Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Lokey']Niestety nie będzie mnie przez weekend więc postaram się uzupełnić resztę jak wrócę, swoją drogą osoby które chciałyby mnie poznać osobiście i sprawdzić czy aby nie jestem wcieleniem Wioli zapraszam serdecznie w niedzielę na wystawę psów w Olsztynie, będę wystawiała po raz pierwszy moją Grzywkę :)[/QUOTE]
coraz bardziej przejrzyście to zestawienie wygląda. powodzenia na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Czytam to wszystko i nasuwa mi się kilka rzeczy. Szlag mnie trafia, że kolejny pies z naszego azylu trafił w niepowołane ręce. Kolejny psiak został skrzywdzony. Dostał się do jakiejś chorej psychopatki tylko dlatego, że kolejny raz osoba z naszego azylu postanowiła ratować świat nie panując kolejny raz nad sytuacją. Nie dziwi mnie to co się stało. Jest mi tylko przykro że nasze psy cierpiały. Że znowu nie udało się uartować ich przed chorą ambicją naszej wolontariuszki, która wie wszystko i to wie najlepiej, reszta ma siedzieć cicho i jej klaskać. A teraz nawet słowa tu nie napisała. Mimo, że upominaliśmy się o wieści o naszych psach. Ale po co jątrzyć w takim bagnie jak samemu się stwarza inne. Nie obrażając nikogo tu na dogo bardzo łatwo oszukać innych, wydać wyrok, nakłamać, uwierzyć kłamstwa. Nawet Wasze niektóre niki znam, daliście się nabrać, nie tylko tu.

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę możecie mi pw wysłać z tymi psiakami co by mi to nie umknęło, ktoś kojarzy imie tego basseta? Bardzo proszę o PW z wszystkimi iformacjami jakie macie na temat tych psiaków a ja to ogarne jak wrócę i dodam. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']nIE ROZUMIE ...[/QUOTE]

Przepraszam!! Tzn. Brakuje Sitka, co z nim, gdzie jest, jakie plany, że już nie zapytam skąd się wział u Wiolki i Karmelci?

A szczeniaka też warto wpisać w zestawienie, nie każdy czyta cały wątek, czasami tylkjo pare postów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='płomykówka']Witam wszystkich. Czytam to wszystko i nasuwa mi się kilka rzeczy. Szlag mnie trafia, że kolejny pies z naszego azylu trafił w niepowołane ręce. Kolejny psiak został skrzywdzony. Dostał się do jakiejś chorej psychopatki tylko dlatego, że kolejny raz osoba z naszego azylu postanowiła ratować świat nie panując kolejny raz nad sytuacją. Nie dziwi mnie to co się stało. Jest mi tylko przykro że nasze psy cierpiały. Że znowu nie udało się uartować ich przed chorą ambicją naszej wolontariuszki, która wie wszystko i to wie najlepiej, reszta ma siedzieć cicho i jej klaskać. A teraz nawet słowa tu nie napisała. Mimo, że upominaliśmy się o wieści o naszych psach. Ale po co jątrzyć w takim bagnie jak samemu się stwarza inne. Nie obrażając nikogo tu na dogo bardzo łatwo oszukać innych, wydać wyrok, nakłamać, uwierzyć kłamstwa. Nawet Wasze niektóre niki znam, daliście się nabrać, nie tylko tu.[/QUOTE]
Możesz napisać,które psy są z jakiego azylu? I czy już są w spisie???

Link to comment
Share on other sites

Wątek Sitka, który kończy się informacją o adopcji kolejny raz nie wiadomo dokąd. Przebywał u karmelci a ostatnio u wioli. Odebrany od niej przez danavas.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/178344-Czy-wiesz-dlaczego-nazwali-mnie-Durszlak[/URL]

Pies z Palucha więc dziewczyny z Warszawy mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']kILKA RAZY JUZ BYŁO PISANE ,ZE SZCZENIAK BASSET MA DOBRY DOM .zOSTAŁO TO SPRAWDZONE,[/QUOTE]
ale sprawdzone tzn wizyta tam była ? i gdzie to było pisane tu chyba nie ,ja tylko znalazlam info na fb ze ktos napisał ze go adoptuje
ps jaki pies z Palucha ? ten Sitek ,moge dac na fb to na pewno ktos sie odezwie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']To jest "Wiola", tylko w czarnych włosach[/QUOTE]

[quote name='funia']bardzo aktualna fota ,taką ją znałam .Fakt wlosy ciemne ,ale ile to roboty ...[/QUOTE]

a gdyby była fotka postaci w całości, byłoby widać, dlaczego udało jej się wcisnąć bajeczkę o ciąży

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ale ja nie sądzę żeby ten u W&M to był basset , dużo mu do basseta brakowało

zaraz wstawię zdjęcia które dostałam od demi[/QUOTE]

To jest jeden z bassetowatych. W ogłoszeniu jest napisane bassetmiix a więc nie czysty basset.Takich szczeniaków było więcej. Oto one.
[video=youtube;FKeehZv4RzU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FKeehZv4RzU[/video]

Link to comment
Share on other sites

A tutaj Sitek, który ma stały dom.
[URL]http://www.tiervermittlung.de/cgi-bin/haustier/details.pl?IDin=735211&asearch=&session=P4d5opnmO13WQbxZJQcH&nh=3[/URL]

Boczek
[URL]http://www.tiervermittlung.de/cgi-bin/haustier/details.pl?IDin=730119&asearch=&session=P4d5opnmO13WQbxZJQcH&nh=6[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='płomykówka']Witam wszystkich. Czytam to wszystko i nasuwa mi się kilka rzeczy. Szlag mnie trafia, że kolejny pies z naszego azylu trafił w niepowołane ręce. Kolejny psiak został skrzywdzony. Dostał się do jakiejś chorej psychopatki tylko dlatego, że kolejny raz osoba z naszego azylu postanowiła ratować świat nie panując kolejny raz nad sytuacją. Nie dziwi mnie to co się stało. Jest mi tylko przykro że nasze psy cierpiały. Że znowu nie udało się uartować ich przed chorą ambicją naszej wolontariuszki, która wie wszystko i to wie najlepiej, reszta ma siedzieć cicho i jej klaskać. A teraz nawet słowa tu nie napisała. Mimo, że upominaliśmy się o wieści o naszych psach. Ale po co jątrzyć w takim bagnie jak samemu się stwarza inne. Nie obrażając nikogo tu na dogo bardzo łatwo oszukać innych, wydać wyrok, nakłamać, uwierzyć kłamstwa. Nawet Wasze niektóre niki znam, daliście się nabrać, nie tylko tu.[/QUOTE]

Dziewczyno...prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy ile prawdy jest w tym co piszesz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...