Jump to content
Dogomania

Jakich ras nie lubi wasz pies?


Reailia

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój 4-miesięczny sznaucer mini lubi:

boksery, owczarki niemieckie, yorki, wszelkie małe kundelki, jamniki, bernardyny no i w szczególności labradory :)

A nie lubi?? Niektórych kundelków co nie są przyjaźnie nastawione ;)

No i teraz wiemy, że psy to są dopiero rasiści :)

Link to comment
Share on other sites

Mój BuT nie lubi większości wyższych od siebie przedstawicieli różnych maści i ras, w szczególności owczarków niemieckich, dobków i rottków z którymi to miał w młodości bliskie spotkania 3 stopnia... :-?

Natomiast szczekająco - atakujące "mikrusy" są obserwowane z pobłażliwym wyrazem mordy w stylu: a cio to? :D

Różnych gabarytów psie damy, po rozpoznaniu organoleptycznym, darzone są wielką (piszcząco - miauczącą) estymą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A moje beagle wrecz przeciwnie - uwielbiaja zabawy z wiekszymi od siebie np. owczarkami niem , rottwailerami , dobkami , haszczakami i kaukazami.... No i oczywiscie ze swoimi pokrewynmi duszami czyli beagielkami ;) Bo ktoz sie lepiej z nimi wyszaleje niz oni sami! No... ale oczywiscie nie maja nic do innych psow! Tez je bardzo lubia... no moze pominmy takie małe ,,jazgotki" ktore tylko skacza w kolko i piszcza :D

Link to comment
Share on other sites

Moja haszczka uwielbia wszystkie psy poza tymi dużo mniejszymi od siebie, natomiast zauważyłam,że większość psów nie cierpi mojej Lunki. Kiedy zapytałam o to weterynarza to powiedział mi, że haskie mają inny zapach, którego psy nie lubią

pict0018.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moja haszczka uwielbia wszystkie psy poza tymi dużo mniejszymi od siebie, natomiast zauważyłam,że większość psów nie cierpi mojej Lunki. Kiedy zapytałam o to weterynarza to powiedział mi, że haskie mają inny zapach, którego psy nie lubią

...i zabójcze spojrzenie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moja haszczka uwielbia wszystkie psy poza tymi dużo mniejszymi od siebie, natomiast zauważyłam,że większość psów nie cierpi mojej Lunki. Kiedy zapytałam o to weterynarza to powiedział mi, że haskie mają inny zapach, którego psy nie lubią

...i zabójcze spojrzenie :wink:

.... i czarne podniebie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ja lubię haszczaki, a skoro ja lubie to moje psy również :wink:

A tak na powaznie, moje piny są przyjaznie nastawione do wszystkich psów oprócz bokseropodobnych. Przeżyły traumatyczną przygodę z bokserką ale nie była to jej wina tylko pana-debila który nauczył ja atakowania wszystkich podchodzacych psów.Uraz jednak został.

Co dziennie odbywam spacery z moja psiarnią na rozległej łace, gdzie można spotkac wiekszość popularnych ras. Jest tez jedna suka husky z którą pinczery uwielbiaja biegać ,maja podobne temperamenty i to ich do siebie przyciąga.

Link to comment
Share on other sites

Moja rottweilerka Mati generalnie uwielbia wszystkie rasy :D , nie lubi tylko dobermanów suk, bo w młodości została przez taką potraktowana bardzo brutalnie :( . Uwielbia amstaffy i ma wśród nich wielu przyjaciół :D Nienawidzi natomiast pseudo-ONa, czarnej Mai, al to przez jej właścicieli, którzy pozwalali jej (Mai) biegać wzdłuż naszego płotu i drzeć japę. Teraz, gdy Mati słyszy "Maja, WRÓÓÓÓĆĆĆĆĆ", to jest sztywna, ja zresztą też.

Viggo natomiast jest dziad, który nie lubi żadnych psów generalnie :( Świnia. Ale to też wina ludzi, bo mój widelec ma specyficzny sposób zaprzyjaźniania się: rzuca się z okropnym warkotem , ale bez żadnych złych zamiarów. No i w gronie naszych psich przyjaciół zostały setery i posokowiec.

Kurde, no i nie trawi haszczaków :-?

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Moja Kofi nie przepada za dalmatynczykami. moze ze wzgledu na to ze kiedys jedna taka sie na nia rzucila.

