Jump to content
Dogomania

Fredi zostaje u Dancik i Sebka :) :) :)


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Około 23 było pierwsze sii :multi:. Na szmatkę na podłodze. A rano drugie :).
Kuwetkę i łopatkę mamy, żwirek dzisiaj kupię. Kupię też zapasik karmy suchej i mokrej, żeby Magda (MagdaB, jest na wątku :)) miała wszystko gotowe, jak go odbierze w niedzielę. Z Danusią się umówimy, co do karmy, bo ja wracam dopiero 11 lipca.
Apetyt Fredi ma ogromny, dużo pije. Bryka, wszystko go ciekawi, "poluje", skacze. Niestety większość czasu spędza w kontenerku, ze względu na moje psiaki, a także upały- musiałabym pozamykać okna, ponieważ wspina się i skacze. W nocy śpi w kontenerze, tak do 4- 5 rano, wtedy daję mu pić i jeść zakrapiam oczko i dalej śpimy :).
Dzisiaj wieczorem wizyta u weta.

Link to comment
Share on other sites

Jest i koo, przed chwilą :loveu:...
Madziu, on nie jest specjalnie trudny w obsłudze, ja nigdy nie miałam swojego kota i jakoś sobie radzę. On jest takim typowym kociakiem, żywym, ciekawskim, ruchliwym strasznie i szybkim... Dlatego proszę Cię bardzo i uczulam na okna, ja na tym punkcie jestem przewrażliwiona- kot mojej bratowej zginął w uchylnym oknie, a kicia mojego syna 2 razy wyskoczyła przez okno. Dlatego u mnie siedzi w kontenerze, kiedy okno jest otwarte.

Agusiu, ja rzeczywiście mam szczęście do kotów, chociaż niespecjalnie o to zabiegam :razz:... To już 4 "mój" kot w ciągu 1,5 roku :cool3:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Jest i koo, przed chwilą :loveu:...
Madziu, on nie jest specjalnie trudny w obsłudze, ja nigdy nie miałam swojego kota i jakoś sobie radzę. On jest takim typowym kociakiem, żywym, ciekawskim, ruchliwym strasznie i szybkim... Dlatego proszę Cię bardzo i uczulam na okna, ja na tym punkcie jestem przewrażliwiona- kot mojej bratowej zginął w uchylnym oknie, a kicia mojego syna 2 razy wyskoczyła przez okno. Dlatego u mnie siedzi w kontenerze, kiedy okno jest otwarte.

Agusiu, ja rzeczywiście mam szczęście do kotów, chociaż niespecjalnie o to zabiegam :razz:... To już 4 "mój" kot w ciągu 1,5 roku :cool3:...[/QUOTE]

Będziemy uważac na to okna. Też jestem na tym punkcie przeczulona.

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy właśnie z lecznicy. Pani doktor jest zadowolona z efektów leczenia, kitek dostał znowu zastrzyk, a także został odrobaczony i skropiony przeciw pchłom. W uszkach nie stwierdzono żyjątek ;). Następna wizyta w niedzielę 11.00-12.00 i wtedy okaże się, czy Fredi musi dostawać jeszcze zastrzyki czy wystarczą kropelki do oczka. Pani doktor przewiduje, że przyszły tydzień powinien wystarczyć, żeby mógł iść do DT z innymi kotami. Ale to się potwierdzi dopiero w niedzielę i wtedy tez dostane rachunek zbiorczy za leczenie.
Mamy książeczkę zdrowia :))

[IMG]http://i43.tinypic.com/6ifym9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/ipnsjm.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/fxywxw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mąż wrócił z działki :(. Podobno wywołałam III wojnę światową. Jak mogłam uratować kotka, byłoby o 1 mniej...
I nawet o to, że w maju na własny koszt wysterylizowałam działkowa koteczkę, też maja pretensje :( :( :(.
Chodzę tam coraz rzadziej, nie mogę patrzeć na takich ludzi. Na 17 działek są 2 osoby, które pomagają, 3- trują, przeganiają, obrzucają kamieniami, a reszta- obojętnie na to patrzy :(

Link to comment
Share on other sites

Masakra z tymi ludźmi...Moja kotka ostatnio miała wypadek samochodowy. Dzieci, które widziały wypadek,mówiły, że kierowca specjalnie przyspieszył, żeby trafić w cel...W wyniku wyczynów sportowych kierowcy, kotka doznała złamania miednicy w trzech miejscach, całe szczęście, że przeżyła.

Link to comment
Share on other sites

Niech kiciulek szybko wraca do zdrowia!! Trzymam kciuki :thumbs:

[quote name='iwonamaj']Mąż wrócił z działki :(. Podobno wywołałam III wojnę światową. Jak mogłam uratować kotka, byłoby o 1 mniej...
I nawet o to, że w maju na własny koszt wysterylizowałam działkowa koteczkę, też maja pretensje :( :( :(.
Chodzę tam coraz rzadziej, nie mogę patrzeć na takich ludzi. Na 17 działek są 2 osoby, które pomagają, 3- trują, przeganiają, obrzucają kamieniami, a reszta- obojętnie na to patrzy :([/QUOTE]

"Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, lecz obojętność.":-( Taki ten nasz świat...coraz bardziej obojętny i nieczuły. :shake: Ech....

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry! Noc minęła bardzo spokojnie, o 5 rano pobudka, jedzonko, kropelki i spanko do 8 :)
Pobawiliśmy się, była kupka, tylko moja Emi coraz bardziej zainteresowana. Wpatrzona jak w obrazek, chciałaby pobawić się z koleżką :).
A mały nawet nie wie, ze to jej właśnie zawdzięcza życie...
Weźcie go ode mnie, bo już go kocham prawie ;)... Fredi jest wyjątkowy, oczywiście ;)- bystry, żywiutki, inteligentny przytulak :) i ta zjawiskowa uroda :)
Jakiś szczęściarz go dostanie "na gotowo"- piękny, zdrowy, inteligentny kotek, sprawdzony na psiaki :)

[IMG]http://i43.tinypic.com/9givqu.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/2vl7hbl.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/2qd3hu1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać, że oprócz tego, że śliczny, bystry, inteligentny jest także grzeczny :)
Cioteczki, bardzo Was proszę, zaglądajcie do Fredzika, jak będę na urlopie :modla:... Wydarzeni na FB będzie prowadziła Magda.
A imię Fred zawdzięcza Ani, bo opowiedziałam jej o kotku, kiedy wróciła z piaskownicy, gdzie Inka bawiła się z chłopczykiem o imieniu Fredi :)

Link to comment
Share on other sites

Kocio Fred,szczęśliwiec ,kradnie serce Iwonki;),taki koci mały ideał,tylko domku takiego dożywotniego brak:(
A tych ,którzy trują, przeganiają i obrzucają kamieniami :mad:mruczki ,gdybym przyłapała na tym,nie uszło im by to płazem ,oj nie uszło, obojętnie ,kto to by był:mad:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...