Jump to content
Dogomania

~ Czarna Kenia - młodziutka labradorka - W SWOIM DOMKU W WARSZAWIE!


malagos

Recommended Posts

Tia, dziś na spacerze spotkaliśmy panią z - jak się dowiedzieliśmy na moje stwierdzenie, że w typie labradora jest - "labladorką, oryginalną, z papierami", a że czarna "to wiadomo, wodołaz, nawet takie błony ma między palcami i kocha pływać"... :roll:
Ciekawe, czy te "papiery" to na "labladora" wystawione...? :hmmmm:
A że pysk jakiś taki za długi, to widocznie dlatego, że ja sie nie znam na rasach (ale to już nie pani komentarz, a moje domysły).

Link to comment
Share on other sites

w nocy ponoć poszczekiwała, jak mówi tomek, ja spałam dobrze :)
Kenia ma takie płynne ruchy jak idzie, jej ciało miękko faluje, jak u kota. Ma duży łepek, potężne szczęki.
Daję jej jeść 3 razy dziennie, w tym raz gotowane jedzenie. Za kaskę na Śnieżkę zamówiłam 20 kg suchego żarcia na Animalli, będzie dla tej bidy jak znalazł. Dziś ma być kurier. Bo te chrupki drobniutkie, co mam dla swoich, Brit Small to łyka nie gryząc wcale. W ogóle wszystko łyka - dawno nie widziałam tak wygłodniałego psa.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Kenię na żywo i powiem, że jest na prawdę piękna :)
Ma taki ładny, wesoły pyszczek, aż miło na nią patrzeć.
Taki żywy, młody głupolek jeszcze.

A o dokarmiaczach kojcowych psów to może w Gminie należałoby wspomnieć.
Bo albo karmę na co innego przeznaczają, albo nie chce im się tyłka z domu ruszyć.
A psy cierpią, dwa tygodnie niedożywienia to dużo.

Link to comment
Share on other sites

Nie przypuszczam, żeby nie dawali jeść tym kojcowym, z przedszkola mają codziennie pełną michę, a tylko w weekend jedna z pań ma od gminy worek karmy i ma wrzucać do miski chrupki. To zabiedzenie ma długą historię i zobaczymy, czy będzie poprawa na naszym wikcie.
[SIZE=3][B]
Czy może nam ktoś zrobić banerek? Podlinkowany? Proszę.......[/B][/SIZE].....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Tia, dziś na spacerze spotkaliśmy panią z - jak się dowiedzieliśmy na moje stwierdzenie, że w typie labradora jest - "labladorką, oryginalną, z papierami", a że czarna "to wiadomo, wodołaz, nawet takie błony ma między palcami i kocha pływać"... :roll:
Ciekawe, czy te "papiery" to na "labladora" wystawione...? :hmmmm:
A że pysk jakiś taki za długi, to widocznie dlatego, że ja sie nie znam na rasach (ale to już nie pani komentarz, a moje domysły).[/QUOTE]

Jak wiadomo labladory spokrewnione sa z dziobakami, stad dlugi pysk i blony plawne:evil_lol:
Malagos, sprawdzalas Kenie na obecnos blon miedzy palcami? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Dziękuję !! Oby przyniósł jej szczęście![/QUOTE]
Mam tylko nadzieję, że nikomu się nie skojarzy, że dt ją głodzi, czy co... :evil_lol: / :oops:
Jak byś chciała z innym tekstem, to daj znać. :)

Link to comment
Share on other sites

Kenia nie ma czipa, dziś Tomek sprawdził.
Ta psina to chodząca radość! Nie boi się ludzi, nie ma takiej traumy jak Śnieżka. Wczoraj przyszli znajomi z dzieckiem 5-letnim, łasiła się do każdego, siadała przy nogach, przytulała się, byleby tylko zwrócić na siebie uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Ziutka, a może by ją jednak już ogłosić? Kolejka się nie ustawi od razu, czas mamy na sterylizację i szczepienia.
to jest pies w pełni adopcyjny, tylko chudy.
wieczorem wymyślę jakiś tekścik i zdjęcia się dorobi.

a tak poza tematem, moze ktoś wie, ile kosztuje wykonanie rezonansu kręgosłupa? Ludzkiego oczywiscie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...