Jump to content
Dogomania

Maja z puntu przetrzymań w małopolsce.......proszę o pomoc...............


MALWA

Recommended Posts

[quote name='zozola77']no dobra daje 5 zl stalej od sierpnia jesli jeszcze bedzie taka potrzeba :loveu:

a wszyscy chyba pobiegli pomoc starszemu "brzydalkowi" z kozienic ;)[/QUOTE]


Dziękuję pięknie!

A u brzydalka byłam juz wczoraj...............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wieści z hoteliku: Maja wciąż bardzo wesoła, bezproblemowa i zdrowa :), podobnie jak Messi uwielbia wodę i zabawy z nią, ogólnie to sobie czasem organizuje sama zabawy w kojcu, to jakiś kocyk potarmosi, to miskę z wodą pomyli z basenem :) i się tapla. Nudzi jej się w kojcu, koniecznie potrzebuje kogoś kto mógłby z nią poszaleć, pobiegać. Prawdopodobnie za tydzień, we czwartek będzie mieć sterylizację. Oprócz jednego telefonu o nią, nie było nic więcej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']wieści z hoteliku: Maja wciąż bardzo wesoła, bezproblemowa i zdrowa :), podobnie jak Messi uwielbia wodę i zabawy z nią, ogólnie to sobie czasem organizuje sama zabawy w kojcu, to jakiś kocyk potarmosi, to miskę z wodą pomyli z basenem :) i się tapla. Nudzi jej się w kojcu, koniecznie potrzebuje kogoś kto mógłby z nią poszaleć, pobiegać. Prawdopodobnie za tydzień, we czwartek będzie mieć sterylizację. Oprócz jednego telefonu o nią, nie było nic więcej...[/QUOTE]

Dziekuję za informacje o Majce.

Biednej sie nudzi, a poza tym gorąco, to się mała tapla w wodzie.

A ten terlefon, to pewnie nic konkretnego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziekuję za informacje o Majce.

Biednej sie nudzi, a poza tym gorąco, to się mała tapla w wodzie.

A ten terlefon, to pewnie nic konkretnego?[/QUOTE]

już się pan nie odezwał to pewnie szuka dalej...

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry w nowym tygodniu :) Maja mieszka w kojcu z całkiem dziką suczką, sunia urodziła się w lesie i cały czas chowa się z budą. Nasza Maja jest grzeczna, nie zaczepia jej, jakby rozumiała, że trzeba poczekać jak sunia dojdzie do siebie

Link to comment
Share on other sites

Napisałam wczoraj do Angeliki, by podała od kiedy jest u niej Maja.

Ustalone jest, ze za dzień płacimy po 12 zl z karma, ale nie wiem za ile dni wypłacić.

Pewnei zapłacimy z Niufkowych pieniążków, bo tu mamy tylko 50 zł............

Link to comment
Share on other sites

Z wątku zagłodzonego Amora, który trafił do DS:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988-Psiak-w-typie-Rhodesiana-zagłodzony-prawie-na-śmierć-(-POTRZEBNA-POMOC[/URL]!!!

przepisuję dla Majki kwotę 199,10 zł.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zapłąciłam za:
- hotel 336 (12 zł za 28 dni),
- odpchlenie 15 zł,
- dowóż Majki z Olkusza do hoteliku - 35 zł,

Łącznie zapłaciłam 386 zł.


Majka obecnie jest na minusie!!!!

Ma - 136,90 zł.

Nie zapłaciłam jeszcze do weta za odrobaczenie ( a to kilkanaście złotych ).

Jutro ma odbyć sie sterylka, na którą nie ma pieniędzy.............


Czy może nam ktoś pomóc, proszę..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wczoraj zapłąciłam za:
- hotel 336 (12 zł za 28 dni),
- odpchlenie 15 zł,
- dowóż Majki z Olkusza do hoteliku - 35 zł,

Łącznie zapłaciłam 386 zł.


Majka obecnie jest na minusie!!!!

Ma - 136,90 zł.

Nie zapłaciłam jeszcze do weta za odrobaczenie ( a to kilkanaście złotych ).

Jutro ma odbyć sie sterylka, na którą nie ma pieniędzy.............


Czy może nam ktoś pomóc, proszę..........[/QUOTE]

Przelałam dzisiaj Maji 20 zł jednym przelewem z deklaracją dla Messiego. Więcej nie dam rady :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zapraszam serdecznie na bazarek, który w połowie jest dla Majki:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245866-BAZAREK-CEGIEŁKOWY-DLA-MAJKI-I-BARREGO-Z-NAGRODĄ!-DO-25-08-godz-22-00?p=21146194#post21146194[/URL][/QUOTE]


Dzień dobry !

Na bazarku cegiełkowym, który zrobiłam dla Majki i Barrego mam już kupione cegiełki za 75 zł ! Yupppi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Malwa wielkie dzięki za bazarek! może teraz coś drgnie. A telefonów dalej brak. Gdybyście znali kogoś odpowiedzialnego, któ szuka amstaffki to proszę o info[/QUOTE]

Na wątku nikt Majki nie odwiedza, deklaarcji ma tylko 5 zł, i to od sierpnia, to chciaciaz ten bazarek jakoś ją wspomoże.

Na razie mam deklaracje zakupou cegiełek na 85 zł, to dla Majki jest 42,50 zł.

Wiem, ze jeszcze zozola77 robiła bazarek dla Majki, ale nie wiem na razie ile tam uzbierano pieniążków i na ile to starczy.



Majka jest na minusie 116 zł.



Czy Majka ma dzisiaj sterylkę? Jaki może być orientacyjnie koszt ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']mam juz wszytskie wpłaty z bazarku dla MAji...razem z nadwyzkami z przesyłek uzbierało sie 130,25 zł..zaokrąglam do 140 zł i najpóźniej jutro wysyłam MAlwa na Twoje konto...dołoże tez do tej kwoty swoja stałą za sierpień czyli 5 zł...[/QUOTE]

BARDZO DZIĘKUJEMY za bazarek i całą pomoc. Udało się choć na sterylizację uzbierać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']mam juz wszytskie wpłaty z bazarku dla MAji...razem z nadwyzkami z przesyłek uzbierało sie 130,25 zł..zaokrąglam do 140 zł i najpóźniej jutro wysyłam MAlwa na Twoje konto...dołoże tez do tej kwoty swoja stałą za sierpień czyli 5 zł...[/QUOTE]

Dziękuję pięknie za bazarek! Super wynik! Gratuluję!


[quote name='Till']BARDZO DZIĘKUJEMY za bazarek i całą pomoc. Udało się choć na sterylizację uzbierać[/QUOTE]

A jak Majka czuje sie po operacji?


I ile ona będzie nas kosztować?

Link to comment
Share on other sites

Witam z rana !

Wysłalam wczoraj 110 zaproszeń na bazarek, i z tego.........przyszły tylko 3 osoby...............

Obecnie mam sprzedane cegiełki za 110 zł, to Majeczka jest do przodu o 55 zł, a właściwe jej dług zmalał do 60 zł.................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...