miesiąc na pewno :) ja niestety jak zwykle finansowo pomóc nie mogę :sad: a bazarek zarezerwowany dla Inki, która powoli popada w długi, a do tego na sterylkę trzeba uzbierać :sad:[/QUOTE]

Kochana, ważne, że jesteś u Lary na wątku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...