Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='AlkaM']Uderz w stół............? Dlaczego tak bardzo poruszył cię link na strone Tino? Boisz się prawdy? Polecam lekturę ale w tłumaczeniu. Fundacja tino zaprzestała z dniem 01.07.13r. współpracę z Polską. Czyżby też czują się oszukani?[/QUOTE]

Oczywiście do tego cytatu powinna być moja odpowiedź: Nie moja droga. Po prostu zakończyła się współpraca z zupełnie innych powodów. I zamiast wymyślać to może zapytaj ich bezpośrednio? Z tego co wiem, oni nie wiedza, że tu taka afera bo złapali by się za głowy. Już zresztą się łapali jak okazało się, że w Polsce ludzie z ciemnogrodu wierzą, że psy są im sprzedawane i wywożone do laboratoriów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']Ja pitole. Może to aresztowanie to kolejna ściema.[/QUOTE]
Słuchajcie ...nie wszystko mozna pisac na watku ..[B].śiedzi na pewno[/B] a to ,ze się swieci to żaden dowód ....przestańcie wariować ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Oczywiście do tego cytatu powinna być moja odpowiedź: Nie moja droga. Po prostu zakończyła się współpraca z zupełnie innych powodów. I zamiast wymyślać to może zapytaj ich bezpośrednio? Z tego co wiem, oni nie wiedza, że tu taka afera bo złapali by się za głowy. Już zresztą się łapali jak okazało się, że w Polsce ludzie z ciemnogrodu wierzą, że psy są im sprzedawane i wywożone do laboratoriów...[/QUOTE]

O co mam pytac? Jasno jest napisane dlaczego kończą współpracę i ja nie mam powodów żeby w to nie wierzyć. Tak samo pewnie zostali zmanipulowani jak my. Przecież Balbina jako tłumacz przekazywała im wszystkie informacje.

Cytuję ze strony.
[I]Balbina ma teraz okazję do drugiego, większy klub z polskimi "native speakers", aby dołączyć, aby ułatwić jeszcze bardziej w Polsce. Jesteśmy małym klubem z kilku członków bardzo zajęty i naszego "projektu głównego" w Portugalii. Nikt z nas, z wyjątkiem Balbina, mówi po polsku, co sprawiło, komunikacja czasami trudna. Dlatego my bardzo zadowoleni, że Balbina w nowym klubie może dostać więcej wsparcia i życzymy jej wszystkiego najlepszego.


[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley'][B]Bunnyshock[/B] czemu pojawiasz się wyłącznie (ok, za wyjątkiem dwóch postów) na wątkach dotyczących wywozu psów do Niemiec. I tak się składa,ze watki te dotyczą też Danavas...[/QUOTE]

Bo te wątki dotyczą też mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']O co mam pytac? Jasno jest napisane dlaczego kończą współpracę i ja nie mam powodów żeby w to nie wierzyć. Tak samo pewnie zostali zmanipulowani jak my. Przecież Balbina jako tłumacz przekazywała im wszystkie informacje.

Cytuję ze strony.
[I]Balbina ma teraz okazję do drugiego, większy klub z polskimi "native speakers", aby dołączyć, aby ułatwić jeszcze bardziej w Polsce. Jesteśmy małym klubem z kilku członków bardzo zajęty i naszego "projektu głównego" w Portugalii. Nikt z nas, z wyjątkiem Balbina, mówi po polsku, co sprawiło, komunikacja czasami trudna. Dlatego my bardzo zadowoleni, że Balbina w nowym klubie może dostać więcej wsparcia i życzymy jej wszystkiego najlepszego.


[/I][/QUOTE]

No widzisz, oni piszą jedno - całkiem w porządku i normalnie a Ty, że zostali zmanipulowani.... Czyli co? Jakby napisali, że zamykają fundację bo coś tam to i tak napisałabyś lub wy, że zamykają bo zostali przez nas oszukani, zmanipulowani itd itp. Macie swoją teorię jak Kaczyński morderstwo brata i tyle w temacie. Koniec dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlkaM']Ja nie mam nic absolutnie przeciwko tino. Oburza mnie co działo się z darami i pieniędzmi od nich i to nazywam manipulacją. A powiedz w jaki sposób wątki o wywozie psów do Niemiec dotyczą ciebie?[/QUOTE]

