Jump to content
Dogomania

Maja z puntu przetrzymań w małopolsce.......proszę o pomoc...............


MALWA

Recommended Posts

To co wiem o Mai na tą chwilę to:

Maja to młodziutka suczka, która jest mixem gończego polskiego i szuka domu, w którym znajdzie miłość i opiekę. Jest wesoła i bardzo lgnie do człowieka. Ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Na koty nie zwraca szczególnej uwagi, może dogadać się z niedominującymi psami i suczkami.
Nie wiem co jeszcze napisać, ale napewno będzie odrobaczana , szczepiona i sterylizowana. W każdym razie Angelika mówi, że jest bardzo fajna, ale charakterna, nie daje się zdominować i potrafi ustawić inne psy, ale jak się do niej nie stawiają to ona też nic nie robi. Jest jeszcze chuda i waży około 12-14 kg, więc docelowo może ważyć z 18kg max, a suka gończego około 20-25 kg więc pewnie jest zbliżonej wielkości.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']Kochana, otrzymasz konto, tyle, że teraz jeszcze nie wiadomo kto zbiera na Majke.[/QUOTE]

A ja chciałam Ciebie prosić o bycie skarbnikiem bo świetnie to robisz. Odpadł Amor i Niufek więc może mogłabyś??? ;)

Link to comment
Share on other sites

dziś pytałam co u Majci. Jest bardzo wesołą sunią, uwielbia spacery, widać, że na nie chodziła. Jak tylko widzi smycz i, że się do niej idzie to jest bardzo szczęśliwa. Ładnie chodzi na smyczy tylko na początku z radości trochę ciągnie. Jest odważna, bez wzgledu na jakiego psa trafia to taka cecha gończych:) i jak jej nikt nie zaczepia toleruje wszystkie psy, ale jak chcą ją obwąchiwać to sie nie daje, warknie ostrzegawczo, ale nie atakuje. Ogólnie jest grzeczna i bardzo fajna. Będzie w tym tygodniu odrobaczona, a później sterylizacja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Dziękuję, wpiszę to w wydarzeniu na FB.

Mam pytanie o jej wiek-coś wiadomo na ten temat? Bo nie wiem, czy ona jeszcze urośnie. I czy zachowuje czystość w domu, to też ważne.[/QUOTE]

jeśli chodzi o wiek to jest młodziutka, 1,5 do max 2 lata. Powinna przybrać na wadze i docelowo ważyć około 18 kg, jeśli chodzi o wzrost to jest trochę mniejsza od gończego i myslę, że już wiele nie urośnie, ale pewnie tak ogólnie się rozrosnie. Mój gończy ma dwa lata i wciąż nabiera kształtów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dziś pytałam co u Majci... [/QUOTE]

Same dobre wiadomości :) Ona mi z wyglądu trochę przypomina moją Czarę, dlatego tak mi się podoba. I kolejna cecha wspólna - Czara tez nie boi się żadnego psa, bez względu na gabaryty ;)

A nie wiesz, czy można by było Majusię odwiedzić? :> Czy takie wizyty raczej nie są wskazane?

Link to comment
Share on other sites

to fajna jest naprawde.....

a co do wizyty to chyba nie ma problemu, trzeba by sie tylko jakoś z missieek umówic ..szczegóły to juz z Till

ja tam byłąm tak z 3 tygodnie temu i pzonałąm Messiego, Barrego, Niufa i inne psiaki z Olkusza i nei tylko które tam są...no i samą włąscicielkę :lol:

pospacerowałysmy z psiakami zrobiłysmy fotki...w ogłoszenaich tez piszemy , ze psa mozna tam odiwedzic, poznac zabrac na spacer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']to fajna jest naprawde.....

a co do wizyty to chyba nie ma problemu, trzeba by sie tylko jakoś z missieek umówic ..szczegóły to juz z Till

ja tam byłąm tak z 3 tygodnie temu i pzonałąm Messiego, Barrego, Niufa i inne psiaki z Olkusza i nei tylko które tam są...no i samą włąscicielkę :lol:

pospacerowałysmy z psiakami zrobiłysmy fotki...w ogłoszenaich tez piszemy , ze psa mozna tam odiwedzic, poznac zabrac na spacer[/QUOTE]

dzięki za info :) właśnie chętnie bym pojechała zobaczyć psiaczki, bo to zupełnie co innego tak na żywo. A może Majusią się zainteresuje ta koleżanka Mamy, to miałaby ode mnie info z pierwszej ręki :)

Link to comment
Share on other sites

ciotki, czemu nie dałyście znać, że Maja ma swój wątek.

Prosiłyście, żebym dodała ją na ogólnym, a tu jednak ma swój wątek. To w takim razie tam ją usuwam(wkleję tylko link do jej wątku), następnym razem dajcie znać, bo bez sensu, zeby sie dublowało.

Już tyle tych wątków....ja nie ogarniam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']A ja chciałam Ciebie prosić o bycie skarbnikiem bo świetnie to robisz. Odpadł Amor i Niufek więc może mogłabyś??? ;)[/QUOTE]

Co mam zrobic, mogłabym, to będę, ale juz finansów kolejnego psa nie wezme sobei na głowę.

Do chętnych wyślę konto wieczorem lub jutro rano.


