Jump to content
Dogomania

Koralik - Z domu na ulicę, z ulicy do schrona, co dalej?!


Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']Alfa a jak się miewa Twoja sunia? Ile ma teraz lat?[/QUOTE]
Tara ma teraz 17 lat. Ma się dobrze :lol:. Co prawda teraz właśnie pojawiąją się jakieś drobne / mam nadzieję/ problemy zdrowotne ale przez te 5 lat od wzięcia jej ze schronu nie było żadnych problemów :multi:. Jest cudownym, idealnym psem - kocha wszystkich i wszystko i ... wcale nie szczeka. ŚREDNIO RAZ NA ROK WYDAJE JEDEN SZCZEK :evil_lol:. I mimo tych 17 lat, w tym 12 w schronisku, śmiga po schodach jak młoda sunia :lol:. Strasznei ją kocham i nie wyobrażam sobie, że mogłabym jej wtedy nie dostać...

Ona ma swój wątek na dogo bo na dogo ją wypatrzyłam... ale, wstyd się rzyznać, strasznei dawno nie uzupełniany...

[IMG]http://images41.fotosik.pl/331/3e8c8543469bafaemed.jpg[/IMG]
To ona - teraz Tara, kiedyś, w "złych" czasach Zula i jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/110336-Zula-i-AlfaLS-udowadniaj%C4%85-%C5%BCe-11-o-letnia-p%C3%B3%C5%82dzika-sunia-mo%C5%BCe-zosta%C4%87-dam%C4%85[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś ogłasza Koralika?

Kalina, przydałoby się, żebyś porozmawiała z Panią kierownik odnośni "preferencji" co do domu dla Koralika. Koralik miał robionych masę ogłoszeń, zgłosiły się dwa chętne domki i bez kompletnie żadnego sprawdzenia zostały odrzucone tak naprawdę nie wiadomo na jakiej podstawie. To jest dla mnie strata czasu ludzi, którzy zaangażowali się w pomoc dla Koralika i strata życia psiaka, któremu nie wiadomo ile tak naprawdę czasu zostało. To nie jest absolutnie personalny atak, ale skoro z tamtymi domkami było coś nie tak, to teraz w ogłoszeniu wypadałoby napisać czego po nowym domku oczekujemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bardzo mi smutno Koraliczku,że nie dane ci było mieć swojego domu i człowieka.

Moja sunia odeszla nagle 2 tygodnie temu,miala tylko 5 lat,wzięlam ją bardzo
przerażoną ze schronu 2 lata i 4m-ce temu.
Żałuję bardzo,że tak krótko byla z nami,pozostał wielki smutek.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem, dopiero teraz zobaczyłam, miał mieć dom i schronisko go nie wydało ??? Ani nie chciało go dać do DT ?
I co ?
I KORALIK nie doczekał :( :( :(.
A nikt nawet z wolontariuszy tego tutaj nie napisał ani co się stało.

Nie udało się pomóc, tyle było zastanawiania, tyle czasu, ja od tak dawna wiedziałam o Koraliku .. :(.
:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...