Uwielbia natomiast dobki, cane corso, asty- ogolnie wszystkie psy , z którymi moze sie posilowac.

Jesli chodzi o suczki. Lubi wszystkie do momentu gdy nie beda chcialy jej zdominowac, a czasem takie sie zdarzaja.. np ostatnio cos sie czai na bokserki ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja niestety nie cierpi bulowatych (pity, asty, bullteriery), ale lubi buldogi :lol:, bez wzgledu na plec, ale to przez to ze jak byla mloda to jeden taki ja zaatakowal :(

I nie cierpi colli, a to przez psiura jednej pani, co to o 6,00 rano codziennie przylatywala i klocila sie pod moim oknem z moja suka. Ale jak kiedys moja ja dopadla na dworze (oczywiscie tamta podleciala pierwsza z zebiskami na wierzchu)

i raz ja klapnela po karku to skonczyly sie awantury pod moimi oknami.

I niestety nie toleruje innych suk i wszelkiego rodzaju atakujacych ją szczekaczy. Może nie chce od razu zagryźć, ale ukarać takiego próbuje :lol:

Ale haszczaki uwielbia :lol: , nie wiem dlaczego mowicie, ze psy haszczakow nie lubia? :o A o dziwnym zapachu powodującym, że inne psy nie lubią danej rasy to ja to słyszłałam, ale na temat sharpei

Link to comment
Share on other sites

Rudy lubi wszystko co sie rusza i zagryzc go nie chce. Nawet ciezkie doswiadczenia nie nauczyły go niecheci do jakiejs rasy. Ostatnio jednak zaczyna okazywac antypatie w stosunku do psa który sapie (1 bulldog ang. i 1 bokser (reszte anglików i bokserów traktuje z wielka miłoscia) :)

Haszczaki tez lubi :)

Link to comment
Share on other sites

Yuki (haszczak) lubi wszystkie psiaki i nie żywi żadnych urazów, nawet jesli niektóre psiaki (jamnik, pitbull) chciały go pogryść. Taka z niego towarzyska dusza. Za to go kocham, bo ja tez lubie wszystkie pieski i nie chciałabym żeby ze względu na Yukiego musiała omijac jakąś rasę łukiem.(mam nadzieje że mu się to nie zmieni jest jeszcze bardzo młody) Szkoda tylko że nie wszystkie pieski lubią jego. Na szczęście takich jest bardzo mało :)

Link to comment
Share on other sites

Moje rottweilery zdecydowanie nie lubią małych szczekaczy. Poza tym oba nie cierpią terierów. Pies nie lubi bokserów, suczka boksery uwielbia. A tak generalnie to i tak maja inne psy "w trąbie" i dopiero jak jakiś się wyrażnie na nie rzuca do się stawiają.

Link to comment
Share on other sites

Moje rottweilery zdecydowanie nie lubią małych szczekaczy. Poza tym oba nie cierpią terierów. Pies nie lubi bokserów, suczka boksery uwielbia. A tak generalnie to i tak maja inne psy "w trąbie" i dopiero jak jakiś się wyrażnie na nie rzuca do się stawiają.

:evilbat: o to jamniki twojemu psu to raczej pod gust nie podchodzą :evilbat:

Więc witamy w klubie :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Benia jamniki lubi.. niestety jamniki nie lubią Beni..

hmmm.....przede wszystkim nasza Pani Tytusowa może nie tyle co nie lubi ( bo pod górką jamnik jest psem bojowym, który broni :snipersm: wszystkie "swoje dzieci") ale podchodzi z dystansem do smarkaczy...

Nasza Bromba podobnie jak Benia - bo to przecież jedna rodzina - nienawidzi pewnej bokserki. O szczegółach pogadamy kiedy indziej, bo to jest temat na niezłą dyskusję.

:krach: Przed każdym psem, suką od niej starszą leży kołami do góry i pokazuje KINO TELEFERII. Natomiast młodsze psy, suki juz kina nie zobaczą bo sobie nie odsłania kurtyny tylko nawet czasem warknie, najczęściej jednak takie podwąchiwanie kończy się na tym, że Bromba podwija ogon pod siebie i wściekle biega :Dog_run: zataczając koła pod naszą Górką prowokując tym samym do zabawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...