Jump to content
Dogomania

Fredi zostaje u Dancik i Sebka :) :) :)


iwonamaj

Recommended Posts

[quote name='róża35']Kocio Fred,szczęśliwiec ,kradnie serce Iwonki;),taki koci mały ideał,tylko domku takiego dożywotniego brak:(
A tych ,którzy trują, przeganiają i obrzucają kamieniami :mad:mruczki ,gdybym przyłapała na tym,nie uszło im by to płazem ,oj nie uszło, obojętnie ,kto to by był:mad:.[/QUOTE]

A wiesz Różyczko kto najbardziej nienawidzi kotów? Chwali się, że domek zrobiony z pudełka "kopła i wywaliła na śmietnik", obrzuca koty ziemia i kamieniami a mnie obgaduje? Starsza ponad 70- letnia siwiuteńka pani... Bo kotki załatwiają się na jej działce, podobno. Wyłącznie tam, co jej logicznie wytłumaczyłam, że widocznie jej nie lubią za te krzywdy, bo są inteligentne i mają dobrą pamięć. No i mam wroga. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co za „ludzie” ! Brak słów ! Chce wierzyć że ludzi dobrej woli jest więcej , choć czasem ta wiara mnie opuszcza :( Ech tak czy siak ...nie przejmuj się tymi podelcami Iwonko , na głupotę i podłość ludzką niestety nic nie poradzisz ...trzeba ich olewać i robić swoje :) Buziaczki dla malutkiego i czekamy z całym stadem na ozdrowieńca :*

Link to comment
Share on other sites

Koteczek jest po ostatnim zastrzyku, pani doktor stwierdziła, że jeszcze tylko kropelki trzeba mu zapuszczać do oczka. Jeszcze przez tydzień nie powinien mieć kontaktu z innymi kotami, a za około 2 tygodnie może zostać zaszczepiony. Poproszę Danusię, żeby poszła z nim do tej lecznicy (bezdomniaki mają tam rabaty), albo poczekamy do mojego powrotu. Dzisiaj "przejmuje" go MagdaB na tydzień, w przyszły weekend prawdopodobnie pojedzie do Dancik. Fredzio zachowuję się i wygląda jak zdrowy kot, ma apetyt, szaleje, śpi, wszystko ok :)

[IMG]http://i44.tinypic.com/e5jmub.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Kotuś pojechał... Madzia obiecała pisać...[/QUOTE]

To super, że maluch dostał szansę - głównie zresztą od Ciebie Iwonko:)
A to, że jest śliczniusi, to fakt niezaprzeczalny!!!
Juz teraz po kilku dniach pod Twoimi skrzydłami może "lecieć" na metamorfozy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...