Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

Wydaje mi się, że do teraz jeszcze kilka centymetrów podrósł. Niedługo postaram się go zmierzyć w kłębie, to będę wiedzieć czy mi czasem doberman nie wyrasta. :evil_lol: Trzeba też zrobić, jakieś porządne foty, gdy stoi, a nie takie naciągane. Jak pogoda się poprawi to wytaczamy się na dwór.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Wydaje mi się, że do teraz jeszcze kilka centymetrów podrósł. Niedługo postaram się go zmierzyć w kłębie, to będę wiedzieć czy mi czasem doberman nie wyrasta. :evil_lol: Trzeba też zrobić, jakieś porządne foty, gdy stoi, a nie takie naciągane. Jak pogoda się poprawi to wytaczamy się na dwór.[/QUOTE]

Duży się wydaje :)

ale chyba ogólnie małe psy wydają się na zdjęciach większe niż są w rzeczywistości

Link to comment
Share on other sites

[B]maryg[/B] Joy na zdjęciach jest malutka. Nie wiem czemu ten taki duży wychodzi. Może po prostu na dobermana się stroi. ;)
[B]klaki[/B] nie możemy. Może innym razem. Ten tydzień mam tak zamieszany - podręczniki do szkoły, psie przedszkole, przyjazd rodziny, ustalenia dotyczące wyjazdu, spacer z Paulą i Wiką. Także nie wyrobimy. Spać kiedyś trzeba, a z tym gnojem na głowie wygodnie się nie śpi. :evil_lol:
[B]vege[/B] zostaw te jego uszy w świętym spokoju, bo mi jeszcze pies w depresje popadnie! Aktualnie ma śliczne uszka, jedno uparcie próbuje się postawić. I w takim momencie wygląda po prostu jak Mister Kundelos (nie obrażając mixów). :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne'][B]maryg[/B] Joy na zdjęciach jest malutka. Nie wiem czemu ten taki duży wychodzi. Może po prostu na dobermana się stroi. ;)
[B]klaki[/B] nie możemy. Może innym razem. Ten tydzień mam tak zamieszany - podręczniki do szkoły, psie przedszkole, przyjazd rodziny, ustalenia dotyczące wyjazdu, spacer z Paulą i Wiką. Także nie wyrobimy. Spać kiedyś trzeba, a z tym gnojem na głowie wygodnie się nie śpi. :evil_lol:
[B]vege[/B] zostaw te jego uszy w świętym spokoju, bo mi jeszcze pies w depresje popadnie! Aktualnie ma śliczne uszka, jedno uparcie próbuje się postawić. I w takim momencie wygląda po prostu jak Mister Kundelos (nie obrażając mixów). :lol:[/QUOTE]


Zapomniałam że rok szkolny się zaczyna :diabloti: przez te studia kompletnie straciłam poczucie czasu

no nic, szkoda, myślałam że może małego diabełka poznam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam się po raz pierwszy w galerii, chociaż podglądam Was od samego początku;), a nawet wcześniej - zanim Nico trafił do Ciebie.
Piękny jest ten Twój maluch:loveu:
Trzymam kciuki za Wasz dalszy rozwój i wierzę, że z problemami poradzicie sobie szybciutko!
Chciałam Ci tylko powiedzieć, że Martens i Evel to jedne z nielicznych na tym forum osób, do których, gdybym miała problemy z psami, zwróciłabym się bez większego namysłu.
Evel kilkakrotnie już mi pomogła:), mailowo coprawda, ale nieraz spojrzenie ludzi z zewnątrz nadaje innego światła sprawie;), także nie denerwuj się, bo dziewczyny chcą jak najlepiej.
Będę do Was zaglądać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']
[B]Wiki[/B], a kto na najbliższy spacer zabiera aparat? Nadal jeszcze nie wiem czy mogę wyruszyć, ale wielkiego sprzeciwu nie ma. Tylko, jak na złość pogoda się załamała. :placz:
[/QUOTE]

Paulina mówiła, że weźmie, bo ona Setusa nie bierze. Przetarł sobie opuszki (czy coś takiego ;)). I mówi, że jak ma z nim walczyć cały spacer i się denerwować, to woli iść bez psa ;)
W takim razie czekam na odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Czekunia, dzięki :oops:

Dioranne, szkoda, że Was nie będzie w niedzielę w Pozku - ja będę, poniekąd służbowo ;) A może ktoś z Waszych znajomych chciałby się załapać na mini-konkurs posłuszeństwa na [URL="http://www.fundacjairma.pl/piknik"]pikniku[/URL]? ;)

Edited by evel
Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Czekunia, dzięki :oops:

Dioranne, szkoda, że Was nie [B]będzie w niedzielę w Pozku[/B] - ja będę, poniekąd służbowo ;) A może ktoś z Waszych znajomych chciałby się załapać na mini-konkurs posłuszeństwa na [URL="http://www.fundacjairma.pl/piknik"]pikniku[/URL]? ;)[/QUOTE]

oo to może ja wpadnę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']wypraszam sobie, mój piesek jest idealny, to Okamia jest patologią :eviltong: ale jak przekonam mojego TZ to wpadniemy z patologicznym wiejskim burkiem :diabloti:[/QUOTE]

A. To sorry. Musiałam coś pomylić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']
Dioranne, szkoda, że Was nie będzie w niedzielę w Pozku - ja będę, poniekąd służbowo ;) A może ktoś z Waszych znajomych chciałby się załapać na mini-konkurs posłuszeństwa na [URL="http://www.fundacjairma.pl/piknik"]pikniku[/URL]? ;)[/QUOTE]

a wiesz o której będzie ten konkurs? bo ja będę od rana a chciałabym chociaż popatrzeć

Link to comment
Share on other sites

Jak mogliście nam tak naśmiecić, wstydu nie macie! Śmiećcie do woli, lubię, jak coś się w galeryjce dzieje. :lol: Zaczęliście mnie kusić z tym piknikiem. W sumie moja ciocia w poniedziałek powinna być w Poznaniu, więc może wyjazd uda się przyspieszyć na niedzielę. Także do Poznania miałabym obstawę, z powrotem mogłabym wrócić z Tobą Wiktoria. Jeszcze bardziej kusi mnie fakt, że piknik jest na Grunwaldzie, niedaleko mieszkania mojej cioci (mieszka na Promienistej)... Z tego co widzę autobusem trzeba podjechać na Marcelińską? Porozmawiam z rodzicielką i zobaczymy. Mam nadzieję, że się uda. Udało Wam się mnie skusić. :mad: Uspokajam, że jeśli jakieś psy nie lecą z jadaką na młodego to jest OK. i ładnie się bawi. Jeśli mama się zgodzi w trybie ekspresowym musimy kupić linkę, bo smycz krótka, a rószoffa flexi to chyba nie przystoi.
Zdrowiej Setu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie jutrzejszego spaceru - mi pasuje godzina 18. I o ile pogoda będzie OK., to możemy wyruszyć z młodym. Skrzynka już wyczyszczona.
Na piknik niestety jechać nie mogę. Podobno mamy jakieś spotkanie rodzinne. Trzeba czekać na kolejne psie imprezy, bo na tej niestety się nie pojawimy. Może w przyszłe wakacje się uda. :glaszcze:
[B]Alise[/B] wyrósł strasznie, nawet nie wiem kiedy. Jestem ciekawa co weterynarz powie w październiku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...