Jump to content
Dogomania

Jakich ras nie lubi wasz pies?


Reailia

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moja sucz nie cierpi CTRów zawsze jak widzi jakiegos to od razu sie drze, ale przypuszczam ze bardziej sie boi ich bo kiedys ja jeden potraktował w zabawie swoją masą, ale nie chce pozrec tylko obszczekuje jak jakies dzikie zwierze :oops:, nie lubi suk owczarkowtych ciemnych- takich wilczastych, jak taka widze to od razu zapinam smycz bo wiem z góry, że będzie afera. niektorych bokserek, zwłaszcza tych nieznanych, które chcą ją powąchać- zadyma,wogóle sucz nie lubi jak jakis obcy pies za długo wącha... i malych czarnych suczek. ehh sucz wógole wszystkie psy uwielbiała do czasu aż pogryzła ja dość mocno pewna bokserka któr wyskoczyła zza krzaka i sie na nas rzuciła, od tego czasu jest niestety nieufna do części suk i większość ignoruje tylko z wybranymi sie bawi...

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka niecierpi namolnych zwłaszcza Labków, poza tym nie lubi jak pies jest większy od niej a przy tym namolny. Suki czy psy, nie ma znaczenia - a najbardziej lubi swojej rasy przedstawicieli i małe pieski w typie shih-tzu (u nas ci ich dostatek na osiedlu)

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia zdecydowanie nie przepada za psami ciężkimi i ubitymi, czyli najczęściej wszelkimi bullowatymi i bojowymi- amstaffy, pitbulle, bulteriery, rottweilery, cane corso itp. ale także np. utuczone labradory niespecjalnie jej się podobają. W młodości została przez bullowate niemiło potraktowana i od tej pory jest do nich nieufna a nawet agresywna. Nie lubi także psów które preferują zabawy siłowe.
Natomiast uwielbia husky i malamuty :loveu: Jej największą miłością jest podstarzały już nowofundland :cool3: Ogólnie woli towarzystwo kudłatych czworonogów i raczej psów niż suk.

Link to comment
Share on other sites

Moja ninka nie lubi wszystkich psów,oprucz jednego amstafa z ktorym sie bawi. I to jest bardzo dziwne,bo jest psem zabranym z walk prawdopodobnie,a nie lubi tak najbardziej coli i onków i ogolnie długowłosych, no astów tez ale to tak w miare,jak widzi ze sa nie agresywne to jako tako,no ale tylko z tym jednym pozwalam jej sie bawic. A jak juz psy jakiegolwiek zaczna na nią zęby szczerzyc,warczec albo nie daj boże szczekac to juz jest oburzona, sfrustrowana i zaczyna prygać ale po upomnieniu daje se spokój

Link to comment
Share on other sites

Moje dziewczynki - husky uwielbiają wszystkie psiaki, szczególnie te małe :cool3: ale zauważyłam, że np. z labkami, goldenami, bokserkami superowo się bawią natomiast z ONkami już nie zawsze :shake:
Coś musi być w tym, że pewne rasy psiaków mają się ku sobie a inne wręcz przeciwnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mnie mój pies pozytywnie zaskoczył, bo na plaży spotkaliśmy dobermana, która zaczął warczeć, a Lukas w ogóle nie zareagował. Odszedł tylko kawałak. Podobnie bylo z rottkiem, równiez podbiegł, ale tym razem zaczeły się bawić. :crazyeye: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...