Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

[quote name='Ayame Nishijima']W takim razie może zadziała coś innego. Pomyślimy, może podpytamy mądrzejszych...
[B]Jeśli się nauczyła, to musi być sposób na oduczenie. Czyz nie?[/B][/QUOTE]

Mam taką nadzieję:-)
No i pojechała koleżanka Nusi - Pepsi. Nusia zaprasza Amigę całym ciałkiem do zabawy, ale babcia Amiga jakoś nie jest skora do zabaw. No i ........... nuuuuuuudy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Nureczko kochana, zaraz sie ktos znajdzie, zobaczysz :)[/QUOTE]

Jest tu na działkach jeden psiak niedaleko nas, ale za płotem zachowuje się dokładnie tak samo jak Nusia u siebie. Ale tamten pokazuje garnitur zębów przy okazji. Pozwoliłam się Nusi zbliżyć do niego, ale nie wykazał nawet ociupinki ochoty do zapoznania się z Nusia :-(

[quote name='Nutusia']I niedługo przyjedziesz do nas - Kreska, Lili i Torka (jeśli jeszcze będzie), z pewnością Ci nie odmówią ;)[/QUOTE]

Już sie nie możemy doczekać :-)

Link to comment
Share on other sites

Nusia znalazła sobie frapujące zajęcie - kopanie dołków w ogrodzie :-(
Nie dość, że mi krety zryły dokumentnie działkę w zimie, to teraz Nusia zajęła się spulchnianiem ziemi. Tylko jakoś zbyt dogłębnie to robi :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Nusia znalazła sobie frapujące zajęcie - kopanie dołków w ogrodzie :-(
Nie dość, że mi krety zryły dokumentnie działkę w zimie, to teraz Nusia zajęła się spulchnianiem ziemi. Tylko jakoś zbyt dogłębnie to robi :-([/QUOTE]

Może szuka czegoś co pod ziemią żyje?
W sumie kopanie to taka... no zwyczajna aktywność. Czymś się trzeba zająć ;D
Moje Suczydło nie tylko nos ma w ziemi po aktywnym kopaniu ale i podniebienie zabite ziemią i ziemię między zębami... musze pomagać wyciągać, bo inaczej wchłania powoli w postaci błota a później oddaje razem z treścią żołądka. Tak więc ja bym na zaziemiony nochal nie narzekała. ;)

Link to comment
Share on other sites

ale dziewczęta (bo chłopców nie widze :) ) było się natenczas w odwiedzinach u Nusi i Amisi no i ewentualnie u Oli jeszcze :lol: było super. Mniam mniam wypasik. Nusia przylepka wielka. Ruchliwa bardzo i wpatrzona w Olę. Jak szłam do Oli dróżką to Nusia wybiegła i slizgiem wjechała na boczku pod moje nogi. Sie normalnie przeraziłam,a ona z radości takie ślizgi robiła wystawiając od razu brzusio do drapania. Chudzina tylko taka, ale przy jej intensywności i niewielkim polegiwaniu nie ma raczej szansy na przytycie. Przekochana psina:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi'] Nusia wybiegła i [B]slizgiem wjechała na boczku pod moje nogi[/B]. Sie normalnie przeraziłam,a ona z radości takie ślizgi robiła wystawiając od razu brzusio do drapania. Chudzina tylko taka, ale przy jej intensywności i niewielkim polegiwaniu nie ma raczej szansy na przytycie. Przekochana psina:loveu:[/QUOTE]

Gorzej, że przy tym ślizgu od razu leci fontanna siurków z radości i często udaje jej się trafić w najbliższego buta:-)
Całe szczęście, że ona ma taką przemianę materii i jest taka chuda, bo i Złoty Pan Doktor i nasze Złote Rehabilitantki wciąż mnie uczulają, że młoda nie może przytyć, żeby stawów nie obciążać.
A za wizytę bardzo, bardzo dziękujemy i liczymy na powtórkę. Bo nawet Nusi nie udało się nas zaprowadzić nad Rabę, bo takie były kałuże po burzy. Tam by dopiero pokazała jaka jest ruchliwa :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']i ja podczytuję o kopalnianych umiejętnościach pięknego Nuraska :)[/QUOTE]
Już teraz rozumiem, dlaczego dołek musiał się wciąż powiększać i powiększać. Nuras w upały prawie cały mości się w dołku:-)
[quote name='Nutusia']Nuśka, robię co mogę, żeby skończyć remont przed Twoją wizytacją, ale chyba mi się nie uda... :([/QUOTE]
No co Ty - masz jeszcze 2 tygodnie, a zresztą przyjadą Ci 4 ręce do pomocy :-)
[quote name='Mattilu']Bo remonty maja tendencje do przeciagania sie...[/QUOTE]

Oj wiem coś na ten temat niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...