Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

[quote name='thinkplando']Hej, macie ode mnie 20 pln stałej[/QUOTE]

Dziekuję za przybycie na moje wołanie!

Pięknie dziękuję za stałą deklarację !



[quote name='baster i lusi']Mam nadzieję że nie dostaniesz.Stałej dać nie mogę ale jednorazowo grosik podeślę.Poproszę nr. konta.[/QUOTE]

Dziękuję Grażynko!

Mestudio musiałaby wszystko zapisać w rozliczeniu, bo już wcześniej ludzie pisali że wpłącają jednorazowo lub stałe wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zaglądam i czekam na konto...............

Wieczorkiem powysyłam trochę zaproszeń, najwyżej bana dostanę, trudno..............[/QUOTE]


i ja jestem MALWA, powiem szczerze, że te bany za chęć pomocy zwierzakom to jakaś kosmiczna głupota, przecież jak się nie porozsyła wątku to przy takiej ich ilości trudno trafić tam gdzie pomoc potrzebna na cito.

podeślijcie konto to coś wyskrobię ale na razie jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']i ja jestem MALWA, powiem szczerze, że te bany za chęć pomocy zwierzakom to jakaś kosmiczna głupota, przecież jak się nie porozsyła wątku to przy takiej ich ilości trudno trafić tam gdzie pomoc potrzebna na cito.

podeślijcie konto to coś wyskrobię ale na razie jednorazowo.[/QUOTE]

Dziękuję Kochana!

Idę dalej wysyłać...................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Czy ktoś miałby czas i ochotę troszkę pospamować i zaprosić inne osoby spoza wątku? On ma w zasadzie czas do poniedziałku.

TZmestudio[/QUOTE]

ani ochoty, ani czasu nie ma, zaraza jedna :mad:,
zatem zrobiłam włam i spamuję :evil_lol:
Ovo hakerka

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][INDENT]Proszę, obejrzyjcie filmik, przekażcie dalej - pomóżcie psiakom - to nic nie kosztuje :smile:!

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=YMw8lsfOxzU&feature=youtu.be"]http://www.youtube.com/watch?v=YMw8l...ature=youtu.be[/URL][/INDENT]
[/COLOR]
[INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8'][COLOR=#000000][INDENT]Proszę, obejrzyjcie filmik, przekażcie dalej - pomóżcie psiakom - to nic nie kosztuje :smile:!

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=YMw8lsfOxzU&feature=youtu.be"]http://www.youtube.com/watch?v=YMw8l...ature=youtu.be[/URL][/INDENT]
[/COLOR][INDENT]
[/INDENT]
[/QUOTE]

Weszłam i obejrzałam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Jestem na zaproszenie Faith. Prześlę grosik, ale malutki niestety, prosze o konto[/QUOTE]


[quote name='MALWA']Weszłam przez banerek.

Dajcie mi konto na pw, jednorazowo coś przeleję.[/QUOTE]

[quote name='kcd']Ja mogę zadeklarować na stałe 15 zł. Przepraszam, że tylko tyle, ale zawsze trochę bliżej do pełnej kwoty, prawda? Tylko ja mam skłonność do demencji i sklerozy, więc w razie czego bardzo proszę o przypominajkę (może być brutalna ;-) ) pod koniec miesiąca... Jakoś po 28 będę wpłacać, jak pensja mnie zaszczyci.

Edit: Jedna fundacja już mi odpisała: nie mają miejsc. Poprosiłam chociaż o udostępnienie. Jaki mogę podać telefon kontaktowy i adres email do ogłoszenia? Jakby co - może być mój publicznie i będę przekierowywać po odsianiu.[/QUOTE]

[quote name='Agnieszka103']Jeśli 5 zł stałej deklaracji coś da, to proszę mnie zapisać[/QUOTE]

[quote name='thinkplando']Hej, macie ode mnie 20 pln stałej[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Mam nadzieję że nie dostaniesz.Stałej dać nie mogę ale jednorazowo grosik podeślę.Poproszę nr. konta.[/QUOTE]

[quote name='mdk8']i ja jestem MALWA, powiem szczerze, że te bany za chęć pomocy zwierzakom to jakaś kosmiczna głupota, przecież jak się nie porozsyła wątku to przy takiej ich ilości trudno trafić tam gdzie pomoc potrzebna na cito.

podeślijcie konto to coś wyskrobię ale na razie jednorazowo.[/QUOTE]

[quote name='sharka']zaglądam na zaproszenie, ale mogę tylko jednorazowo grosz podesłać :/[/QUOTE]

Zebrałam wszystkie deklaracje - stałe i jednorazowe w jednym poście, to będzie łatwiej we wprowadzaniu do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']jestem na zaproszenie MALWY ... niestety, nie mogę wspomóc ani na stałe ani jednorazowo nawet ... przykro mi, przepraszam

mam nadzieję że uda się zebrać potrzebną kwotę[/QUOTE]


Dziekuje, za obecność na wątku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='thinkplando']Hej, macie ode mnie 20 pln stałej[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za pomoc:loveu:

[quote name='baster i lusi']Mam nadzieję że nie dostaniesz.Stałej dać nie mogę ale jednorazowo grosik podeślę.Poproszę nr. konta.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu:

[quote name='MALWA']

Dziękuję Grażynko!

Mestudio musiałaby wszystko zapisać w rozliczeniu, bo już wcześniej ludzie pisali że wpłącają jednorazowo lub stałe wpłaty.[/QUOTE]

MALWA dziękuję Ci za ogromną pomoc w rozsyłaniu, oczywiście rozliczenie zaraz uzupełnię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Matko, ja taka zrezygnowana siedzę, a tu tyle się zadziało. No w szoku jestem. Zaraz wszystko pozapisuję, odpowiem i w ogóle (jak mi internet nie padnie bo bezprzewodowo działam)[/QUOTE]

Mestudio, kiedy mam załamkę zaczyna się dziać pozytywnie -
zatem może załamujmy się częściej, co? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...