Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2008 = Nominacja CRUFTS 2009


quadrupedium

Recommended Posts

Oj nawet mi nie mówcie, w sumie nie pomyślałam, że podrożeją wystawy, tylko dlaczego?

Nie rozumiem nadal dlaczego taka cena za Katowice, czy ktoś może mi to wyjaśnić? Ja rozumiem, że Crufts, ale to aż takie drogie?
Współczuję ludziom, którzy zgłaszają po kilka albo kilkanaście psów....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]moim zdaniem bez sensu jest takie podnoszenie cen :shake: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]w końcu jest to wystawa międzynarodowa a nie europejska czy też światowa :cool1: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]i tak przyjedzie tam pewnie tłum ludzi [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]bo każdy będzie żył nadzieją, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]że może jego psiakowi uda się zdobyć nominację na Crufts :hmmmm:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]moim zdaniem bez sensu jest takie podnoszenie cen :shake: [/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]w końcu jest to wystawa międzynarodowa a nie europejska czy też światowa :cool1: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]i tak przyjedzie tam pewnie tłum ludzi [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]bo każdy będzie żył nadzieją, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]że może jego psiakowi uda się zdobyć nominację na Crufts :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]

No ja takiej nadziei nie mam i nie pojawię się! Przegięli z ceną i tyle....

Link to comment
Share on other sites

Ta cena to horror :/ i jeszcze sędzia od seterów to juz zart... Za co mam tyle płacic? Bo to juz jest kpina :/ Na wystawcach zarabiaja kupe kasy i malo im!!! , za parking skasuja 30 zł, za wejscie 20 i jeszcze nam dowala kilkadziesiąt złotych do rachunku...Bede z dwoma psami... Jedyne co mnie cieszy, to ze nie zaplace nic za podroz, wiec jakos to sie wyrowna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morrisonka']
PS. Orientuje się ktoś może ile chcą za weteranów :p ?[/quote]
W I terminie ( do 11.01) - 50 zł
w II terminie (do 18.01) - 100 zł !!!
takie same ceny dla Interchampionów i szczeniąt.
te ceny to juz totalna przesada!!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]A ludzie się dziwą czemu ceny szczeniąt z rodowodem rosną :shake: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]pewnie, że rosną bo jak mamy takie ceny za wystawy[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]to nie ma innego wyjścia - wystawy po prostu stają się luksusem :razz:
na który nie każdego stać :roll:
nic dziwnego, że jest tyle "hotoffli" [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]:angryy:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]oddziały same się do tego przyczyniają [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]:diabloti:[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']W I terminie ( do 11.01) - 50 zł
w II terminie (do 18.01) - 100 zł !!!
takie same ceny dla Interchampionów i szczeniąt.
te ceny to juz totalna przesada!![/quote]

[B][SIZE=4]J[/SIZE][/B][SIZE=4][B]a jeszcze proponuję brać opłaty za rasy polskie
[/B][/SIZE][CENTER][SIZE=4][B]a wtedy niech się dzieje co chce [/B][/SIZE]

[SIZE=4][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]A ludzie się dziwą czemu ceny szczeniąt z rodowodem rosną :shake: [/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=magenta]pewnie, że rosną bo jak mamy takie ceny za wystawy[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]to nie ma innego wyjścia - wystawy po prostu stają się luksusem :razz: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]na który nie każdego stać :roll:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]nic dziwnego, że jest tyle "hotoffli" [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=magenta]:angryy:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=magenta]oddziały same się do tego przyczyniają [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=magenta]:diabloti:[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]


Przepraszam, a jaki widzisz zwiazek miedzy cena szczeniaka, a wystawami jego rodzicow ? :crazyeye: Bo ja nie widze zadnego

[quote]
Napisał [B]Elitesse[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6245661#post6245661"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]noe dosc ze sedzia beznadziejny to jeszcze takie ceny :crazyeye:
a Interchampiony maja znizke ?[/I]
[/quote][quote name='dorotal']znizke maja :razz:
50 zl w pierwszym terminie
100 zł w drugim
Te 100 zł w drugim terminie to i tak wiecej niz za jednego psa na innych miedzynarodowkach:angryy:[/quote]

