Jump to content
Dogomania

Potrącony przez samochód, połamany , poraniony, bezdomny...Feliks ma dom


ewu

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkim obecnym dziękujemy!!!
Konto podane w pierwszym poście. Ważne aby podpisywać przelew FELIKS.

Do poniedziałku mamy go zabierać z lecznicy...Pytanie gdzie? W schronie nie ma szans jak wróci.
Warto zmienić tytuł - dodać, że w typie foxteriera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Pani Basiu, od 4 czerwca nie robiłam jeszcze rozliczenia, bo nie miałam kiedy sobie do tego na spokojnie usiąść. Na dniach postaram się je zrobić i podam wpłaty. Niestety na razie nie mam dnia wolnego w pracy więc ciężko mi cokolwiek dodatkowego ogarnąć poza tym co muszę codziennie zrobić. Tak więc proszę o cierpliwość - podam niedługo na pewno :)[/QUOTE]
Nieważne grunt żeby dotarło, ja czasem myślę,że zrobiłam przelew , za dużo mam tych wpłat i mogę coś przegapić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']jestem Lara i ja. Pomogę grosikiem chociaż już niewiele mogę. Jak się biedak czuje? On nie może trafić do schronu. Dlaczego klinika nie przetrzyma go chociaż parę dni?[/QUOTE]
Kliniki przetrzymują ale potem wystawiają rachunek:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']dla takich bezdomniaków powinny być zniżki.[/QUOTE]
Ja dzisiaj byłam u weta ( do którego chodzę od lat z wszystkimi moimi futrzakami) z sunią , którą rano wyciągnięto z Olkusza...
Mały , chudy , brudny okruszek...
Za odrobaczenie i kropelki skasowali 35 zł...
Za tydzień sterylka bo sunia jest "podejrzana"- spytałam o koszt-230 zł.....
Nawet złotówki nie opuszczą , wiedzą doskonale ile bezdomniaków przywożę do nich, wiedzą ale mają w nosie jakikolwiek rabat...
Przykre to...
Kiedyś przywiozłam na prześwietlenie szklelecik z ranami , połamaną i źle zrośniętą miednicą...
Pytali czy pies samodzielnie wydala bo stan miednicy był tragiczny...
Za prześwietlenia , leki , badania zabuliłam prawie 400 zł.... Nie ma sentymentów, chcesz być dobra - płać.....Oni nie biorą udziału w akcji charytatywnej... Biznes jest biznes:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja dzisiaj byłam u weta ( do którego chodzę od lat z wszystkimi moimi futrzakami) z sunią , którą rano wyciągnięto z Olkusza...
Mały , chudy , brudny okruszek...
Za odrobaczenie i kropelki skasowali 35 zł...
Za tydzień sterylka bo sunia jest "podejrzana"- spytałam o koszt-230 zł.....
Nawet złotówki nie opuszczą , wiedzą doskonale ile bezdomniaków przywożę do nich, wiedzą ale mają w nosie jakikolwiek rabat...
Przykre to...
Kiedyś przywiozłam na prześwietlenie szklelecik z ranami , połamaną i źle zrośniętą miednicą...
Pytali czy pies samodzielnie wydala bo stan miednicy był tragiczny...
Za prześwietlenia , leki , badania zabuliłam prawie 400 zł.... Nie ma sentymentów, chcesz być dobra - płać.....Oni nie biorą udziału w akcji charytatywnej... Biznes jest biznes:(:(:([/QUOTE]


[COLOR=#0000ff]Nie wszyscy. Ja z moją sunią chodziłam do rodzinnej Lecznicy Cztery Łapy w Będzinie na ul. Sieleckiej. Bardzo dbali a raczej p. Magda bardzo dbała o moją sunię i nie zdzierała pieniędzy. A w Lecznicy mają wszystko. Jest tylko ona i do pomocy jej mąż.
[url]http://4lapy.bedzin.pl/[/url]
Możecie zobaczyć jak jest wyposażona ta Lecznica. I tam naprawdę dbają o zwierzęta.
Pozdrawiam.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...