Na razie mam finanse Amora (250 zł), NIufka (nie pamietam kwoty), Messiego, Azira i teraz mam Majkę.


[quote name='missiaa']ciotki, czemu nie dałyście znać, że Maja ma swój wątek.

Prosiłyście, żebym dodała ją na ogólnym, a tu jednak ma swój wątek. To w takim razie tam ją usuwam(wkleję tylko link do jej wątku), następnym razem dajcie znać, bo bez sensu, zeby sie dublowało.

Już tyle tych wątków....ja nie ogarniam :)[/QUOTE]


Bo chyba najpierw był watek ogólny, a ja na prośbe Till załozyłam watek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Same dobre wiadomości :) Ona mi z wyglądu trochę przypomina moją Czarę, dlatego tak mi się podoba. I kolejna cecha wspólna - Czara tez nie boi się żadnego psa, bez względu na gabaryty ;)

A nie wiesz, czy można by było Majusię odwiedzić? :> Czy takie wizyty raczej nie są wskazane?[/QUOTE]

oczywiście, Majcie można odwiedzić, wziąć na spacer i nawet poprzytulać! :) wiec zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']Till mnie prosiła zeby poinformowac ze nie ma internetu..to chyba jakas powazniejsza sprawa i nie wiadomo ile potrwa...:shake:[/QUOTE]

dziękuję za umieszczenie informacji. Przyszedł magik i coś pogrzebał w komputerze i nagle zadziałało, problem mam ponoć z kompem, tylko narazie nie wiadomo jaki. Nie wiem jak może sam wyłączać dostęp do internetu?? sabotażysta przeklęty

Link to comment
Share on other sites

W takim razie tyrknę po południu i zapytam o termin :) bardzo chętnie wpadniemy poprzytulać i na spacer :)

Na FB jest już więcej osób w wydarzeniu, więc przydałby się nr konta do wpłat, bo może ktoś chce wesprzeć Maję grosikiem.

Poza tym jedna pani zrobiła dla niej kilka ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj wieczorem miałam pierwszy tel. o Maje. Rodzina z Krakowa, mieli kiedyś mixa gończego, ona ponoć bardzo go przypomina, ale myśleli, że jest podrostkiem i jeszcze urośnie. Coś napewno urośnie i przybierze na wadze, ale myślę, że napewno będzie mniejsza od rasowego gończego. Dla wielu to może być zaleta bo mniejszy piesek to mniejsze wydatki, łatwiej wszędzie zabrać i nie zajmuje dużo miejsca, a wygląda jak gończy. No cóż czekamy dalej, w każdym razie może zechcą ją odwiedzić w hoteliku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']opróżniłam już skrzynkę, eh jakie to proste :) więc można już pisać do mnie na pw[/QUOTE]

to napiszę, chyba że już znalazłaś mnie na FB :)

[quote name='Till']narazie je Joserę Economy. Pewnie jest przyzwyczajona do suchego, ale w swoim nowym domku chciałabym żeby mogła też jeść gotowane, domowe jedzonko nie tylko suchą karmę[/QUOTE]

Ok, dzięki za info :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Myślę, że będzie przede wszystkim konto potrzebne, oraz informacja z kim się kontaktować w sprawie Mai. Jak coś to będę oczywiście pośredniczyć, ale muszę mieć w miarę na bieżąco informacje, żeby tam umieszczać.
Planuję też pokazać Majusię znajomej, która szuka pieska :)[/QUOTE]

myślisz, że ta znajoma może się Mają zainteresować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']myślisz, że ta znajoma może się Mają zainteresować?[/QUOTE]

Mam nadzieję, ona zawsze miała suczki owczarka, ale ciągle trafiała na takie schorowane (choroba wychodziła później) i przede wszystkim chciałaby zdrowego pieska. Porozmawiam dzisiaj z moją mamą - one wspólnie wychodziły z psami na spacery, a później z nią i pokażę jej Maję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Mam nadzieję, ona zawsze miała suczki owczarka, ale ciągle trafiała na takie schorowane (choroba wychodziła później) i przede wszystkim chciałaby zdrowego pieska. Porozmawiam dzisiaj z moją mamą - one wspólnie wychodziły z psami na spacery, a później z nią i pokażę jej Maję :)[/QUOTE]

ok, to czekamy na wieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Co mam zrobic, mogłabym, to będę, ale juz finansów kolejnego psa nie wezme sobei na głowę.

Do chętnych wyślę konto wieczorem lub jutro rano.


Na razie mam finanse Amora (250 zł), NIufka (nie pamietam kwoty), Messiego, Azira i teraz mam Majkę.





Bo chyba najpierw był watek ogólny, a ja na prośbe Till załozyłam watek.[/QUOTE]

Dziękuję, że i tym razem zgodziłaś się pomóc. Nie dokładamy Ci już kolejnego psa. Maja ostatnia. No chyba, że się wyadoptują, a Ty się kiedyś zgodzisz to będziesz skarbnikiem

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie tu jestem...................


Widzę, ze Mają sa juz pierwsi zainteresowani, to dobrze, bo może szybciej znajdzie swoich ludzi.

Co do rozliczenia, to zaraz wysyłam nr konta do mdk8, bo jak na razie tylko ta jedna osoba poprosiła o konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...