A więc mów jasno kto manipulował. Że manipulowała Wiolka czy jak jej tam jest a nie, że Danavas i cała reszta. Co do tego w jaki sposób mnie dotyczą to nie widzę powodu dla którego miałabym się tu tłumaczyć. I tak co bym nie napisała to marta m - osoba która rozpętała aferę o Niemcach wie to najlepiej więc jej zapytaj bo mnie się nie chce nic tłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']A więc mów jasno kto manipulował. Że manipulowała Wiolka czy jak jej tam jest a nie, że Danavas i cała reszta. Co do tego w jaki sposób mnie dotyczą to nie widzę powodu dla którego miałabym się tu tłumaczyć. I tak co bym nie napisała to marta m - osoba która rozpętała aferę o Niemcach wie to najlepiej więc jej zapytaj bo mnie się nie chce nic tłumaczyć.[/QUOTE]

Ale ja przecież o danavas nie napisałam ani słowa. Skoro nie chcesz nic tłumaczyć to po co się tu zjawiasz. Dobrze wiesz o czym piszę.

Link to comment
Share on other sites

A na wątku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239522-Handel-psami-do-Niemiec-uratowany-Kapselek[/url] widnieje takie cudo:

[quote name='MollyMolly']gwoli ścisłości [B]bunnyshock [/B]to danavas :evil_lol:
[B]xxxxx52[/B] to też kobieta która bawi sie w handel i wszedzie broni tego tałatajstwa ze swojego worka[/QUOTE]

:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

od kilku dni jestem w szoku , ale tylko za sprawą umiejętności manipulacyjnych Wiolki vel.(.)..oraz zaginięć lub śmierci psów. Niestety wszystkie inne okoliczności, które jej to ułatwiały mnie nie szokują ....:shake: ( nie pisanie tego czy tamtego, zapłacenie na inne konto niż Violki lub weta, płacenie bez rachunków,nie podpisywanie umów dt, ds ) ot cała dogomania ..., ale czy ktoś spróbuje dołożyć Wiolce zarzutów finansowych(jeśli oczywiście ktoś w związku z tymi sprawami "psimi" poruszonymi tutaj w wątku je postawi) dot. wyłudzania , niezapłaconych podatków od darowizn itp. ?
Czy wogóle , w realu, ktoś coś będzie robił ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']JEZUSIE! Ja te same fotki widziałam w albumie niejakiej karmelci na fb!!! 2,3 i 4-pierwsze na pewno nie...[/QUOTE]

Gdzie wy tam widzicie podobienstwo do Wioli ?? Przeciez tam sa calkiem inne osoby na tych zdjeciach... O_o Przygladalem sie z tej strony niemieckiej tej "kasi" zreszta tam wszystkim... Albo ktos swietnie musialby sie bawic photoshopem albo ona musiala by przejsc pare operacji plastycznych :| Opanujcie sie :| A co do mnie tak jestem Wiola O_o Pare godzin wczoraj... nigdy nie siedzialem na dogomani 3 godziny to i tak dla mnie sporo... Czy ktos tu mysli jeszcze logicznie ? Czy bedziecie sie tak caly czas tylko nakrecac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Miłosz, w którym więzięniu Wiolka jest osadzona i jakiej długości wyrok ma do odsiadki?[/QUOTE]
Nie moge udzielac takich wiadomosci to juz nie jest zalezne ode mnie. Osoby, ktore mialy byc poinformowane zostalo to przekazane do ich wiadomosci.

Link to comment
Share on other sites

wiecie co jest dla mnie najgorsze, że pewnie śmierć dla tych wszystkich umordowanych psiaków była wybawieniem, jak wcześniej miały taką opiekę jak tu u tej nawet nie wiem jak ją nazwać;
życzę jej wszystkiego co najgorsze, najlepiej żeby długo i męczliwie umierała;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha&Luki']Została przewieziona do zakładu karnego.

[URL]http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kmp-rzeszow/wydarzenia/art1867,7-lat-ukrywala-sie-przed-policjantami.html[/URL][/QUOTE]

Kto to jest Agucha&Luki?? Skąd wie że ta ..... została przewieziona do zakładu karnego? Przecież tam nie ma ani skróconej nazwy kobiety ani zdjęcia? Czyżby to nadal "Kofeina"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Kto to jest Agucha&Luki?? Skąd wie że ta ..... została przewieziona do zakładu karnego? Przecież tam nie ma ani skróconej nazwy kobiety ani zdjęcia? Czyżby to nadal "Kofeina"?[/QUOTE]


no faktycznie nie można wywnioskować z treści, że to o Wiolce.
Pewnie codziennie zatrzymują w rzeszowie mnóstwo kobiet z wrocławia ukrywających się od 7 lat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...