No i to mnie dziwi - wydawaloby sie, ze organizatorom powinno zalezec nie tylko na ilosci psow, ale i na podnoszeniu poziomu wystawy, czemu sprzyjaja , m.in., preferencyjne ceny zgloszen interow.
Chcialam sie wybrac i ...... raczej odpuszcze, bo z Polski mi juz niczego nie trzeba, a za te pieniadze wole pojechac za granice, do sedziego- specjalisty .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Odwrotnie :) uzyskujac nominacje z Katowic mozna bedzie pojechac na Crufts.
Na te wystawe mozna sie zglosic w taki sam sposob jak na kazda inna ;)[/quote]

Dzięki. Ale nie zgłaszam jednak - cena, termin, miejsce. (cena za wysoka, termin nie za bardzo mi się podoba bo wtedy mam egzaminy ze skrzypiec, miejsce to trzy godziny jazdy, z Magią i jej chorobą lokomocyjną )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Przepraszam, a jaki widzisz zwiazek miedzy cena szczeniaka, a wystawami jego rodzicow ? :crazyeye: Bo ja nie widze zadnego[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]no raczej jest zależność i to spora :razz:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]no raczej jest zależność i to spora :razz:[/COLOR][/FONT] [/CENTER]

[/quote]


Rozwin wiec temat i mnie uswiadom :lol: .
Ja jezdze na wystawy, bo lubie taki sposob spedzania wolnego czasu. I dla mnie, przy ustalaniu ceny za szczenieta, nie ma znaczenia, czy bylam na 5, czy na 500 wystawach, bo to moje hobby, ktore jakosci szczeniat nijak nie zmieni ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Rozwin wiec temat i mnie uswiadom :lol: .
Ja jezdze na wystawy, bo lubie taki sposob spedzania wolnego czasu. I dla mnie, przy ustalaniu ceny za szczenieta, nie ma znaczenia, czy bylam na 5, czy na 500 wystawach, bo to moje hobby, ktore jakosci szczeniat nijak nie zmieni ;)[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]widzisz w naszej rasie jest inaczej :cool3: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]im rodzice bardziej utytułowani tym hodowcy życzą sobie większej sumy za szczenię - proste
i nie liczy się dla nich jakość szczeniąt tylko to, iż dany psiak jest po takich czy takich rodzicach - taka głupia mentalność :roll: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]środowisko Yorkowców jest bardzo specyficzne[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]każdy patrzy jak by tu drugiemu podrzucić kłody pod nogi
w różnoraki sposób :diabloti:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]wyznają zasadę "wiem ale nie powiem" :shake:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jeżeli chodzi np. o wybór szczeniąt czy też kosmetyki stosowane przez nich [/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='panienkabubu']Czy Ktos z Was wyjasni mi czemu w tym roku Katowice sa takie drogie?[/quote]



120 za pierwszego psa to 30 zł wiecej niż w tym roku, w Rzeszowie za międzynarodówkę życzą sobie 100 więc 10 zł więcej niż w tym roku, ogólnie chyba wszystkie wystawy podrożeją- niestety. a ta różnica 20 złotych między Katowicami a Rzeszowem wynika chyba z nominacji na Cruft. pewnie krajówki też podrożeją, wszystko drożeje więc czemu opłaty za wystawy miałyby stać w miejscu, w miesjcu stoją jednynie nasze zarobki.;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']120 za pierwszego psa to 30 zł wiecej niż w tym roku, w Rzeszowie za międzynarodówkę życzą sobie 100 więc 10 zł więcej niż w tym roku, ogólnie chyba wszystkie wystawy podrożeją- niestety. a ta różnica 20 złotych między Katowicami a Rzeszowem wynika chyba z nominacji na Cruft. pewnie krajówki też podrożeją, wszystko drożeje więc czemu opłaty za wystawy miałyby stać w miejscu, w miesjcu stoją jednynie nasze zarobki.;);)[/QUOTE]
A nawet nie mów o zarobkach ;) Niektórzy nie zarabiają i na wystawy muszą składać z kieszonkowego :lol: dlatego tak ubolewam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A nawet nie mów o zarobkach ;) Niektórzy nie zarabiają i na wystawy muszą składać z kieszonkowego :lol: dlatego tak ubolewam :lol:[/quote]



o to szczerze współczuję , wystawy to jednak hobby kosztowne, jak by na to nie spojrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...